portfele wielowalutowe

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 3 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

portfele wielowalutowe

Postautor: slav007o » niedziela, 17 grudnia 2017, 00:03

Witam,

Mam pytanie odnośnie przenoszenia portfela np. z Coinpayments do Gatehub. Domyślam się, że dla niektórych odpowiedź będzie w miarę oczywista, ale czy przy przenoszeniu portfela, wiąże się z tym jakaś prowizja? Jeżeli tak, gdzie mogę znaleźć informacje na temat wysokości prowizji? /EDIT/ znalazłem, że w Coinpayments jest to 0.5%, ale to jest za transakcję wypłaty z portfela czy przy każdym transferze, z giełdy do nich? /EDIT/

Dodatkowo, proszę o polecenie, czy Coinpayments, Exodus, Electrum lub Gatehub nadadzą się na trzymanie Monero i Ripple? Na chwilę obecną zamówiłem Ledger'a, ale zapewne otrzymam go dopiero pod koniec tygodnia, a chciałbym, żeby w międzyczasie, fundusze znajdowały się w bezpiecznym miejscu.

Pozdrawiam

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

portfele wielowalutowe

Postautor: qertoip » środa, 20 grudnia 2017, 23:08

Do Monero się nie nadadzą ale możesz spróbować (beta) Monerujo: https://play.google.com/store/apps/deta ... llet&hl=pl
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

portfele wielowalutowe

Postautor: Neviar » wtorek, 26 grudnia 2017, 12:33

Coinomi zmaga się z problemami ostatnio, brak połączenia i możliwości sprawdzenia stanu portfeli jak i wykonywanie operacji. Podobno twórcy nie traktują użytkowników wystarczająco poważnie, gdy jakieś problemy występują. Wydawał się dobrym rozwiązaniem dla lajka na początek i był często polecany, na tym forum jak i ogólnie w internetach. Jakaś sensowna/pewna alternatywa?

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 5 kwietnia 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

portfele wielowalutowe

Postautor: Kamien » wtorek, 26 grudnia 2017, 12:48

U mnie wszystko działa, może to chwilowe problemy

Wysłane z. mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości