Portfel BTC

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 września 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel BTC

Postautor: MIdnight » sobota, 2 grudnia 2023, 14:44

witam
Jak założyć swój własny portfel BTC, gdzie jest możliwość przelania BTC z innego portfela na inny .
Dopiero zaczynam więc szukam stronek gdzie jest taka opcja .

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel BTC

Postautor: ikswodnal » sobota, 2 grudnia 2023, 16:04

MIdnight pisze: sobota, 2 grudnia 2023, 14:44Jak założyć swój własny portfel BTC, gdzie jest możliwość przelania BTC z innego portfela na inny
Jest wiele portfeli BTC. Każdy ma swoje zalety ale Electrum jest najważniejszy i niezastąpiony. Byle prawidłowo ściągnięty z strony https://electrum.org/ i prawidłowo wyedytowany (?).

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 września 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel BTC

Postautor: MIdnight » sobota, 2 grudnia 2023, 18:07

ikswodnal pisze: sobota, 2 grudnia 2023, 16:04Każdy ma swoje zalety ale Electrum jest najważniejszy i niezastąpiony. Byle prawidłowo ściągnięty z strony https://electrum.org/ i prawidłowo wyedytowany (
Chyba nie dla mnie po angielsku, potrzebuje prostego portfela tylko do wymiany vouchera BTC na inny portfel niz ten co mam obecny,ponieważ strona gdzie wymienia vouchera uznaje ze mój portfel narusza ich zasady-

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel BTC

Postautor: ikswodnal » sobota, 2 grudnia 2023, 18:19

MIdnight pisze: sobota, 2 grudnia 2023, 18:07Chyba nie dla mnie po angielsku, potrzebuje prostego portfela tylko do wymiany vouchera BTC na inny portfel niz ten co mam obecny,ponieważ strona gdzie wymienia vouchera uznaje ze mój portfel narusza ich zasady
Electrum ma "spolszczoną" wersję.
Nie rozumiem jakie/co to są za vouchery - czy przypadkiem nie darmowe ale wymagające "symbolicznej" wpłaty bo otrzymać obiecaną wartość?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 września 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel BTC

Postautor: MIdnight » sobota, 2 grudnia 2023, 18:28

ikswodnal pisze: sobota, 2 grudnia 2023, 18:19Nie rozumiem jakie/co to są za vouchery - czy przypadkiem nie darmowe ale wymagające "symbolicznej" wpłaty bo otrzymać obiecaną wartość
Kupiłem voucher ze strony PureSoftware 10€ -kod przyszedł i instukcja ze voucher mogę zrealizować tylko ze strony CryptoVoucher gdzie mogę przelać na zewnętrzny portfel BTC - i tak zrobiłe-wszystko było ok.
Następnie kupiłem voucher na 100€ i jak chce wymienić ten kod na BTC i przelać na ten portfel zewnętrzny co poprzedni , to wyskakuje mi informacja że mój obecny portfel narusza ich zasady użytkowania-kontaktowałem się z nimi -odpisali dośc szybko ale problem nadal występuje-i kazali mi przelać na inny portfel -problem w tym ze mam tylko ten jeden portfel i chce założyć drugi ale nie wiem jak.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel BTC

Postautor: ikswodnal » sobota, 2 grudnia 2023, 20:51

MIdnight pisze: sobota, 2 grudnia 2023, 18:28dpisali dośc szybko ale problem nadal występuje-i kazali mi przelać na inny portfel -problem w tym ze mam tylko ten jeden portfel i chce założyć drugi ale nie wiem jak.
Nie jestem na tyle biegły by cokolwiek poradzić poza utworzeniem i wykorzystaniem do twoich potrzeb portfela Electrum.
Może ktoś bardziej biegły (czytaj jakiś moderator) pomoże. Jednak radzę też od razu przeczytać 1 dział tego forum Bezpieczeństwo a tam Piramidy i skamy.
Pozdrawiam

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Portfel BTC

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 3 grudnia 2023, 10:02

@MIdnight przecież za każdym razem możesz podać inny adres, skąd oni twierdzą, że portfel cokolwiek narusza?
Brzmi jak scam.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości