Eksport Bitcoin z portfela MultiBit do BitPay

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 stycznia 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Eksport Bitcoin z portfela MultiBit do BitPay

Postautor: ufo000000 » niedziela, 1 stycznia 2023, 15:38

Kłaniam się.

Panie i Panowie - pytanie mam tego typu... W okolicach 2014 coś tam sobie próbowałem nakopać BTC na mining.bitcoin.cz... już za wiele nic z tego nie pamiętam, ale mam do tej pory portfel MultiBit na zabytkowym netbooku, jak mnie pamięć nie myli, to portfel ten dawno dawno temu przestał być rozwijany itp. No i tak do tej pory portfel był nie ruszany, chciałem kupić jakiś program na PC, patrzę na stronie możliwość płatności BTC, no to klikam, przekierowuje mnie automatycznie na BitPay... no to dobra, myślę, trzeba tam przelać BTC. To zakładam na BitPay konto, instaluję na telefonie portfel, w portfelu BTC klikam "wpłać", pojawia mi się kod QR, którego nie chce mi łyknąć MultiBit - (musi być on w jakiejś konkretnej rozdzielczości, formacie czy jak bo próbowałem w paru formatach i rozmiarach go przenieść na oznaczone pole, wkleić i zero reakcji), można też z BitPay skopiować adres portfela - wklejam go w MultiBit, i pisze że NIEPRAWIDŁOWY ADRES PORTFELA... o co kaman? No chyba że ten cały MultiBit już jest całkowitym trupem i pieniądze poszły się kochać... Macie jakiś pomysł?



Pozdrawiam

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości