portfel pod alty ??

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

portfel pod alty ??

Postautor: mikolajkulczyk » czwartek, 24 sierpnia 2017, 23:39

Witam,

Chciałbym przesłać swoje trzy alty ETH, OMG, NEO, na portfel desktopowy. Nie są to duże ilości ale po prostu czułbym się bezpieczniej posiadając swoje tokeny w innym miejscu niż giełda. Niestety nie ma jednego portfela który wspierałby wszystkie trzy alty dlatego po moim rozeznaniu wybrałem dwa portfele. Exodus na ETH i OMG ora portfel Neon dla NEO. Chciałbym się spytać czy to dobry wybór ? Z neo nie mam wyboru bo jest to portfel dedykowany. Jednym z czynników dla którego chce przenieść coiny jest ETH, chciałbym wejść w pare według mnie ciekawych ICO i wiem że jedyny sposób na otrzymanie tokenów jest trzymanie swojego ETH na portfelu desktopowym. Niestety nie wiem jak po przelaniu ETH na wybrany projekt otrzymam swoje tokeny. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak taki proces się odbywa ? Wracając do portfeli na jakie aspekty bezpieczeństwa zwrócić uwagę ? Z góry dzięki za wszystkie sugestie.

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości