Problem z przesyłem BTC z Ledgera na Binance

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 stycznia 2022
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z przesyłem BTC z Ledgera na Binance

Postautor: Lisek88 » sobota, 22 stycznia 2022, 14:52

Cześć. Jestem początkującym w temacie kryptowalut. Konto i niewielkie srodki na Binance mam od okolo 2 tyg, Ledgera testuję od wczoraj, chcac zobaczyc jak to wszystko działa. Udało mi się przesłać Bitcoina o wartości 200 zł z Binance na Ledgera, lecz teraz mam problem z transakcją powrotną.

Robię wszystko wedle 'planu' - wchodzę w opcję 'wpłata' na Binance, kopiuję klucze, ustawiam ile chcę, sieć, itd, potwierdzam wszystko w ledger live i klikając za pomocą przycisków na urządzeniu. Kiedy dochodzi do ostatecznego potwierdzenia na Ledgerze w ostatniej fazie przesyłu to wyskakuje mi na końcu taki oto błąd.

https://preview.redd.it/9skord00kb661.p ... c51857120a

Probowałem z 5 - 6 razy od rana az do teraz i cały czas to samo. Czy to samo 'przejdzie' tylko trzeba cierpliwie czekac, czy to cos powazniejszego, cos działa nie tak ? Jakas wina mojego ledger live lub samego urzadzenia ? Czy to raczej po ich stronie ? Byc moze to pytanie jest glupie i nie ma sie czym 'jarac', ot chwilowy bład, ale nie wiem, nie znam się, wiec wole zapytac, nawet jesli byc moze jest to pytanie z serii 'w goracej wodzie kąpany', ale kto pyta, nie błądzi. A jestem kompletnie nowy i jeszcze wielu rzeczy byc moze nie ogarniam. W kazdym razie od razu wielkie dzieki za pomoc. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z przesyłem BTC z Ledgera na Binance

Postautor: benq » wtorek, 25 stycznia 2022, 18:01

@Lisek88
Sprawdź w block explorerze czy transakcja w ogóle wyszła. (https://www.blockchain.com/explorer)

Jeśli nie, wgraj najnowszy firmware do ledgera oraz zrób update ledger live, przeinstaluj apkę BTC raz jeszcze i daj znać. Jeśli poszło - super, jak nie, będziemy myśleć dalej.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 stycznia 2022
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z przesyłem BTC z Ledgera na Binance

Postautor: Lisek88 » wtorek, 25 stycznia 2022, 18:47

Dzieki za zainteresowanie. Problem udało sie rozwiązać inna drogą. Jako nazwę sieci podczas przelewu wybierałem siec 'BTC' - wtedy właśnie wyskakiwał ten błąd, ale kiedy zmieniłem ją na 'SEGWITBTC' to poszło. Dodam, że portfel bitcoina na ledger live ma obok nazwy ikonkę 'native segwit', więc pewnie z tego to wynikało. :)

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości