Problem z portfelem JAXX

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z portfelem JAXX

Postautor: Virezo » środa, 18 października 2017, 11:55

Witam mam mały problem kopałem sobie na etherminie etc. Dwie wypłaty doszły ale 3 nie widać mimo że powinna już być kiedy patrzę na numer portfela jest inny niż był na początku po prawej stronie w historii wyświetlają się poprzednie wpłaty czyli program je pamięta o co może tu chodzić? Mimo że w wypłata niewielka bo 4,50 ale zawsze szkoda zmarnowanego czasu na kopanie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z portfelem JAXX

Postautor: amneziahaze » środa, 18 października 2017, 12:22

Ten portfel się sypie i to systematycznie. Poczekaj trochę albo odpal jaxxa na innym systemie/urządzeniu równocześnie, a jak nie odświeży się to będzie trzeba wyciągać klucze prywatne. Tematów o tym tu na forum masz sporo. Nie zalecam używac tego portfela, przerabiałem to kilka razy.

Dodano po 2 minutach 29 sekundach:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... &start=140

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z portfelem JAXX

Postautor: tonyxxl » środa, 18 października 2017, 15:58

generalnie na Jaxx się nie kopie, jest nawet o tym oficjalnie w ich supporcie...

Can I point my mining rig payouts to Jaxx?

No, Jaxx is a lightweight wallet that is not designed to receive mining payouts. We do not recommend pointing any mining rig payouts to Jaxx as it may cause issues on your end as well as potentially causing issues on our end.

One transaction sent from your pool is actually composed of several "micro-transactions" that may cause complications.

If you click on the transaction ID of one of your payouts, you'll see that there's several inputs as well as outputs so it's not a simple send / receive transaction that Jaxx is designed for.

Please redirect your mining payouts as soon as possible and wait for a new update to rectify this issue.

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości