problem z portfelem electrum

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 7 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

problem z portfelem electrum

Postautor: kruppe » sobota, 7 września 2019, 21:48

Witam,

Po roku nie korzystania z portfela electrum postanowiłam uruchomić portfel by przelać środki. Po uruchomieniu mój portfel jest not connected mimo ustawionego automatycznego połączenia. Próbowałam na innym komputerze ściągnąć najnowszą wersje electrum i mam ten sam problem. Rok temu wszystko działało, przelewałam środki z giełdy na portfel i odwrotnie, a dziś nie mam dostępu do moich coinów :( Nie wiem gdzie popełniam błąd, może przez ostatni rok coś się zmieniło lub o czymś zapomniałam. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

problem z portfelem electrum

Postautor: koparki » sobota, 7 września 2019, 21:59

jeśli masz najnowszą wersję electrum i odtworzyłes portfel z seeda i nie zmieniałes żadnych ustawień to na komputerze podłączonym do internetu electrum działa od ręki. Jedyne co mi przychodzi do głowy to firewall który blokuje tej aplikacji połączenie z netem , czy jak zainstalujesz na komputerze inny program który musi łączyć się z internetem to masz w nim połączenie? (UWAGA na soft który instalujesz na kompie z portfelem) , masz jakies programy działajace w tle w celu ochrony? firewalle/antywirus itp ?
---

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

problem z portfelem electrum

Postautor: Bit-els » sobota, 7 września 2019, 22:30

możesz spróbować wpisać seed do mobilnego electrum

https://play.google.com/store/apps/deta ... trum&hl=en

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 7 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

problem z portfelem electrum

Postautor: kruppe » poniedziałek, 9 września 2019, 20:44

Dzięki, wyłączenie zapór ochrony sieci oraz aktualizacja portfela pomogła :)

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości