AdvCash - dobry portfel do kryptowalut

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - dobry portfel do kryptowalut

Postautor: Elephant-coin » środa, 8 września 2021, 22:29

W tym wątku chciałbym opisać portfel, a właściwie procesor płatności jakim jest Advanced Cash. Konto założyłem 3 lata temu, korzystam często i nie miałem żadnych problemów z użytkowaniem. Zachęcam do zadawania pytań bądź wyrażania opinii osób już korzystających z Adv.

Advanced Cash, potocznie AdvCash to wielofunkcyjne centrum płatności połączone z portfelem, który obsługuje waluty konwencjonalne takie jak: EUR, USD, RUR, GBP, KZT, UAH TRY i BRL oraz kryptowaluty. Może być używany zarówno do kupowania bitcoina (bezpośrednie połączenie z giełdą Binance) i innych krypto oraz ich sprzedaży czy wymiany na walutę do wybranego przez nas portfela. Do każdego rachunku dostępne są opcjonalnie karty debetowe za pomocą których możemy dokonywać transakcji online oraz płacić tradycyjnie w sklepach i bankomatach. Advanced Cash Wallet istnieje od 2014 roku, jest zarestrowany na Belizie i posiada prawomocne licencje finansowe na przetwarzanie płatności oraz realizacje przekazów pieniężnych. Oferują również bezpłatne transakcje wewnętrzne i szybkie przelewy pieniężne na całym świecie.

Rejestracja w AdvancedCash

AdvCash przy rejestracji oferuje dwa rodzaje kont: osobiste lub firmowe. W obu przypadkach twórcy portfela podkreślają że stawiają na bezpieczeństwo, anonimowość oraz kompatybilność ze światem kryptowalut i innymi systemami płatności. Myślę że można się z nimi zgodzić 8-)

Do rejestracji konta w AdvCash potrzebujemy imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz kilku minut czasu. Po zalogowaniu do naszego panelu ukażą nam się trzy podstawowe rachunki w walutach: EUR, USD i RUR. Zostaniemy poinformowani o możliwości dodatkowego zabezpieczenia konta przez kod SMS bądź kodem wysyłanym mailowo. Zarejestrowane konto będzie obsługiwać wpłaty oraz przelewy od i do innych użytkowników Adv lecz transakcje związane z przelewami wychodzącymi będą ograniczone limitami:

• wpłata max $ 500;
  • tylko dwie transakcje dziennie;
  • całościowy limit transakcji $ 2.500

Do pełnej funkcjonalności konta potrzebujemy weryfikacji.

Weryfikacja w AdvCash

Weryfikacja naszych danych polega na wysłaniu zdjęcia lub skanu naszego dokumentu (może to być dowód osobisty bądź inny dokument ze zdjęciem) bezpośrednio z naszego panelu przez zaszyfrowane połączenie.
Weryfikacja zwykle trwa do kilku godzin. Po pełnej weryfikacji konta mamy dostęp do wszystkich funkcji e-portfela.

Zasilanie konta
Zasilać konto możemy zwykłym przelewem, transferem SEPA bądź z różnego rodzaju systemów płatności lub kantorów, których jak wiadomo jest cała masa.

Adv Cash – wypłata

Pieniądze możemy wypłacać z portfela na wiele sposobów:

• na każdą kartę debetową Visa/Mastercard - limit: $ 5000/dziennie, opłata: $ 4.99 + 0.5%
  • na inny system płatności (prowizja w przypadku bitcoina – 0%, przy innych portfelach prowizja przeliczana jest przed zatwierdzeniem przelewu, zwykle jest to około 1%
  • bezpośrednio z karty debetowej AdvancedCash, którą możemy zamówić do wybranej przez nas waluty,
    przelew SEPA na rachunek bankowy – opłata 5 euro + 0,05%
  • do innego użytkownika Advanced Cash – darmowe, potrzebujemy jedynie adres e-mail (tak jak przypadku PayPala),

Adv Cash Karta płatnicza – Limity

Karty debetowe do konta AdvCash możemy zamówić na stronie w naszym panelu. Do wyboru mamy kilka opcji: karta w Euro bądź USD w opcji wirtualnej do transakcjii online bądź do wszelkich rodzajów płatności (koszt karty to $9,95) Należy pamiętać że karta będzie działać tylko na terenie unii europejskiej. Do wypłaty środków poza granicami unii potrzebna będzie nam karta „Global UnionPay”.

Dodatkowo ciekawą opcją jest Karta do kryptowalut - „Crypto World” którą możemy załadować naszą Kryptowalutą (exchange fee 0.75%)

Adv Cash – Kontakt z Supportem

Kontaktować z biurem Advanced Cash możemy się za pomocą:

• telefonu od 11:00 do 20:00 (GMT) +501 223 73 32,
    • e-mailowo,
    • czat dostępny z naszego panelu po zalogowaniu.
    Obsługa dostępna jest w języku angielskim i muszę przyznać, że działa bardzo sprawnie. Odpowiedzi dostajemy od godziny do maksymalnie kilku.

Program partnerski AdvCash

Advanced Cash posiada program partnerski który pozwala nam zyskać 20% od fee każdej płatnej transakcji osoby która zarejestruje się bezpośrednio z naszego linku. Nie są to duże kwoty jednak przy regularnym używaniu portfela przez naszych partnerów jest szansa na dodatkowy zysk. Prowizja jest naliczana od każdej płatnej transakcji i wpłacana na rachunek naszego portfela.

Podsumowanie i moja opinia o AdvCash

Advanced Cash to jeden z bardziej popularnych e-portfeli. Jest obsługiwany i akceptowany przez prawie wszystkie serwisy, co przydaje się przy przyjmowaniu płatności i płaceniu za usługi, towary oraz przy inwestowaniu w różne projekty. Wygodna wpłata i wypłata środków na karty bankowe, systemy płatności (Payeer, Bitcoin, Yandex Money, PayPal, Perfect Money itp) to niewątpliwe atuty Adv'a. System jest łatwy w obsłudze, nie potrzebujemy specjalnej wiedzy i umiejętności, poświęcając kilka minut na rejestrację możemy od razu korzystać z portfela. W systemie nie ma prowizji za przelewy wewnętrzne więc możemy przelewać środki bez dodatkowych kosztów. Plusem są niskie koszty za wpłaty i wypłaty do najpopularniejszych systemów płatności, na karty bankowe i za przelewy SWIFT. Bezpieczeństwo portfela jest na wysokim poziomie. Możemy włączyć dwuetapową autoryzację w witrynie, kody sms lub mailowe. Wkrótce ma zostać uruchomiona aplikacja AdvCash na androida oraz IOS której aktualnie brakuje. Do minusów zaliczyłbym też niezbyt niski koszt karty do Kryptowalut oraz opłaty za przewalutowanie krypto w przypadku wypłaty środków bezpośrednio z tejże karty. Podsumowując uważam że Advanced Cash ma zdecydowanie więcej plusów niż minusów i mogę polecić go osobom szukającym dobrego portfela do krypto i nie tylko ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatnio zmieniony niedziela, 26 września 2021, 23:17 przez Elephant-coin, łącznie zmieniany 18 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 660
Reputacja postu: 
0

AdvCash - fajny portfel do kryptowalut

Postautor: mudol » środa, 8 września 2021, 22:56

UWAGA! Nieznany użytkownik reklamuje jakiś nieznany produkt, zaleca zachować się ostrożność oraz NIE przesyłać i nie rejestrować się jeśli nie znacie tego serwisu.
Reflink też świadczy o jednym.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Elephant-coin » czwartek, 9 września 2021, 00:01

Mudol ten produkt jest dość znany w świecie krypto i nie tylko. Na rynku istnieje od przeszło 7 lat :) Polecam zobaczyć opinie i oceny chociażby na Trust Pilot ;) Prowadzenie portfela i rejestracja są całkowicie darmowe więc nie ma tu żadnego ryzyka. Link referencyjny, bo program partnerski pozwala zarobić 20 % od fee moich poleconych a więc kokosów nie będzie bo fee nieduże :) ale jak dają to czemu nie brać? 8-)

Początkujący
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0

Postautor: Kedyw » czwartek, 9 września 2021, 07:21

Pytałem już, czy ktoś ma kartę u nich, ale cisza. Myślę, że ... się domyślam dlaczego :D

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Elephant-coin » czwartek, 9 września 2021, 11:50

Kedyw pisze: czwartek, 9 września 2021, 07:21Pytałem już, czy ktoś ma kartę u nich, ale cisza. Myślę, że ... się domyślam dlaczego
Ja mam u nich kartę Europe EUR - koszt wydania $19.95, Wypłata z bankomatów $1.99 dla mnie jest to całkiem przyzwoita cena ;)

Wróć do „Portfele bitcoin”