Problem z przesłaniem środków ledger

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 8 grudnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z przesłaniem środków ledger

Postautor: Coraxox » czwartek, 8 grudnia 2022, 12:09

Dzień dobry. To mój pierwszy post na forum. Jakiś czas temu postanowiłem nadwyżki ulokować w różne aktywa, między innymi krypto. Celem jest długi termin. Więc jako zółtodziób zacząłem się dokształcać, w pewnym momencie trafiłem na Ledger nano s plus. Moim zdaniem rozsądnie było by na tym urzadzeniu trzymać swoje pieniądze, decyzja o zakupie była dość szybka. Transakcji dokonałem w sklepie flyingatom. Sprzęt jest u mnie krypto czeka na giełdzie na przelanie w bezpieczne miejsce. Jako człowiek z natury ostrożny, sporo czasu badałem urządzenie wylewając przy tym dużo potu i przekleństw. Udało się przelałem część krypto na portfel, chciałem sprawdzić jak to działa więc przelałem z powrotem na giełdę. Tu jest problem, moje kryptowaluty giną gdzieś po drodze. Mogę je przesłać na ledgera, ale jeśli chcę je przelać na giełdę, pomimo informacji o udanej transakcji, nie mam ich na giełdzie. Myślę, że tego co do tej pory przelałem już nie odzyskam, na szczęście to raptem 300 zł, ale nie chcę utracić reszty pieniędzy, nie chcę też trzymać ich na giełdzie. Moi znajomi lepiej obeznani z technologią rozkładają ręce, a ja nie rozumiem co jest nie tak. Czy jest tu ktoś, kto miał podobny problem lub zna się na tej technologi na tyle aby mi pomóc?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Problem z przesłaniem środków ledger

Postautor: Kutalisk » czwartek, 8 grudnia 2022, 17:47

Coraxox pisze: czwartek, 8 grudnia 2022, 12:09więc przelałem z powrotem na giełdę. Tu jest problem, moje kryptowaluty giną gdzieś po drodze. Mogę je przesłać na ledgera, ale jeśli chcę je przelać na giełdę, pomimo informacji o udanej transakcji, nie mam ich na giełdzie.
Widzę, że w grę wchodzą małe kwoty. Sprawdź na giełdzie jaki minimalny depozyt jest wymagany (dla każdego coina inny). Bardzo możliwe, że przelewałeś mniej i środki nie są zaksięgowane. Powinny jednak wisieć widoczne w "deposit" mozesz to "przepchnąć" jak wpłacisz wymagane minimum

tu masz łopatologicznie wytłumaczone np. na coinex ale analogocznie na innych giełdach:

What should I do if I deposit less than the minimum amount? Make another deposit to the same address and make sure the amount of the second deposit plus the first one is above the min. limit. After that, the 2 deposits will be automatically credited to your CoinEx account.13 paź 2022

https://support.coinex.com/hc/en-us/art ... mum-Amount

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 8 grudnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z przesłaniem środków ledger

Postautor: Coraxox » czwartek, 8 grudnia 2022, 21:48

Jeśli się nie mylę, to minimalna kwota dla Algorand na giełdzie binance to kilka miejsc po przecinku. Ja wysyłałem ponad 90 sztuk. Więc to chyba nie tu jest błąd. Na potwierdzenie przesłałem kolejne 10 sztuk. Efekt ten sam. Zastanawiam się czy mogę całą transakcję dokonać wyłącznie przy użyciu aplikacji ledger i samego urządzenia, czy trzeba coś majstrować "na" giełdzie?

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości