Zaginiony portfel z 2011 roku.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zaginiony portfel z 2011 roku.

Postautor: szyna19s » wtorek, 12 grudnia 2017, 14:33

Witam, jestem nowy na forum. Moja sytuacja jest dość specyficzna, ale jestem przekonany, że nie jestem jedyną taka osobą. W roku 2011 przemierzałem Internet. Zupełnie przypadkowo trafiłem na stronę, która oferowała "1 na świecie" walutę internetową. Kierowany ciekawością zarejestrowałem konto i w ramach podziękowania (jako jedna z pierwszych osób) otrzymałem 10 BTC. Kurs był tak niski, że bardzo szybko zapomniałem o stronie i całej sytuacji. Dopiero na początku roku 2017, gdy o BTC zrobiło się bardzo głośno zacząłem kojarzyć fakty i dotarło do mnie jaka kwota znajduje się obecnie na tym koncie. Był to portfel internetowy. Niestety nie pamiętam nazwy domeny. Moje pytanie jest następujące. Czy istnieje jakaś możliwość odzyskania utraconego konta, np. po danych osobowych które podałem? Zdaję sobie sprawę, że sytuacja jest raczej beznadziejna, ale gra toczy się o tak duże pieniąze, że grzechem było by chociaż nie spróbować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zaginiony portfel z 2011 roku.

Postautor: Canis Lupus » wtorek, 12 grudnia 2017, 14:38

przeszukuj stare maile z tamtego okresu. Po rejestracji pewnie Ci coś wysłali.
słowa bitcoin, btc, blockchain.
10 btc piechotą nie chodzi, kombinuj.
Powodzenia

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zaginiony portfel z 2011 roku.

Postautor: benq » wtorek, 12 grudnia 2017, 20:23

Jeśli domena wciąż istnieje to może jest jakiś cień szansy, to by było prawdziwe rags to riches.

Jeśli nie istnieje, to pewnie właściciele właśnie lecą "twoim" odrzutowcem w tej chwili :lol:

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zaginiony portfel z 2011 roku.

Postautor: Knjaz » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 01:30

Wiadomo jak się historia zakończyła?

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zaginiony portfel z 2011 roku.

Postautor: gladosv9 » wtorek, 26 grudnia 2017, 22:35

Takich historii jest całe mnóstwo :D Stawką jest pół miliona złotych, więc ja bym przetrząsnął cały internet.

Chociażby w wyszukiwarkę wpisywać frazy typu 10 BTC za rejestracje wybierając odpowiednią ramę czasową. Wszystkie maile które posiadasz też trzeba posprawdzać. Jakiś ślad musiał po tym zostać.

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości