Trust Wallet - Niepoprawny stan konta (ETH)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 23
Rejestracja: 29 listopada 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trust Wallet - Niepoprawny stan konta (ETH)

Postautor: technic-figure » piątek, 10 listopada 2023, 15:04

Trust Wallet na Androida (v5.9_release.apk) nie wyświetla właściwego salda oraz transakcji przychodzących. Ich ChatGPT zwrócił artykuł My Incoming Transaction Is Not Showing który trochę pasuje (Etherscan wyświetla stan rachunku oraz transakcje prawidłowo) ale rozwiązania tam nie podają. Jak pytam jak wysłać takie niewidoczne środki to "Specify the amount of ETH you want to send." ale nie próbowałem. Pytany czy nowsza wersja Trust Wallet pomoże, zwraca odsyłacz do leciwego release notes. Założyłem ticket, ale nie wiem ile to potrwa i co zaproponują.

Uprzedzając, na stronie widzę aktualnie v8.0.3_release.apk ale oficjalnej instrukcji jak to aktualizować nie bardzo, na forum coś takiego How to Re-Import your Wallet. Ktoś z Was miał podobny problem lub robił aktualizację?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 23
Rejestracja: 29 listopada 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trust Wallet - Niepoprawny stan konta (ETH)

Postautor: technic-figure » poniedziałek, 27 listopada 2023, 22:02

Spróbowałem wysłać drobne ale bez powodzenia – komunikaty typu "Unable do resolve host us-ethereum2.twnodes.com" – tych rekordów istotnie nie widziałem w DNS. Prawdopodobnie z rebranding’iem i nowszymi wersjami sporo się zmieniło pod maską.
Support odpisał po ponad tygodniu z litanią pytań (adres, zdjęcie portfela, hash/txid etc.) na dzień dobry nie sugerując nowszej wersji. Odpuściłem to, wytrasferowałem via mnemonic innym portfelem. Po wszystkim zainstalowałem wspomnianą v8.0.3_release.apk gdzie aktualne saldo pokazuje, ale wszystkich transakcji nadal nie widać…

Transparentny ten portfel zdaje się nie jest, jak go jakiś czas temu instalowałem to pytałem support o plik z sumą kontrolną (nie mogłem się doszukać na stronie), odpisali "This support channel is intended to help you in using the app. We can only address issues with the app itself.". Skłaniam się ku opini użytkownika adamu79 “do przechowywania drobniaków. Nigdy większych sum.”.

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości