karta płatnicza fizyczna od ledger

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

karta płatnicza fizyczna od ledger

Postautor: revo » piątek, 15 kwietnia 2022, 20:25

Nie bardzo wiem w którym dziale powinien być ten temat ale dam tu bo związany z portfelem ledger.
https://www.ledger.com/blog/sign-up-now ... -is-coming
Czy dobrze mi się wydaje że to będzie taka anonimowa albo bezimienna debetówka prepaid?
Będzie akceptowana w Europie lub Polsce?
Można będzie ją zamówić w miarę zachowując prywatość np. na paczkomat? (pytanie mniej ważne na wypadek gdyby szykował się kolejny wyciek danych z ledgera hehe)

Kiedy będzie można zamówić?
Przy płatności nasze krypto zamieniają się na fiaty ? (no bo nie wiem jak niby inaczej w w większości sklepów miało by to być akceptowane...
sprzedawca dostaje fiaty ale z naszego portfela tzn. karty pobierana jest równowartość w krypto tak?)
Nie można będzie zasilić tej karty fiatami? Czy to będzie coś w rodzaju konta bankowego dodatkowo? czy na nasz numer karty będziemy mogli otrzymać fiaty? (pytanie mniej ważne)
Czy będzie można wybrać walutę fiat płatności? (żeby sprzedawca w sklepie internetowym dostał np. euro a nie pln?)
"Access an ever-growing list of cryptocurrencies in your card, including BTC, ETH, USDT, EURT, USDC, XRP, BXX, BCH and LTC."
Rozumiem że cały czas mamy klucze prywatne? Szkoda że nie ma UST na liście tylko wszędzie ten tandetny USDT... :(

Wygląda to obiecująco :)
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości