Ledger + Stablecoin

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 25 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ledger + Stablecoin

Postautor: dwóchtaterników » poniedziałek, 16 sierpnia 2021, 16:02

Witam,
Jakie stablecoiny najlepiej trzymać na ledgerze? Chodzi mi o przelew z binance tak, żeby koszt przelewu był jak najtańszy i najmniej problemowy. Pozdrawiam.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Ledger + Stablecoin

Postautor: Kutalisk » poniedziałek, 16 sierpnia 2021, 20:34

@dwóchtaterników najtaniej z binance masz USDT na TRX (1USDT fee) co jest alternatywą dla np. USDT/USDC/TUSD na ETH (10USDx fee). BUSD na BSC jest chyba taniej ale jak giełda padnie to BUSD też będzie miał problemy więc wypłata mija się z celem.

Dla naprawdę małych kwot masz wersję oszczędnościową na POLONIEX gdzie wypłata USDT na TRX wynosi 0 - oni tam widzę TRX mocno promują (TRX podobnie jak BNB na Binance może tam służyć do zmniejszenia fee za transakcje na giełdzie).

Ale USDT dla małych kwot, bo generalnie jest bardziej ryzykowny niż USDC, który przechodził regularnie audyty.

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 25 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ledger + Stablecoin

Postautor: dwóchtaterników » wtorek, 17 sierpnia 2021, 10:50

Kutalisk pisze: poniedziałek, 16 sierpnia 2021, 20:34BUSD na BSC jest chyba taniej
jak ustawić BSC na ledgerze, bo chyba coś pomieszałem. Widziałem tylko Binance Chian na ledgerze i Tendermint Binance na Ledger Live a to chyba nie jest kompatybilne

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości