Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: tonyxxl » piątek, 17 listopada 2017, 12:14

ErektrycznyLuk pisze: I odrazu zapytam się skoro już tu ktoś jest, czy 12 security key z Jaxx działać będzie na innym portfelu? Bo zastanawia mnie co jesli kiedyś jakiś portfel przestanie być wspierany.
Oczywiście że będzie. Kwestia czy ten nowy walet wspiera wszystkie coiny co Jaxx. Jak nie wspiera to zassie klucze tylko do tych co obsługuje, resztę musisz wymienić/przenieść na inny. Polecam Exodus na windows, bardzo prtzejrzysty i pokazuje przed transakcją fee jakie pobierze sieć i wiele innych.

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 5 kwietnia 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: Kamien » wtorek, 21 listopada 2017, 21:02

Czy są już portfele wielowalutowe z możliwością importu klucza prywatnego i obsługujące bitcoin gold?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 21 listopada 2017, 21:11

Ledger

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 5 kwietnia 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: Kamien » środa, 22 listopada 2017, 14:30

A z programowych?

Wysłane z. mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: mstr » środa, 29 listopada 2017, 23:42

Witam.
Zcasha trzymałem na Jaxxie i stamtąd próbowałem go wysłać czy to na bittrexa czy to na inny portfel Jaxxa jednak za każdym razem wyskakiwał mi błąd "Invalid transaction". Support Jaxxa odpisał, ze muszę zmienić destynację do której płyną mi moje wypłaty z kopania (był to portfel jaxxa na którym trzmałem zcasha) i nawet jak to zrobiłem to dalej mam "Invalid transaction" za każdym razem jak gdziekolwiek wysyłam tego zcasha.Zsychronizowałem więc zcash4win i za pomocą kluczy prywatnych dobrałem się do swoich środków i wysłałem je z tego zcash4win na bittrexa i ponad już 40h ta transakcja wisi i ma 0 confirmations i nie można jej odnaleźć na block explorerze. Co ciekawe jak wchodzę na portfel Jaxxa i daje odśwież to dalej balance zcashów jest taki, jakby ta transakacja się nie dokonała. Próbowałem instalować każdy z tych protfeli na 2 różnych urzadzeniach i po wyczyszczeniu cachy czy po odpaleniu CC Cleanera i dalej nic. Wysłany do bittrexa został cały mój kopalniany urobek więc trzymam mocno kciuki że uda mu się tam wylądować i dlatego tez proszę Was szczerze o jakiekolwiek sugestie. Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to albo spróbować podziałać ma szybszym łączu albo kupić ledgera nano s i tam wpisać swoje klucze prywatne i za jego pomocą przesyłać środki. Czy macie Państwo jakiekolwiek pomysły? Pozdrawiam :)

Dodano po 10 godzinach 44 minutach 21 sekundach:
Witam. Zcashe udało mi się cofnąć już na portfel. Rebus wygląda następująco:
Środki pierwotnie były na Jaxxie jednak stamtąd nie mogę ich ruszyć na żadną giełdę. Jak wyeksportowałem klucze do coinomi to mi wyskakuje, że nie mam na nich środków , a jak do zcash4win to normalnie mi ten środki pokazuje. Próbowałem za pomocą zcash4win przelać na inny portfel czy to inny Jaxx albo Coinomi ale się nie da, na giełdę również się nie da(wciąz jest 0 confirmation i nie można znaleźć transakcji na explorerze za pomocą jej hasha). Z tego pierwszego Jaxxa udało mi się przelać na inny, nowoutworzony portfel Jaxxa trochę środków dla testu i stamtąd pchnąłem je na giełde jednak giełda nic nie wykrywa, a Jaxx nie wypluł mi żadnego hasha transakcji - poprotsu jak dałem odśwież balans to środki się wyzerowały. Natomiast zcash4wallet dalej pokazuje pierwotną ilość środków i nie ma że dokonała się jakakolwiek transakcja więc to jedna wielka podpucha ze strony jaxxa tak uważam :D
Pytanie końcowe: CZy uda mi się przenieść środki na giełdę czy jednak zostaną na Jaxxie na zawsze? :)

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14379
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 30 listopada 2017, 11:01

mstr pisze: Próbowałem za pomocą zcash4win przelać na inny portfel czy to inny Jaxx albo Coinomi ale się nie da, na giełdę również się nie da(wciąz jest 0 confirmation i nie można znaleźć transakcji na explorerze za pomocą jej hasha).
Może powstaje niestandardowa (za duża) transakcja i sieć jej nie rozgłasza?
Spróbuj przelać połowę?
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: mstr » czwartek, 30 listopada 2017, 11:15

Właśnie z rana puściłem bodajże 0.01 zcasha na Poloniexa ale jest ta sama sytuacja - jak wchodzę w szczegóły przelewu na zcash4win to jest 0 confirmations a jak daje "pokaż w block explorerze" to na stronie wyskakuje że jest zły hash transakcji i nie może odnaleźć tego przelewu. Giełda oczywiście nie widzi żadnego przelewu. :/

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: Bit-els » czwartek, 30 listopada 2017, 12:52

A zaimportować priva do klienta core zcasha.
Dlaczego mając priva nie można zrobić przelewu. Co znów psuje Jaxx.
Po wszystkim wyrzuć ten portfel.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: mstr » czwartek, 30 listopada 2017, 13:46

Tak zaimportowałem do zcash4win to jest core zcasha (chyba że się mylę). Portfel już jest na mojej czarnej liście :D Transakcja od bodajże 8 rano w kierunku Poloniexa wciąż wisi jako nie potwierdzona i ma 0 cofirmations i nie da się jej zlokalizować na block explorerze. Jedyna myśl jaka mi została to kupić trezora i tam zaimportować klucze bo jeśli nie to to jaxx chyba już nigdy mi nie wypuści tych zcashów. Pisałem wcześniej do ich supporta i odpisali, że winą jest to że wypłaty z kopania były przelewane na Jaxxa i należy po pierwsze zmienić portfel na który są one wypłacane (ZROBIONE), a po drugie za pomocą opcji paper wallet wyjąć klucze z jaxxa i je odtworzyć gdzie indziej (Funkcja obecnie niedostępna). Zastanawia mnie jeszcze to czy właśnie z powodu tych wypłat ten mój adres jaxxa jest przeciążony ze względu na ilość napływających informacji i nie można przez to operować środkami (chociaż wszystkie wypłaty z kopanai przychodziły regularnie)?

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: ErektrycznyLuk » środa, 6 grudnia 2017, 19:22

Bit-els pisze:Coinomi jest na androida.
Tak, to jest pewna idea matematyczna (że tak to określę) i narzędzi w necie jest dużo. Np tu. Tylko offline zawsze i w oknie prywatnym przegl.
https://iancoleman.io/bip39/

W najgorszym razie poprosisz Rav3na i z pomocą kalkulatora i kartki z długopisem wszystko wyliczy ;-)
Zainstalowałem coinomi , wpisałem klucze z jaxx i pobiera mi tylko dane BTC . Etherum i etherum classic się nie synchronizuje, co mogło się stać?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: Bit-els » środa, 6 grudnia 2017, 19:39

a zaimportowałeś te monety do coinomi? menu- + na dole

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: ErektrycznyLuk » środa, 6 grudnia 2017, 20:25

Tak, ETH i ETC dodalem tak samo jak BTC , czyli przy samym starcie programu.
BTC mi zlicza a ETH i ETC juz nie.

Poza tym przy probie przelania ETC na inny portfel wyswietla mi sie info o niepowodzeniu .

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: Bit-els » środa, 6 grudnia 2017, 20:30

to spróbuj do jakiegoś innego portfela obsługującego eth i etc zaimportować te privy. Ale ja nie siedzę w tych monetach. Może ktoś inny podpowie

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: ErektrycznyLuk » środa, 6 grudnia 2017, 21:04

Tak, ETH i ETC dodalem tak samo jak BTC , czyli przy samym starcie programu.
BTC mi zlicza a ETH i ETC juz nie.

Poza tym przy probie przelania ETC na inny portfel wyswietla mi sie info o niepowodzeniu .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: tonyxxl » środa, 6 grudnia 2017, 21:06

Zaimportuj klucze do exodusa, etc i eth z jaxx'a działa, sprawdzone.
tu masz tutorial:
[youtube][/youtube]

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: ErektrycznyLuk » czwartek, 7 grudnia 2017, 05:23

Thx, na exodusie wszystko widać i można przesyłać normalnie ETC

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: mendex78 » wtorek, 12 grudnia 2017, 18:18

Witam Panstwa,
chcialem dzis po raz pierwszy wyplacic btc z portfela jaxx i natrafiam na przeszkode nie do pokonania.Jestem swiecie przekonany ze wszystlo robie ok, wpisuje prawidlowy adres na ktory mam przelac btc,wpisuje prawidlowa liczbe btc,wpisuje poprawny pin i na samym koncu wyskakuje mi informacja ze "tramsaction faild".Ktos spotkal sie z podobnym problemem kiedykolwiek?Czy ktos moglby mi cokolwiel doradzic?Za kazda odp z gory bardzo dziekuje.
Pozdrawiam

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: Bit-els » wtorek, 12 grudnia 2017, 18:25

A kwota nie jest przypadkiem mniejsza niż prowizja?

Spróbuj przenieść klucz prywatny adresu na jakim jest btc do innego portfela. Electrum na komputer lub coinomi na androida

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: mendex78 » środa, 13 grudnia 2017, 11:55

Hej
Przenioslem klucz na coinomi tak jal poleciles i wszystko poszlo ok.
Dziekuje za pomoc!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 98
Rejestracja: 3 listopada 2016
Reputacja: 37
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Jaxx, wątek zbiorczy

Postautor: ciombat » czwartek, 14 grudnia 2017, 13:51

Kontaktował się ktoś w ostatnim czasie z supportem Jaxxa? Zrobiłem ticketa ale nie odpisują już od paru dni.. :?

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości