Jaki portfel dla poczatkujacego

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaki portfel dla poczatkujacego

Postautor: esse » sobota, 6 stycznia 2018, 16:46


pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaki portfel dla poczatkujacego

Postautor: pm7 » sobota, 6 stycznia 2018, 23:10

Majzeros pisze: mam pytanie o środki trzymane na portfelu. ktoś mi powiedział, że waluty trzymane na portfelach nie rosną, bo środki muszą być na giełdzie. wydaje się to mało logiczne, bo w takim razie jaki sens trzymać btc czy inną walutę na portfelu.
Generalnie bzdura. Środków się nie trzyma na giełdzie, o ile nie ma potrzeby.
rojber93 pisze: Dzięki za odpowiedź. A czy możecie mnie nakierować gdzieś abym mógł coś o tym poczytać żeby to zrozumieć jak to działa :)
rav3n_pl napisał też o tym: https://steemit.com/bitcoin/@rav3npl/ra ... n-mnemonik
rojber93 pisze: Powiedzmy przeleje tam swoje btc, a za jakiś czas stracę swój komputer ale będe miał hasło i 25-cyfrowy kod ale program zniknie z sieci, czy jest to możliwe ?
Do odzyskiwania dostępu do portfela Electrum w razie problemów (np. zniszczenie komputera) służy seed. 12 słów po angielsku (uwaga, kolejność też ważna). Hasło, jakie zakładasz na program nie wpływa na seed (w razie zapomnianego hasła wystarczy odtworzyć porfel z seed).

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości