Ledger nano x probłem z ładowaniem

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 lipca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ledger nano x probłem z ładowaniem

Postautor: reload » czwartek, 22 lipca 2021, 17:24

Witam postaram sie opisać dość szczegółowo mój problem. Kupiłem ledgera nano x jest to mój pierwszy portfel. Po podłączeniu kabla usb pojawia sie problem battery charger issue unplug/plug USB cable. Generalnie ledger sie nie ładuje mogę go trzymać 3h podłączonego i nic. Zainstalowałem najnowszy ledger life 2.30 ale nie mogę zrobić całkowitej instalacji urządzenia czyli wpisać speedów itd ponieważ jest ten błąd ładowania. Pisałem do suportu i z miejsca dostałem odpowiedz generowaną automatycznie żeby sprawdzić i updatowac nano x firmware. I teraz tam jest opis aby w ledger life wejsc do opcji manager i tam dokonac tego upgradu z tym ze ja w swojej aplikacji ledger life nie mam w ogóle opcji manager czy ja robię coś źle czy to pojawia się dopiero jak juz zainstalujemy portfel czyli wpiszemy hasła kody seedy itd?

Generalnie szukałem w google juz sporo osob ma identyczną sytuacje jak moja ale nie ma żadnego rozwiązania https://www.youtube.com/watch?v=HB7ie6XIP28

CZy to wina sprzętu i moge sie ubiegać o zwrot kasy dzięki za jakiekolwiek informacje.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 października 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Ledger nano x probłem z ładowaniem

Postautor: Ojciec62 » piątek, 8 października 2021, 11:02

Witam, miałem ten sam problem z wadliwą baterią, która wskazywała cały czas 2% i komunikat o ładowaniu.
Do instalacji Nano X właściwie nie jest potrzebna bateria. Ja swoją baterię wyjąłem z urządzenia, aby nie było komunikatów i pracuję na kabelku. Obecnie szukam na rynku jakiejś podobnej gabarytami baterii Li-Po 3,7V aby ją zaadoptować do urządzenia.
Jak pojawia się komunikat o nienaładowanej baterii, to ją zdemontuj i pracuj na zasilaniu kabelkiem a jak nie chcesz otwierać urządzenia, to po prostu przyciskaj dwa przyciski razem i trzymaj, aż przejdzie do innego menu, gdzie będziesz mógł już przejść przyciskami do ustawień speedów.
Pozdrawiam, Ojciec62

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 lipca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ledger nano x probłem z ładowaniem

Postautor: reload » piątek, 8 października 2021, 11:59

Cześć u mnie trzymanie dwóch przycisków nic nie dało po kilku sekundach wejścia do menu z automatu ponownie wyskakiwał komunikat. Generalnie u mnie temat juz nieaktualny wysłałem ticket do suportu i kilka dni później dostałem nowe urządzenie, które mi wysłali nawet przed oddaniem starego zepsutego ledgera. Aczkolwiek problem jest pewnie wyszła jakaś felerna partia bo dużo osób ma ten sam problem :/ Teraz gdybym kupował portfel pewnie bym pomyślał o innej firmie.

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości