Voucher BTC

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 września 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Voucher BTC

Postautor: MIdnight » środa, 29 listopada 2023, 00:05

Witam
Zakupiłem voucher BTC na stronie Pure softfare
Przyszedł kod ,strona gdzie moge wymienic voucher na stronie i piszą ze mój adres porfela btc narusza ich zasady i zebym zminił na inny poftfel, ale ja mam tylko jeden i chce na ten co mam
kwota jest nie mała bo 100€

Mam taką informacje od nich przy wymmianie
Wykryliśmy podejrzane działania

Wstawiony adres portfela może być powiązany z podejrzanymi działaniami, które naruszają nasze warunki. Aby zrealizować kupon, włóż inny portfel

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Voucher BTC

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 5 grudnia 2023, 10:15

@MIdnight Pewnie jakiś scam i wtopiłeś kasę.
Podaj popsutego linka do strony, bo nazwa w google pokazuje jakąś firmę która nie ma nic wspólnego z BTC.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2130
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Voucher BTC

Postautor: slasta » wtorek, 5 grudnia 2023, 16:25

Chyba chodzi o tą stronkę h__ps://puresoftware_pl/doladowania/cryptovoucher , sprzedają głownie klucze do softu nie mają za dużo opinii ale głownie są pozytywne. Sprzedawane tam vochery odnoszą się do h__ps://cryptovoucher_io.
A może problem jest z adresem, tzn. podajesz adres typu Legacy a oni wymagają adresu typu SegWit.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 października 2023
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Voucher BTC

Postautor: belinea1 » środa, 6 grudnia 2023, 22:59

Autor siedzi na Torze czy VPNie i dziwi się, czemu wszystkie kantory BTC odrzucają jego transakcje. Dwa miesiące temu miał taki sam problem z PSC.

viewtopic.php?p=771702#p771702
MIdnight pisze: środa, 4 października 2023, 19:48 takie info mam jak chce zaplacić przez PSC
The NH3 message can be caused by:

active VPN connection,
active remote desktop software such as Team Viewer,
access via TOR network.

Disable any software that may interfere with the gateway and try the transaction again. If the problem persists, please contact our support at gateway@ari10.com

Wszystko wyłączone -
@MIdnight Dlaczego ślęczysz 2 miesiące żeby rozpracować jak kupić online BTC bez weryfikacji, zamiast pójść do bitomatu jak normalny człowiek? Z jakiego oszustwa pochodzą środki?

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości