Ledger live pokazuje saldo 0

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 października 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ledger live pokazuje saldo 0

Postautor: Kaosiem » poniedziałek, 9 października 2023, 17:02

Witam, mam ledger nano x. Sprzet skonfigurowany, nigdzie nie podawalem hasel, nikt ich nie widzial i nie mial dostepu. Ledger bym wpiety tylko w momencie zakupu krypto. Krypto kupowalem bezposrednio przez aplikacje Ledger Live. Srodki normalnie miałem na koncie. Na telefonie sobie sprawdzalem konto przez Ledger Live az do kwietnia gdy rozbilen telefon. Od tamtej pory nie wchodziłem na portwel (krypto zima). Dzis chcialem dorzucic na ledgera czesc krypto zakupionych na gieldzie. Odpalilem Ledger Live na kompie a tam saldo 0. Na zastepczym telefonie sprawdzilem saldo dalej jest 0 btc. Jedna rzecz ktora jest dziwna to ta że nie mam zadnej histori transakcji, ani ze kiedys mialem btc, ani ze ktos je gdzies wyslal. Tak jak by ich nigdy tam nie było. Na ledgerze mam podpiete tylko jedno konto, na ktore robilem rok temu zakupy. Ktos wie o co chodzi? Myslalem ze zostalem okradziony, ale to bardziej wyglada jak by bylo podpiete jakies inne konto. Ktos ma jakies pomysly? Dlaczego nie ma histori transakcji?

Weteran
Posty: 2938
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 444
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://www.blockchain.com/explorer/add ... 65xmmre6vq

Ledger live pokazuje saldo 0

Postautor: adamu79 » czwartek, 12 października 2023, 08:38

Kaosiem pisze: poniedziałek, 9 października 2023, 17:02Myslalem ze zostalem okradziony, ale to bardziej wyglada jak by bylo podpiete jakies inne konto
Trochę dziwna sytuacja. Ja bym spróbował zrobić aktualizację ledger oraz przeinstalował apkę BTC.
Dodatkowe pytanie się nasuwa - gdzie kupiłeś ledger?

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości