"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Rozmowny
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: AnarchicCluster » wtorek, 11 września 2018, 14:14

Też uważam że Dash nie jest scentralizowany, ale jest to nie do udowodnienia. Gdyby dasz był scentralizowany Jak taki Stellar to i tak na tym wykresie wypadłby całkiem dobrze z powodu PrivateSend. Wiele dashy było miksowanych wiele razy, więc naturalne jest że wiele monet będzie na różnych adresach bo tak działa PrivateSend

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1129
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » wtorek, 11 września 2018, 18:40

No i jeśli 807 MN jest na Choopa, LLC a kolejne 794 na Digital Ocean itd... to jest decentralizacja w warstwie MN, czy jej nie ma? A co by było, gdyby Choopa, LLC dogadało się z Digital Ocean i np. z Amazon.com, gdzie wisi kolejne 604 MN?
Trading profesjonalny (lewar 0-100x / bez weryfikacji) ➡️ www.BitMEX.com

Początkujący
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Defacto » wtorek, 11 września 2018, 18:53

mecenas pisze:No i jeśli 807 MN jest na Choopa, LLC a kolejne 794 na Digital Ocean itd... to jest decentralizacja w warstwie MN, czy jej nie ma? A co by było, gdyby Choopa, LLC dogadało się z Digital Ocean i np. z Amazon.com, gdzie wisi kolejne 604 MN?

No co? Ano nic. Po pierwsze te mn nie należą do 1, 2 czy tam trzech osób. Po drugie nadal nie jest to nawet połowa. W ogóle na początek zdefiniujcie sobie na nowo co to znaczy centralizacja.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1129
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » wtorek, 11 września 2018, 18:58

@Defacto, przecież ja nic nie stwierdzam, tylko normalnie grzecznie zapytuję się. Może w związku z tym, że my w niewiedzy i nieświadome, to wyłożysz nam Ty - co to jest centralizacja, abyśmy nie mieli już wątpliwości...?
Trading profesjonalny (lewar 0-100x / bez weryfikacji) ➡️ www.BitMEX.com

Początkujący
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Defacto » wtorek, 11 września 2018, 19:26

mecenas pisze:@Defacto, przecież ja nic nie stwierdzam, tylko normalnie grzecznie zapytuję się. Może w związku z tym, że my w niewiedzy i nieświadome, to wyłożysz nam Ty - co to jest centralizacja, abyśmy nie mieli już wątpliwości...?

Proponuję skorzystać z powszechnych źródeł wiedzy jak internet :-) może wtedy chociaż nie będzie wątpliwości co do ich prawdziwości... Tzn... Pewnie i tak będą, ale chociaż odrobinę mniejsze ;-) a gdy ja podam to zaraz ktoś zacznie podważać tą definicję ;-p

P.s. I już widzę te problemy z użyciem w wypowiedzi słowa "powszechnych" ;-p

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 300
Reputacja postu: 
1

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » środa, 12 września 2018, 13:47

Skoro tak jest napisane na internecie to musi być prawda ;) :trolling: ^^^^

Dodano po 1 godzinie 19 minutach 32 sekundach:
Opierając się na moich własnych statystykach średnia ilość masternodow na usera waha się na poziomie miedzy 3 a 5, ale oczywiście to tylko moje wyssane z palca staty ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 341
Reputacja postu: 
3

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » środa, 12 września 2018, 16:17

splawik21 pisze:Przejdź do cytowanego posta Opierając się na moich własnych statystykach średnia ilość masternodow na usera waha się na poziomie miedzy 3 a 5, ale oczywiście to tylko moje wyssane z palca staty ;)

Jakiś czas temu swoim zwyczajem napisałem skrypt, który łączył adresy w grupy wykorzystując przelewy z MN na wspólne adresy. Są potentaci po >100 MN ale większość to drobnica po 1 MN.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.
Be the chan­ge you want to see in the wor­ld.
KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 300
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » środa, 19 września 2018, 12:46

Krytyczny bug fix.
Wersja 12.3.3 już wyszła.
https://www.dash.org/forum/threads/dash ... ent.40698/

Początkujący
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: KamilZ » środa, 19 września 2018, 21:24

maky pisze:Przejdź do cytowanego posta Jakiś czas temu swoim zwyczajem napisałem skrypt, który łączył adresy w grupy wykorzystując przelewy z MN na wspólne adresy.

Możesz podzielić się dokładniejszymi wynikami?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 341
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » środa, 19 września 2018, 21:26

KamilZ pisze:Przejdź do cytowanego posta
maky pisze:Przejdź do cytowanego posta Jakiś czas temu swoim zwyczajem napisałem skrypt, który łączył adresy w grupy wykorzystując przelewy z MN na wspólne adresy.

Możesz podzielić się dokładniejszymi wynikami?

To już raczej niemożliwe. :)
Wszystko po początkowej euforii pisania wylądowało gdzieś w archiwum. Ale nie jest źle. Oceniałem, że będzie gorzej.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.
Be the chan­ge you want to see in the wor­ld.
KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Wróć do „Dash”