Portfel Argent - wypłata USDC , zbyt wysoka prowizja

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 marca 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Argent - wypłata USDC , zbyt wysoka prowizja

Postautor: Markoski » piątek, 25 marca 2022, 22:29

Cześć,
Otrzymałem od znajomego 100 USDC na wallet Argent - mam je na sieci etherum i chciałem je sprzedać w bitomacie flyingatom. Przy próbie sprzedaży wyskakiwało mi, że nie mam kasy na pokrycie prowizji (mimo, że chciałem sprzedać 70USDC). Po tym wszystkim coś naklikałem i zjadło mi 50$ - w aktywności widnieje tylko Vault Activation <0,0001USDC. Po tym wszystkim dodałem revolutem 20Euro, i teraz mam tak jakby 2 portfele - 50$ mi zostało z tych 100 na Etherum, a te 20$ co wpłaciłem jest na Zksync. Jak tak patrze tp adres z bitomatu jest własnie na Zksync i tu z tych 20$ jest jakaś śmieszna prowizja, natomiast gdy chce wysłać z tych 50$ - etherum na zksync wtedy przy próbie wysłania 50$ pokazuje mi prowizję 57$. Jak to teraz najlepiej spieniężyć w bitomacie? Na dniach znajomy ma mi podesłać kolejne 600USDC (przypuszczam ze znowu wpływ na etherum) więc czekąć na te 600USDC i zapłacić 50+USDC prowizji zeby wypłacic z bitomatu czy jak to ugryzc?

Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi, bo dość chaotycznie to opisałem

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Argent - wypłata USDC , zbyt wysoka prowizja

Postautor: miso20 » sobota, 26 marca 2022, 16:03

@Markoski Ogólnie przelewy na sieci erc20 są w ciul drogie, więc przy 100 usd, może ci nawet połowę zeżreć.

Pierwsze słyszę, by FA miało zksync. Z tego co widzę na stronie to klasyczne erc20

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Portfel Argent - wypłata USDC , zbyt wysoka prowizja

Postautor: zdzicho2000 » sobota, 26 marca 2022, 19:57

@Markoski niech Ci posyła usdt w sieci tron na portfel np exodus. Wszystko działa b.dobrze. musisz miec około 3 zl w tron (trx) na przelewy usdt.

Zamienisz w bitomatach shitcoin.club

Gdyby usdt nie działało w tych bitomatach wymieniasz usdt na walutę, ktorą obsługuje bitomat, np ltc, bo małe fee

Wymieniaszxnp w tym serwisie
Changenow.io

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości