Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 5 kwietnia 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: Kamien » środa, 27 czerwca 2018, 13:42

Jak masz dostęp do kasy, to rób jak ci mówił kolega. Przelej wszystko na nowy portfel i zrób backup

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: KrzysztofJ » niedziela, 1 lipca 2018, 08:01

Witam

Czy u was jest również problem z przesłaniem krypto z portfela jaxx
Chcę wysłać ZEC na giełdę z portfela JAXX i po wybraniu adresu oraz kwoty klikam send, następnie wyskakuje okno w którym potwierdzam transakcję klikając CONFIRM i nic się nie dzieje, okno znika a środki nie są przenoszone, to samo dzieje się jak chcę zamienić np. ZEC na ETH czy BTC

Proszę o pomoc

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: arti763 » środa, 4 lipca 2018, 08:47

KrzysztofJ pisze: Witam

Czy u was jest również problem z przesłaniem krypto z portfela jaxx
Chcę wysłać ZEC na giełdę z portfela JAXX i po wybraniu adresu oraz kwoty klikam send, następnie wyskakuje okno w którym potwierdzam transakcję klikając CONFIRM i nic się nie dzieje, okno znika a środki nie są przenoszone, to samo dzieje się jak chcę zamienić np. ZEC na ETH czy BTC

Proszę o pomoc
Rowniez mam identyczna sytuacje

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: Sokon » środa, 4 lipca 2018, 08:56

Po forku na ZEC przez jakiś czas nawet środki nie były widoczne...
Ale nie dotyczy to tylko Jaxx - próbowałem kilku portfeli i wszystkie miały problem.
Na dzień dzisiejszy deweloperzy nadal pracują nad przywróceniem możliwości dokonywania przelewów...

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: arti763 » niedziela, 8 lipca 2018, 09:38

Kiedy to może wrócić do normy ? Sporo czasu kopałem tą walute a tu się okazuje , że teraz nie mogę nic z nią zrobić

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: Bit-els » niedziela, 8 lipca 2018, 12:04

@arti763, w coinomi nie ma problemów. Robiłem wymianę walut przez shapeshift i też ok
To sprawka Jaxxa, pisz do supportu

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: Sokon » niedziela, 8 lipca 2018, 13:59

Bit-els pisze: To sprawka Jaxxa, pisz do supportu
Nie tylko Jaxx'a. Guarda wallet (rekomendowany na stronie Zcash) również jeszcze nie puszcza przelewów...

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: arti763 » niedziela, 8 lipca 2018, 14:00

Jaxx odpisal tylko
"At this time, Jaxx cannot send transactions for the ZEC network. Our development team is working quickly to ensure compatibility with the Overwinter network upgrade. We hope to have it back online as soon as possible. We appreciate your patience in this matter."

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 4
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: makapaka » poniedziałek, 9 lipca 2018, 20:38

Na Poloniex to samo od tygodnia nie można wpłacić ani wypłacić Zcash :roll:

"ZEC is currently under maintenance or experiencing wallet issues. Deposits and withdrawals will remain disabled as we work to find, test, and audit a solution. Thank you for your patience in the meantime."

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: Bit-els » wtorek, 31 lipca 2018, 02:07

Z dala od Jaxxa! Wciąż.
Dear @jaxx_io was doing some testing today of other coins and the way you guys have handled the bitcoin cash transition is on par with the most horrible user experience I’ve ever had. Like seriously? Wow.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 sierpnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: drzewqns » niedziela, 12 sierpnia 2018, 14:36

Witam

Mam problem z portfelem Jaxx (nic nowego). Przejrzalem caly watek, znalazlem duzo ciekawej informacji i analogow natomiast chce opisac swoja sytuacje i poprosic o pomoc poniewaz support Jaxxa wysyla w kolko te same "porady" z ktorych nic nie wynika...

Rok temu przeprowadzalem transakcje zakupu bitcoina, wszystko przebieglo pomyslnie, dostalem btc, wszystko bylo widoczne przez okolo 6msc, dalej zostala przeprowadzona automatyczna aktualizacja aplikacji Jaxx (iPhone) po czym przy pierwszej probie odpalenia portfela pokazalo sie okno z rejestracja - do wyboru nowy portfel lub restore

Wybieram restore - wpisuje wczesniej zapisany backup phrase - nic (brak przycisku "accept" bodajze) kilumiesieczny kontakt z supportem nie dal rezultatu, uzywalem tej strony https://iancoleman.io/bip39/ aby sprawdzic czy moj seed generuje jakiekolwiek adresy (porada supportu jaxxa) nic, informacja - "invalid mnemonic"

wrzucilem adres transakcji w blockexplorer - pokazuje histore transakcji

Bardzo prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu - korzystam z Mac'a i iphone'a wiec nie moge skorzystac z coinomi

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: pm7 » niedziela, 12 sierpnia 2018, 16:02

Brzmi jakbyś miał nieprawidłowy seed.
Tu masz listę możliwych słów: https://github.com/bitcoin/bips/blob/ma ... nglish.txt
Jak chcesz, możesz sprawdzić czy któregoś słowa nie wpisujesz nieprawidłowo i spróbować użyć innych, podobnych słów z listy.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: Bit-els » niedziela, 12 sierpnia 2018, 20:19

Wpisz je ręcznie, nie wklejaj. Spacja po każdym słowie. Po ostatnim już bez spascji. Małe litery

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 sierpnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: drzewqns » wtorek, 21 sierpnia 2018, 18:48

Dziekuje za odp, niestety nic nie pomoglo - wpisywalem rozne podobne slowa, recznie, wszystko zgodnie z instrukcja... nic

Jest inny sposob ?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: Bit-els » wtorek, 21 sierpnia 2018, 20:08

Skoro na stronie do generowania privów z seeda wyskakuje bład, to musisz mieć źle zapisane słowa.

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: grajek1 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 08:38

Kamien pisze: Jak masz dostęp do kasy, to rób jak ci mówił kolega. Przelej wszystko na nowy portfel i zrób backup
Udało mi się znaleźć backup po dłuższych poszukiwaniach, w ramach testu po przywróceniu backupu i próbie przestania eth na inny adres jest zero reakcji, operacja w aplikacji jest wykonana ale nic więcej się nie dzieje, w historii cisza, środki nie zostają wysłane, miał tak ktoś?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: adam1226 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 10:40

@grajek1, aktualna wersja?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: Bit-els » czwartek, 30 sierpnia 2018, 10:46

@grajek1, jak już masz dostęp do portfela to wyjmij privy z adresów na których są środki (w menu znajdziesz- export kluczy czy jakoś tak) i zesweepuj do coinomi na poszczególne monety

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 9 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: ULTINET » wtorek, 18 września 2018, 22:40

Witam
28 sierpnia nie weszła mi na portfel Jaxx wpłata ETH. U mnie to pierwszy taki przypadek.
Kiedy podejrzy się historię transakcji, widać jak przy każdej wcześniejszej, że ETH dotarło do celu, czyli na portfel. Jednak portfel Jaxx do dzisiaj mi tego nie pokazuje ani nie wlicza do całej sumy posiadanego ETH.
Support bardzo przeprasza i radzi mi kolejno:
zaktualizować Jaxx,
zainstalować na innym urządzeniu,
zresetować ,
założyć nowy portfel.
Po zweryfikowaniu, że wersja jest aktualna, portfel mam na kilku urządzeniach i wszędzie zauktualizowany i zresetowany, zapytałem ich jaki jest sens zakładania nowego portfela u nich, kiedy obecny ma już problemy.
Przez jakiś czas upierali się na nowy portfel (nadal nie rozumiem dlaczego), a w ostatnim mailu wskazują mi na Jaxx Liberty jako docelowy portfel, gdzie powinienem przenieść się z moimi kluczami.

Może mi ktoś wyjaśnić jak to działa? Czy założenie nowego portfela przy użyciu moich kluczy odbuduje cały łacuch transakcji łącznie z tą brakującą?
Co to jest Jaxx Liberty? Czy warto?
Pozdrawiam

edit 21.09.2018:
Muszę coś odpowiedzieć support'owi Jaxx. Ustosunkować się do ich instrukcji założenia nowego portfela na Jaxx Liberty.
Nadal nie wiem nic na ten temat.
Ktoś pomoże?

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: grajek1 » niedziela, 16 grudnia 2018, 22:21

Loguję się dzisiaj na jaxx, z ciekawości sprawdzam saldo eth a tam co? 0$, równe 0, ktoś mi ojebał całą zawartość portfela, 8 grudnia przesłał na inny adres wszystko co miałem, spotkał się ktoś z czymś takim? Rozumiem że marne szanse żeby coś z tym podziałać? Inne kryptowaluty takie jak eth, zcash mam na swoim portfelu, natomiast eth zostało przesłane, dodam że kilka dni wcześniej robiłem transakcje na binance..

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości