emoney24.io (nie testowane)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: revo » środa, 15 grudnia 2021, 14:57

znalazłem informację o nowej sieci bitomatów https://emoney24.io/ . Próbował ktoś?
na stronie pisze że można wymienić btc tether xrp
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: baramundi95 » środa, 15 grudnia 2021, 17:14

Super, że rynek się rozwija. Jak wygląda sprawa prywatności? Czy ktoś widział taki bitomat? Czy robi zdjęcia własnym klientom? Jak wejść z nim w interakcję. Warto to ocenić, bo to może być koń trojański. Transparentność podmiotu właściciela bitomatów, kim są, KRS czy co tam jest, od kiedy istnieje, jakie powiązania kapitałowe w KRS, reputacja udziałowców, kim są, ich dane itp.... Można sprawdzić za darmo na aleo.pl. Rozbierzmy to na części pierwsze....

Spółka córka wielu spółek z kapitałem zakładowym 5000 PLN czyli wydmuszka.

Tutaj są powiązania (istna pajęczyna):
https://aleo.com/pl/firma/incitatus-new ... z-oo-bytom

Na dole jest obrazkowy schemat powiązań

Karolina Kaja Rumińska
Prezes Zarządu, 33 lata

Rafał Ryszard Śliwa
Wiceprezes Zarządu, 46 lat

UDZIAŁOWCY
Rafał Ryszard Śliwa
40% 40 udziałów o łącznej wartości 2 000,00 zł

Patryk Andrzej Kadlec
20% 20 udziałów o łącznej wartości 1 000,00 zł

Tomasz Jan Tajak
40% 40 udziałów o łącznej wartości 2 000,00 zł

96.09.Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
62.01.Z - Działalność związana z oprogramowaniem
62.02.Z - Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki
62.03.Z - Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi
64.19.Z - Pozostałe pośrednictwo pieniężne
74.90.Z - Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
82.99.Z - Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana

Dane są publicznie dostępne jako, że jest to spółka prawa handlowego.

PS.

Może ktoś sprawdzi te inne spółki czy mają jakieś strony internetowe, co robią czy to też wydmuszki? Warto wpisać imiona i nazwiska udziałowców do wyszukiwarek, do fejsbooka i tak dalej.... Pomożecie? Może się okazać zupełnie zacną firmą, niczego nie przesądzam.

1.
Jeden z udziałowców:
https://digigoods.pl/ nic nie robi... jest, figuruje :-)
https://aleo.com/pl/firma/digigoods-sp-z-oo-katowice
Też pajęczyna powiązań,

2.

Dodano po 1 godzinie 6 minutach 43 sekundach:
Przestrzegam przed chatem na ich stronie. To jest Polska firma ze Szczecina, która:

"Your Messages. To improve performance, perform content analysis and deliver media messages more efficiently, we retain that content on our servers for a longer period of time. We reserve the right to contain the message history and your data. You can alter them at any time."

Skoro tak zaczynają to ciekawe jak skończą :-) Już na pierwszym zakręcie wszystko co w tego chata wpiszecie pozostanie u nich i u tych dalszych podmiotów na zawsze. Brak poszanowania prywatności i do tego arogancja do własnych klientów.
https://www.tidio.com/privacy-policy/

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: adiqq » środa, 15 grudnia 2021, 18:32

revo pisze: środa, 15 grudnia 2021, 14:57Próbował ktoś?
na stronie pisze że można wymienić btc tether xrp
Postaram się w najbliższym czasie zrobić test.
W regulaminie pisze tylko o BTC i XRP. Na stronie w ogóle nie widzę tej informacji. Pozostawia to wszystko jeszcze wiele do życzenia.....
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: revo » środa, 15 grudnia 2021, 18:37

@adiqq no widać że strona nowa ja jak sprawdzałem to był wykres tether
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: baramundi95 » środa, 15 grudnia 2021, 18:39

Domena znajduje się tutaj i jest współdzielona z innymi.
https://securitytrails.com/list/ip/46.242.247.252

Ciekawe czy to ten co robi im stronę w wordpressie i elementorze tam im ją umieścił czy to ich cały VPS? Czemu strona na terenie Polski w home.pl?

Po pierwsze taka strona powinna minimalizować zbieranie danych. Powinna

1. Być na serwerze za granicą, poza Unią i nie w USA, np w Azji
2. Żadnego czatu i tym bardziej szpiegującego tego g....
3. Kontakt przez komunikator w sieci Tor

Ale to specjalista doradca od oprogramowania Karolina Kaja Rumińska powinna wiedzieć?

Nie jest to przecież zabronione ale żeby tak od razu z grubej rury wystawiać swoich klientów?

Dodano po 32 minutach 42 sekundach:
I wszystko jasne:
http://bitomaty.io/

Kamera pod monitorem, to domena z tego adresu IP i bez SSL. Pogarda dla klienta, odradzam korzystanie !!!!!
Z moich obserwacji Flying Atom jedynie zachowuje się przyzwoicie, chociaż też coś pisaliście o kamerkach.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: revo » środa, 15 grudnia 2021, 20:05

@baramundi95 Jak masz problem z kamerą to możesz przecież przyjść w masce po za tym Polska to nie matrix czy Chiny :D ... jeszcze
dodatkowo na stronie jest zakładka "Transakcje f2f" więc może jakiś kantor odpalą
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: baramundi95 » środa, 15 grudnia 2021, 20:51

Ja nie mam problemu z kamerą, bo tam się nie wybieram ale wskazuję skrajną głupotę "działalność związanej z doradztwem w zakresie informatyki - Karolina Kaja Rumińska" :-) Ciekawe czy owa pani w ogóle wie na czym polega jej firma? :-)
Jeszcze nie ruszyli na dobre, a już szpiegują na stronach, każde wejście na ich www powoduje przekazanie informacji w wiele miejsc. Zobacz sobie źródło strony w worpresie, strony zrobionej po taniości, zleconej komuś kto umie wtyczki dodawać do wordpressa :-)
Śledzi bitomat, śledzi strona, zapisuje na wieczność odwiedzających, przekazuje stronie trzeciej treść, nie polecam !!!!!!!

Dodano po 7 minutach 28 sekundach:
i jeszcze strona usiłuje wykonać canvas fingerprinting aby jednoznacznie identyfikować odwiedzających. To są szpiedzy, konie trojańskie. Przestrzegam.

https://support.mozilla.org/en-US/kb/fi ... =inproduct

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: adiqq » sobota, 18 grudnia 2021, 16:24

Zrobiłem testy - wszystko ok. Zgłosilem też przy okazji kilka uwag - już wiem, że część na pewno będzie uwzględniona. Na ten moment, sama transakcja sprzedaży (taką robiłem) nie jest do końca intuicyjna, ale otrzymałem zapewnienie, że pracują nad tym i już niedługo ma się pojawić nowa strona z całym pakietem zmian.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: adiqq » poniedziałek, 20 grudnia 2021, 19:44

są już filmiki instruktażowe
https://www.facebook.com/search/top?q=emoney24
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: baramundi95 » wtorek, 21 grudnia 2021, 02:39

A wy klakierzy już przetestowaliście i jeszcze sobie daliście nawzajem plusiki za reputację posta. Tak właśnie ta wasza kryptoreklama jest niewiarygodna. Powinienem powiedzieć i ja, że "tak byłem tam i wypłaciłem 4000 PLN, działa super, najlepiej na rynku, chodzę codziennie i wypłacam, a kolega poszedł i wpłacił i też zadowolony" :-)

Czy wy myślicie, że takie spamowanie forów przyniesie wam cokolwiek dobrego?

Szpiegująca strona internetowa, szpiegujące bitomaty wykonujące skanowanie rysów twarzy. Tyle w temacie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: revo » wtorek, 21 grudnia 2021, 11:38

@baramundi95 przecież w tytule tematu napisane jest że nie testowane to jaka to krypto reklama? a plusika po prostu oddałem za zaangażowanie... dowiedziałem się też że mogą wymieniać podobno też inne kryptowaluty nie wiem tylko na jakich dokładnie zasadach :)
Chyba im większa konkurencja bitomatów kantorów tym lepiej, co nie?
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: baramundi95 » środa, 22 grudnia 2021, 08:00

przecież tam wyżej napisał:
adiqq pisze: sobota, 18 grudnia 2021, 16:24Zrobiłem testy - wszystko ok

Wy jesteście wszyscy siebie warci. O tym, że wasza strona internetowa szpieguje to się nawet nie zająkniecie.
Wyjaśnij mi po co to całe szpiegowanie na waszej stronie? Canvas fingerprinting robią chyba najwięksi dranie internetu.

Czytelnicy, czytajcie ten kuriozalny tekst:
https://emoney24.io/wp-content/uploads/ ... tnosci.pdf

Tam powinno być napisane kilka zdań, mniej więcej tak:

"W trosce o komfort naszych klientów nie korzystamy z technologii szpiegujących wobec odwiedzających naszą stronę internetową. Nie stosujemy cookies, ani żadnych innych narzędzi analitycznych profilujących w jakikolwiek sposób odwiedzających. Zamiast cookies stosujemy w niektórych wypadkach, wygenerowany losowo session ID..."

Wchodząc na waszą stronę nie wolno wam, bez akceptacji odwiedzającego, pozostawić ciastka czy zastosować jakiekolwiek techniki śledzenia. Zgoda nie jest dorozumiana przez ustawienie przeglądarki, bo wszystkiego sobie zwykły użytkownik nie wyłączy, nie umie i nie wie nawet co ma miejsce.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: qbit » czwartek, 30 grudnia 2021, 17:15

Ja testowałem i radzę wstrzymać się z korzystaniem dopóki moja sprawa się nie wyjaśni.

A było tak: jakieś 3 tygodnie temu poszedłem kupić BTC w bitomacie emoney24.io za 500 zł. Transakcja przebiegła bez problemu, ale we wskazanym portfelu pojawiła się kwota o równo 0,5 mBTC za mała w stosunku do tego, co wynikało z kursu wyświetlonego na bitomacie i z kwoty wydrukowanej na potwierdzeniu (czyli brakowało ponad 20%). A regulamin mówi wyraźnie, że podawana kwota jest ostateczna i nie są doliczane żadne prowizje, bo marża jest już zawarta w kursie wymiany.

Następnego dnia napisałem maila na adres wskazany na ich stronie, żeby sprawę wyjaśnić. Po kilku dniach bez odpowiedzi napisałem na czacie udostępnionym na stronie. Konsultantka stwierdziła, że jest to... opłata sieciowa (ponad 20% transakcji!). Sprawdziłem na blockchain.com i opłata sieciowa za tą transakcję to był ułamek tej kwoty, a obejmowała ona dużo więcej portfeli niż tylko mój. Konsultantka obiecała przekazać sprawę do działu technicznego i odpisać mi. Po tygodniu bez odpowiedzi znowu napisałem na czacie, ponownie obiecała sprawę wyjaśnić. Minął tydzień, a wyjaśnień ani brakującej kasy nie ma.

Poczekam jeszcze czy się odezwą, ale chyba nie ogarniają do końca interesu, więc lepiej uważać i na razie nie wymieniać większych kwot.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: revo » czwartek, 30 grudnia 2021, 18:11

@qbit kontakt tam na razie jest tragiczny konsultantka na czacie sprawia wrażenie jakby pracowała w innej firmie... nic nie wie.
na maile też nie odpisują (możliwe że przez przerwę świąteczno-sylwestrową). Zobaczymy co dalej
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: baramundi95 » niedziela, 2 stycznia 2022, 07:04

A co byś chciał? To jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z kapitałem 5000 złotych. Możliwe, że to odpisuje Karolina Kaja Rumińska Prezes Zarządu, 33 lata, która nie ma zielonego pojęcia w co ją wrobili starsi mężczyźni. Jak przyjdzie co do czego to zarzuty prokuratorskie dostanie Kaja Rumińska Prezes Zarządu, 33 lata. Nie dosyć, że spółka wygląda na wydmuszkę to i zarząd na podstawioną osobę, na figurantkę, którą próbują wrobić w razie problemów, nieświadomą kobietę.
Usiłowałem znaleźć jej historię zatrudnienia czy wykształcenia. Zero informacji, możliwe, że skończyła podstawówkę.
Popatrzcie na ich stronę internetową.
Zlecona jakiemuś debilowi w Wordpressie. Każdy z pluginów śledzi odwiedzających, nie wiem w jakim celu? Za chwilę całe wasze dane wyciekną. Przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: mantis25 » niedziela, 2 stycznia 2022, 11:37

Mamy nowy rok i nowe zasady, czy ktoś zna jakieś nowe bitomaty godne polecenia ?

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: baramundi95 » piątek, 21 stycznia 2022, 14:51

Mafia siedzi to nowych nie będzie :-)

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: baramundi95 » sobota, 29 stycznia 2022, 21:35

https://emoney24.io/regulamin_swiadczenia_uslug.pdf

7.12. Podstawowe zasady składania Zlecenia w ramach korzystania z Bitomatu są następujące:
RTM SERWIS POLSKA SP. Z O.O.
ul. Mielęckiego 10 lok. 503, 40-013 Katowice
Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w
Katowicach
KRS: 0000634646, NIP: 6263022700
a. podczas korzystania z Bitomatu kamera zamieszczona na Bitomacie wykonuje trzy
zdjęcia Użytkownika (utrwalenie wizerunku Użytkownika) od rozpoczęcia do
zakończenia realizacji Transakcji. Informacja dotycząca przetwarzania danych
osobowych w tym zakresie opisane są w Polityce Prywatności Usługodawcy
dostępnej pod adresem emoney24.io;

Teraz trzeba prześledzić co z nimi robią.

Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
https://emoney24.io/polityka_prywatnosci.pdf

5.4. Ponadto, jeśli korzysta Pani/Pan z Terminala w związku z korzystaniem z naszych Usług, jeśli
zakłada Pani/Pan konto w naszym Serwisie bądź jeśli weryfikujemy Pani/Pana dokument
tożsamości przetwarzamy także Pani/Pana wizerunek. Jak wskazano w regulaminie dotyczącym
świadczenia Usług dostępnym pod adresem emoney24.io podczas korzystania z Terminala
sporządzane będą zdjęcia, a podczas zakładania konta w Serwisie i w procesie weryfikowania
Pani/Pana tożsamości będzie Pani/Pan proszona o zeskanowanie dokumentu tożsamości oraz
zrobienie zdjęcia twarzy (tzw. selfie). Pani/Pana wizerunek będzie wykorzystywany wyłącznie
na potrzeby związane z realizacją obowiązków wynikających z Ustawy AML (tj. w szczególności
weryfikacją tożsamości, identyfikacją transakcji powiązanych dokonywanych przez jednego Klienta).
Wizerunek sporządzony w tym celu będzie przetwarzany na zasadach określonych w pkt 5.1 a, b
oraz c Polityki.
5.5. Nadto Serwis pozyskuje informacje o Klientach będących użytkownikami Serwisu poprzez
zapisywanie w urządzeniach końcowych plików cookies (szerzej na ten temat w Polityce cookies
Administratora dostępnej pod adresem: emoney24.io) oraz może zapisywać informacje
o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP, przeglądarka i system operacyjny, dane ruchu
itp.).

6. CZAS PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
6.1. Państwa dane osobowe przetwarzane w związku z realizacją obowiązków prawnych
są przetwarzane przez Administratorów nie dłużej, niż jest to konieczne do wykonania związanych z
nimi czynności określonych właściwymi przepisami (np. Ustawy AML, ustawy o rachunkowości,
przepisów podatkowych). Informujemy, że zgodnie z aktualnym brzmieniem Ustawy AML mamy
obowiązek przechowywać w szczególności kopie dokumentów i informacje uzyskane w wyniku
stosowania środków bezpieczeństwa finansowego przewidzianych w tej ustawie oraz dowody
potwierdzające przeprowadzone transakcje i ewidencję transakcji przez okres 5 lat licząc
od początku roku następnego po roku, w którym zakończone zostaną nasze stosunki gospodarcze
z Klientem lub w którym przeprowadzono transakcje okazjonalne. Na żądanie Generalnego
Inspektora Informacji Finansowej okres ten może ulec wydłużeniu o kolejny okres nie dłuższy niż
5 lat. Niezależnie od powyższego niektóre dane dotyczące transakcji lub usług mogą być
przechowywane przez okresy dłuższe, jeśli wymagają tego stosowne przepisy księgowe, podatkowe
lub inne.

Komentarz:
Innymi słowy włos się jeży na głowie! Przeczytajcie oba dokumenty. Robią zdjęcia i pewnie je biometryzują, przechowują zapewne na zawsze. Jak podejdziecie pod ich bitomat to mogą wam połknąć pieniądze, nie wypłacić i tak dalej... Odradzam.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 17 maja 2021
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

emoney24.io (nie testowane)

Postautor: crezo » poniedziałek, 31 stycznia 2022, 12:24

Gdzie dokładnie w g. Krakowskiej jest ich bitomat?

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości