Problem hasła z blockhain.com

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 sierpnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem hasła z blockhain.com

Postautor: Boczek11 » wtorek, 10 sierpnia 2021, 20:42

Po pierwsze witam wszystkich forumowiczów !

To mój pierwszy post tutaj, gdyż zmusiła mnie do tego sytuacja.
Od kilku dni mam problem z zalogowaniem się do mojego konta (portfela) na platformie blockhain.
A dokładniej i po kolei. W 2012 roku jako, że nie byłem przekonany do kryptowalut założyłem sobie konto na blockhain gdyż wtedy wydawało mi się to rozsądne.
Od kilku dni dostaję info przy próbie logowania , że hasło jest nie prawidłowe? Przez tyle lat nigdy nie miałem takich problemów , i wszystko mi ładnie śmigało aż do 6-08-2021.
Juz mówię z jakich urządzeń korzystam , są to dwa komputery , jeden w domu, drugi w pracy (i tylko ja mam do niego dostęp) oraz telefon, na którym była zainstalowana apka blockhain. i wszystko mi działało bezproblemowo do daty o której pisałem wcześniej.
Co do zabieczeń miałem włączoną weryfikację poprze mail, i 2FA,czyli sms.
Czyli aby się zalogować musiałem potwierdzić maila i dodatkowo dostawałem sms i dopiero wtedy mogłem się zalogować.
Moje ździwienie :shock: nastąpiło wtedy gdy dostałem info ze strony logowania hasło niepoprawne :shock:
od kilku dni walczę z tematem , i powiem wam że pomysły mi się kończą , jak to jest możliwe w ogóle ??
Napisałem do blockhain na support i dostałem maila z odpowiedzią, że "prawdopodobnie moje konto zostało zhackowane" a oni nie mają dostepu do mojego portfela i nie mogą mi zmienić hasła , ok, pomyślałem taka ich "polityka" dyskutuje z nimi już parę dni i nic.
Mam ID, mam adres portfela , mam dostęp do maila, mam dostęp do telefonu , czyli wszystko to co było mi potrzebne przy zakładaniu konta , jedyne czego nie mam ,
to tej frazy 12 słów i tu faktycznie leżę i kwiczę. Choć w obecnej sytuacji i tak bym się bał ją gdziekolwiek wpisywać, nawet jak bym znalazł.
szukam po dyskach już kilka dni , wiem że gdzieś to zapisałem , ale to było tyle lat temu, że masakra.

Co wg was forumowicze mogę jeszcze spróbować zrobić?

I najważniejsze chyba dla mnie , ja rozumiem bezpieczeństwo w sieci itd. ale do cholery ktoś mógł zmienić (albo i nie) mi hasło przy takich zabezpieczeniach?? Mail i sms, (nadmienię że od 3 lat mieszkam sam z kotem:-) ) czyli nikt nie ma dostępu do maila a już na pewno do telefonu...
Czy to w ogóle jest możliwe??

Proszę was o pomoc , postaram się w miarę możliwości odwdzięczyć
P.s nie mam milionów na tym portfelu, ale szkoda by było je stracić

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości