"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Jaka cena Dash będzie pod koniec roku 2017? (czas trwania ankiety do konca wrzesnia)

Czas głosowania minął sobota, 30 września 2017, 00:16

<$100
3
11%
$100 - $200
3
11%
$200 - $300
1
4%
$300 - $400
4
14%
$400 - $500
6
21%
%500 - $700
3
11%
$700+
8
29%

Liczba głosów: 28
Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 829
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Bit-els » niedziela, 11 czerwca 2017, 15:04

@miso20, do usd zawsze jest ważniejszy. Żyjemy w świecie fiatów. Kurs danej monety do btc pokazuje tylko względną siłę do bitcoina.
Zresztą zawsze można np takiego dasha odnieść do każdego innego crypto i co?
Na dziś względem eth w bessie.
A do innego w hossie.
Bitcoin for Polish Charity
https://bitmarket.pl/charity/
wesprzyj, propaguj

Polski operator płatności btc
https://inpay.pl/

Gaduła
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
1

Postautor: miso20 » niedziela, 11 czerwca 2017, 15:25

@Bit-els, owszem zgoda, ale z tego co kojarze (przywołuje liczne głosy, nie mam czasu sprawdzić) to największy obrót jest w btc, wiec to wazny rynek

Przy okazji mam jeszcze inną obserwacje. Wielu z was jest pewnie na facebookowych grupach i często padają pytania co teraz brać w co inwestować. I pojawiają się setki komentarzy, że lisk, że ethereum, ze stratis i ze wszystko. Wszystko się pojawia poza dashem ;). Tak samo tutaj - wątek trochę "umar".

Mnie to cieszy, bo to znaczy, że spekuła i janusze jeszcze nie wsiedli do dasha. Jedynie kojarze, że na fb @maky napisał, ze siedzi w dash. Wg mnie to oznacza, że prawdziwe wzrosty jeszcze przed nami. Spekuła wsiada zwykle jak się cena ruszzy. Smart mani cenę rozrusza zaś ;).

Czy ktoś z was jeszcze taki stosunek do dasha zawuażył? Że jest w top10 a kapitalizacji, a ludzie go totalnie zlewają. To jakiś stratis to nem, to eth, to golem itd itd. :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 384
Reputacja postu: 
0

Postautor: mecenas » niedziela, 11 czerwca 2017, 15:29

Projektów jest wiele, ja szukam poważnego płacidła z prawdziwego zdarzenia. DASH ma takie ambicje i jakieś płacidło pośród tej powodzi fiat musi być. Zdywersyfikowałem się pomiędzy BTC, LTC a właśnie DASH-a. Stawiam na te trzy konie i podpiąłem swój wózek. DASH robi furorę w moim portfelu i to mnie cieszy, jedziem ku przyszłości.
Trading profesjonalny ➡️ BTC,BCH,LTC,DASH,ETH,ETC,XMR,XRP,XTZ,ZEC ➡️ www.BitMEX.com

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3477
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 11 czerwca 2017, 16:00

@mecenas, Czemu nie kupiłeś Dasha wcześniej? Pół roku teamu czy rok działał w zasadzie tak samo jak teraz. Nie dostrzegłeś tego wcześniej? Dopiero po dużej bańce?
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: mecenas » niedziela, 11 czerwca 2017, 16:05

@Wymazywanie, Zawsze kupuję na raty. Pierwsza rata poszła jeszcze jako darkcoin przez jakiś kantor www. Potem systematycznie dobierałem. Na bańkach zazwyczaj się redukuję z pozycji, ale dla mnie jest za wcześnie. Na koniec roku przyjrzę się sytuacji. Dobierać już też nie będę nawet na korektach. Z BTC już się zredukowałem o czym gdzieś wspominałem. Nie wiem natomiast co robić z LTC, bo najmniejszy zysk i sytuacja najtrudniejsza jak dla mnie.
Trading profesjonalny ➡️ BTC,BCH,LTC,DASH,ETH,ETC,XMR,XRP,XTZ,ZEC ➡️ www.BitMEX.com

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 11 czerwca 2017, 16:18

mecenas pisze:Przejdź do cytowanego posta Zawsze kupuję na raty. Pierwsza rata poszła jeszcze jako darkcoin przez jakiś kantor www.

O, fajnie, nie wiedziałem. Mam nadzieję, że to była spora rata i długo przetrzymane. :)
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: mecenas » niedziela, 11 czerwca 2017, 16:21

@Wymazywanie, akurat to była rata najmniejsza, startowa. Nie byłem przekonany. Trzymane na szczęście do teraz i min do końca roku. Kusi mnie dalsza redukcja na BTC bo rynek mnie przerasta, nie na moje nerwy. Powinienem chyba odpocząć, nabrać dystansu...

Dodano po 1 godzinie 40 minutach 4 sekundach:
Zrobią dziś 200$?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 200
Reputacja postu: 
0

Postautor: maky » niedziela, 11 czerwca 2017, 21:07

mecenas pisze:Przejdź do cytowanego posta Ciekawe dokąd zaleci DASH w długim terminie?
Ostatnio zrobiłem sobie kilka transakcji z DASH_CORE i muszę przyznać, że tak przyjemnie działającego portfela dawno nie widziałem. Każdy powinien sobie zrobić synchro i jakąś test transakcję aby zobaczyć jak może sprawnie i tanio działać cryptowaluta. Cudowności. No niech się BTC trzyma ramy, bo będzie ciężko czuć oddech DASH-a na plecach. Ciekawe czasy idą.

Pamiętaj, że dzieje się tak dlatego, że DASH nie jest obciążony taką ilością transakcji. Trochę się boję co będzie później.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.
Be the chan­ge you want to see in the wor­ld.
KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: mecenas » niedziela, 11 czerwca 2017, 21:32

maky pisze:Przejdź do cytowanego posta Pamiętaj, że dzieje się tak dlatego, że DASH nie jest obciążony taką ilością transakcji. Trochę się boję co będzie później.

Tak, pełna zgoda, zapomniałem dodać do tego cukierka.
Bloki są puste, kolejka żadna. Ponoć projekty zdecentralizowane nie dadzą rady... może jak ich będzie wiele, to decentralizacja decentralizacji poradzi? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 569
Reputacja postu: 
3

Postautor: __kot__ » niedziela, 11 czerwca 2017, 22:38

Dash z Evolution będzie gotów obsłużyć praktycznie każdy istniejący obecnie na rynku wolumen transakcji.

Jeśli chodzi o obecny stan - też jest dobrze. Dajcie nam szansę to się przekonacie ;).
Dash Core Team Project Manager
dash.org

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: mecenas » niedziela, 11 czerwca 2017, 22:39

__kot__ pisze:Przejdź do cytowanego posta Dajcie nam szansę to się przekonacie

Wyłożyłem na to kasę. To więcej niż szansa. 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 200
Reputacja postu: 
0

Postautor: maky » niedziela, 11 czerwca 2017, 23:02

__kot__ pisze:Przejdź do cytowanego posta Dash z Evolution będzie gotów obsłużyć praktycznie każdy istniejący obecnie na rynku wolumen transakcji.

Jeśli chodzi o obecny stan - też jest dobrze. Dajcie nam szansę to się przekonacie ;).

Czy krótkie opisanie jak jest możliwe (tajemnica) czy po prostu czekać i opowiesz o co chodzi jak wejdzie?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.
Be the chan­ge you want to see in the wor­ld.
KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: mecenas » poniedziałek, 12 czerwca 2017, 08:42

Ach, to kupowanie plotek! :D

Orator
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0

Postautor: Maggix » poniedziałek, 12 czerwca 2017, 10:00

Jak to evolution będzie takie zajebiszcze to Dash pewnie odczuje to na kursie i to znacznie.
Bez jaj ale wierzę że w ciągu roku bedzie stabilne 350$ a nawet i pinceta ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: mecenas » poniedziałek, 12 czerwca 2017, 10:13

Bez kozery powiem pińcet.
Potem zwijam stragan.

Orator
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0

Postautor: Maggix » poniedziałek, 12 czerwca 2017, 10:39

mecenas pisze:Przejdź do cytowanego posta Ach, to kupowanie plotek! :D

Then myślisz że na poważnych giełdach plotek się nie sprzedaje ?
Plotka to jeden z instrumentów giełdowych tyle w temacie.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 569
Reputacja postu: 
4

Postautor: __kot__ » poniedziałek, 12 czerwca 2017, 11:00

maky pisze:Przejdź do cytowanego posta Czy krótkie opisanie jak jest możliwe (tajemnica) czy po prostu czekać i opowiesz o co chodzi jak wejdzie?

Wiesz... ja tu tylko sprzątam ;) - trzeba by jakiegoś technicznego kozaka tu posadzić i poprosić o odpowiedź (jeśli pytasz o szczegóły)
Postaram się zebrać te informacje w jakąś spójną wypowiedź i wyjaśnić najlepiej jak potrafię
Dash Core Team Project Manager
dash.org

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 18 czerwca 2017, 16:32

splawik21 pisze:Przejdź do cytowanego posta @Wymazywanie dzis znalazlem to, mozesz cos o tym wiecej powiedziec w odpowiednim temacie?
https://www.tradingview.com/chart/DASHB ... s-Bitcoin/

OK. Szczerze? Średnio ciekawa analiza zakładająca dalszy parabolizujący wzrost. To, że średnio ciekawa nie znaczy, że się nie sprawdzi. Wykres w skali logarytmicznej. Jakiś pomysł w tym jest i wykres faktycznie u niego wygląda na wzrostowy, ale skala log może być myląca dla kogoś, kto siedzi ciągle przy normalnej. Nazwa charta "LONG DASH to pass Bitcoin?" jest zabawna (chodzi mu o cenę, nie o cap). Póki co to pytanie można zadać tylko w doniesieniu do ETH i tylko nt capu, nie ceny.
Satoshi Nakamoto

Gaduła
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
2

Postautor: miso20 » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 01:06

No i trzeba zwrócić uwage, że u niego ta parabola rośnie coraz szybciej, a jeżeli ma to mieć sens to powinna coraz wolniej. Coś vide wykres pierwiastka w matematyce:

Obrazek

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: kotbingo » wtorek, 20 czerwca 2017, 14:33

MegaMol pisze:Przejdź do cytowanego posta @maky
Mam. PoloTracker. Nie polecam bo zaczęło mi grać dopiero jak telefon do ręki wziąłem.

:lol: Mi grał w środku nocy najczęściej.Ale jako instrument , polecam

Wróć do „Dash”