Portfel TronLink pro problem z wypłata !!

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 października 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel TronLink pro problem z wypłata !!

Postautor: Karol15091988 » piątek, 22 października 2021, 05:22

Witam wszystkich,

Od jakiegoś czasu, a dokładnie pol roku zauważyłem dopiero jak chciałem dokonać transakcji, ze prosi o podpis zimnego portfela, który powinienem prawdopodobnie założyć na początku, a tego nie uczyniłem. Przyznam szczerze, ze nie prosił bym o pomoc, ale naprawdę poświęciłem temu wątkowy sporo czasu żeby do tego dojść, ale jestem laikiem i porwałem się trochę z tymi kryprowalutami i na dzień dzisiejszy jestem mnóstwo pieniędzy w plecy, ale nie o tym to jedyne pieniądze jakie mi zostały haha tylko dlatego, ze nie potrafiłem do tej pory najprościej w świecie wypłacić tyle czasu. Pomyślałem, ze znajdzie się ktoś kto mógłby mi pomoc w tym temacie bo np posiada taki portfel, a ja w ramach podziękowania mogę podzielić się jakaś czeszcia tego co tam zostało a mianowalcie koło 2000 dolarów,. Proszę o kontakt osoby zainteresowane współpracę w tym projekcie he
Wole się podzielić tymi pieniędzmi najprościej w świecie niż ich w ogóle nie odzyskać. Wyślę np dwój nick na telegramie tam będę mógł powysyłać screeny , przełączyć na videorozmowe itp abym mogl bardziej szczegółowo przedstawić z bliska przedstawić problem.

Z góry dziękuje osobom zainteresowanym za kontakt oraz pozdrawiam

O to moj nick na telegramie
Kaczor15091988 pod numerem +4748649189

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości