Internetowe konto do pensji

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Internetowe konto do pensji

Postautor: bitcoiins » środa, 13 grudnia 2017, 01:38

Witam was, poszukuję konta internetowego które umożliwiałoby mi posiadanie między innymi numeru konta bankowego, który mógłbym podać podczas składania papierów do pracy lub wysłać klientowi w przypadku pracy jako freelancer.

Zależy mi na:
-na tym by instytucja zajmująca się tym kontem rozwijała się a nie stała w miejscu
-posiadanie numeru konta bankowego
-dobrze działający support (a nie odpowiadanie raz na sto lat jak to widziałem w ePayments)
-brak miesięcznych opłat za prowadzenie konta
-obsługa różnych systemów wpłacania i wypłacania pieniędzy (kryptowaluty, PayPal, Skrill, itd)
-dobrze zrobiona aplikacja na telefon przez, którą można obsługiwać całe konto
-miło byłoby gdyby nie chcieli, żeby wysyłać do nich swoje dokumenty ale jak nie będzie innej opcji to trudno

Nie potrzebuję, żadnej karty do tego konta.
Co polecacie ? AdvCash i Uquid odpadają bo jedno w ogóle nie ma aplikacji na telefon a drugie ma ją bardzo słabą. Co sądzicie o Bitwala (https://www.bitwala.com) ?

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Internetowe konto do pensji

Postautor: wraith » czwartek, 14 grudnia 2017, 10:17

Chcesz zeby ludzie poswiecali swoj czas i jeszcze najlepoiej za darmo nie biorac oplat miesiecznych hahaha no nieeee. przeczytaj co napisales i idz do kata

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Internetowe konto do pensji

Postautor: bitcoiins » czwartek, 14 grudnia 2017, 20:09

Drogi kolego większość firm tak robi, że nie bierze opłat miesięcznych za prowadzenie konta. Biorą za to odpowiednio większe opłaty przy przelewach. Nie wspomniałem w moim pierwszym poście, że nie ma być żadnych prowizji przy przelewach, jedynie nie chciałem opłat miesięcznych za prowadzenie konta.

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości