Portfel Neo usunął kryptowalutę ze swojej listy?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Neo usunął kryptowalutę ze swojej listy?

Postautor: Lenart » sobota, 17 lutego 2018, 18:42

Jak w temacie. Mało osób pewnie trzymało trinity network credit, o ile w ogóle ktoś trzymał ale ja tak i to na portfelu Neo. Problem jest taki, że owa kryptowaluta zniknęła z listy i nie mam jak jej wypłacić, w ogóle nie pojawia się wartość tak jakby jej nie było. Inna sytuacja na portfelu mobilnym O3 na iphona. Tam kryptowaluta jest, lecz podczas wypłacania jej program się przy finalizacji wyłącza a co lepsze, w ogóle nie wyszukuje mi go w telefonie gdyż mogę ją zainstalować w appstorze mimo że jej ikonka jest na pulpicie i normalnie mogę się do niej logować (?). Ktoś coś?


@Edit
Z ciekawości zainstalowałem drugą aplikację i tak o to mam dwie, które teraz nie działają w ogóle :shock:
Spoiler:
Obrazek
@Edit2
Rozwiązanie na ten moment to jedynie przez wejście na neotracker i zalogowanie się do portfela w witrynie. Można kombinować z wklejeniem hasha Trinity do portfela ale tak czy siak wyskakuje błąd przy próbie przesłania waluty. I tyczy się to każdej możliwej, coś musi być z portfelem nie tak i trzeba czekać na aktualizację. Tracker działa szybko i sprawnie, mniej niż w 2 minuty doszło.

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości