Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: koparki » sobota, 16 marca 2024, 17:27

btcbtc pisze: środa, 24 stycznia 2024, 13:53Czy jest jakis konkretny powod dlaczego stronka nie podaje aktualnych % prowizji?
stronka nie pokazuje również kursów, jakiś błąd? sprawdzałem na 2 różnych przeglądarkach.
Nie podaje % bo by odstraszało, prowizja ze sprzedaży USDT i innych poza BTC dochodzi niemal do 6% :shock: (btc 5%) wg. https://coinatmradar.com/bitcoin-atm-near-me/ Czy w tych 6% jest wliczone fee sieci? - nie wiem
FlyingAtom wychodzi lepiej ok 4%, nie wychodzi lepiej bo np. przy wypłacie do 1000 euro istotnym składnikiem prowizji jest dodatkowa "opłata transakcyjna" 100zł ! wtedy przy 4000zł wychodzi ponad 6%
Bitomaty spoza tych dwóch sieci potrafią łykać 8-10%
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 16 marca 2024, 17:48

5% to jakiś duży procent? Bez przesady, znikomy ułamek możliwości wypłaty w złotówkach (jeśli mówimy o wypłatach z bitomatu).
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: koparki » sobota, 16 marca 2024, 18:02

6% to przegięcie oczywiście jak dla mnie , dla ludzi bardziej hojnych to i 10% jest ok.
---

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: btcbtc » wtorek, 19 marca 2024, 00:12

CzarnaOwca pisze: sobota, 16 marca 2024, 17:485% to jakiś duży procent?


Oczywiście, że tak. Max 3% można zaakceptować.

Bitomaty/kantory sa tez czesto niestety 100 lat z murzynami, jesli chodzi np. o obslugiwane tanie blockchainy dla stabli i oferuja jakies dziwactwa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 19 marca 2024, 10:14

Może dla ciebie 5% to dużo dla mnie mało.
btcbtc pisze: wtorek, 19 marca 2024, 00:12Bitomaty/kantory sa tez czesto niestety 100 lat z murzynami, jesli chodzi np. o obslugiwane tanie blockchainy dla stabli i oferuja jakies dziwactwa.
Widać, że chyba nie korzystałeś z bitomatów, że takie bzdury wypisujesz, a już w szczególności w tym temacie gdzie shitcoin ma szybkie i tanie przelewy
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: taco64 » wtorek, 19 marca 2024, 16:09

Ile obecnie można wyplacić w shitach bez weryfikacji tożsamości?
Na starej stronie pisze 15k euro, na nowej już tylko 1k. Jak to wygląda w rzeczywistości?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 19 marca 2024, 17:32

@taco64 Do 1 tys euro jednorazowo, ale system może wychwycić, jeśli kilka razy w ciągu dnia/tygodnia przyjdziesz, polecam różnymi osobami z różnych bitomatów, choć czy inny bitomat to nie wiem czy ma różnice, jeszcze możesz spróbować z shitcoins i bitomatów innych firm
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: taco64 » wtorek, 19 marca 2024, 23:51

@CzarnaOwca a kojarzysz może od kiedy dokładnie wprowadzili limit 1k euro? To jest bardzo dziwne, że nagle zaczęli przestrzegać prawa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » środa, 20 marca 2024, 08:13

@taco64 limit był od zawsze z tego co kojarzę, może inaczej - nie próbowałem więcej nigdy wypłacać aby nie stać przed bitomatem;)
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 marca 2024
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CryptoNef » środa, 20 marca 2024, 23:10

CzarnaOwca pisze: wtorek, 19 marca 2024, 10:14 Może dla ciebie 5% to dużo dla mnie mało.
btcbtc pisze: wtorek, 19 marca 2024, 00:12Bitomaty/kantory sa tez czesto niestety 100 lat z murzynami, jesli chodzi np. o obslugiwane tanie blockchainy dla stabli i oferuja jakies dziwactwa.
Widać, że chyba nie korzystałeś z bitomatów, że takie bzdury wypisujesz, a już w szczególności w tym temacie gdzie shitcoin ma szybkie i tanie przelewy
Bzdury to sam wypisujesz niepoparte analizą i obserwacją. Na coinatmradar.com mieli dzisiaj prowizję za kupno 8-9%, co prawda za sprzedaż na minusie -2.7% czyli wręcz dopłacają ale kto normalny sprzedaje na korekcie. Zakładam że gdy przegrzewa się rynek i nadchodzi hossa i następuje zwiększony ruch w bitmatach podczas sprzedaży to te prowizję są odwrotne, czyli wyższa prowizja za sprzedaż a za kupno mniejsza. Łącznie może to wynieść nawet 18%, czy wówczas bitomaty mają sens? Oczywiście do tego trzeba doliczyć fee transakcyjne ale to już groszowe sprawy.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 marca 2024
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CryptoNef » środa, 20 marca 2024, 23:28

koparki pisze: sobota, 16 marca 2024, 18:02 6% to przegięcie oczywiście jak dla mnie , dla ludzi bardziej hojnych to i 10% jest ok.
moim zdaniem również, dzisiaj widziałem 9% za kupno .. Ciekawe jak to wygląda podczas sprzedaży, ktoś się orientuje czy wtedy prowizja wzrasta gdy zaczyna być większy ruch sprzedażowy?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 21 marca 2024, 08:26

CryptoNef pisze: środa, 20 marca 2024, 23:10Bzdury to sam wypisujesz niepoparte analizą i obserwacją.
wartość 1000 Euro bo taki jest limit bez kyc
Obrazek
4308zł = 1093.56 usd tron

Obrazek

Obrazek

Koszt wysyłki z binance 1$
Obrazek

Mogę rzec: "w dupie byłeś gówno wiesz", tym bardziej, że w zeszłym tygodniu wypłacałem,

Ciekawe, którym zbanowaym lub multikontem jesteś.

Jeszcze Egera:
Obrazek
122zł prowizji = ok 2,7%
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 marca 2024
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CryptoNef » czwartek, 21 marca 2024, 11:39

Póki co to moje pierwsze konto. Jak zostanę zbanowany to trudno. Nie podoba mi się po prostu cwaniactwo bitomatów. I nie chodzi tylko o shitcoins bo flyingatom też nieźle kasuje na prowizji.
Po co mi pokazujesz screeny by udowodnić prowizję sprzedaży skoro ja mówię o prowizji zakupu kryptowaluty w tym momencie? Wczoraj wynosiła około 9% nie pamiętam dokładnie, potwierdzał to coinradar, mam też potwierdzenie na portfelu. Natomiast dzisiaj jest już około 7% prowizji. Wejdź i zobacz lub sam sobie oblicz spread (Szkoda że na swojej stronie nie pokazują wartości procentowej, zastanów się teraz dlaczego)
Notabene tam prowizje te zmieniają się jak kalejdoskop, ciekawi mnie po prostu jaka będzie prowizja podczas sprzedaży bliżej końca hossy, liczę że nie zrobią podobnego cyrku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 21 marca 2024, 12:07

CryptoNef pisze: czwartek, 21 marca 2024, 11:39Po co mi pokazujesz screeny by udowodnić prowizję sprzedaży
Może dlatego:
JasioNowy pisze: sobota, 30 września 2023, 20:09Mam trochę BTC zaoszczędzone, chciałbym je teraz wymienić w bitomacie na PLN.
koparki pisze: sobota, 16 marca 2024, 17:27Nie podaje % bo by odstraszało, prowizja ze sprzedaży USDT i innych poza BTC dochodzi niemal do 6%
taco64 pisze: wtorek, 19 marca 2024, 16:09Ile obecnie można wyplacić w shitach bez weryfikacji tożsamości?

:roll:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 21 marca 2024, 12:35

@CryptoNef Prowizje są
- najmniejsze na giełdach
- średnie w bitomatach
- duże w kantorach
- największe f2f

Nikt cię nie zmusza do wyboru konkretnego rozwiązania, policz na czym ci najbardziej zależy i rób transakcję zamiast pluć na forum bez sensu.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 marca 2024
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CryptoNef » czwartek, 21 marca 2024, 12:56

Chodzi mi tylko o to by ludzie mieli świadomość, chce również by firmy wiedziały, że są ludzie którzy patrzą im na ręce. Służy to nam wszystkim, chyba że lubicie przepłacać za anonimowość. Więc jeśli uważasz że to bez sensu to chyba stoisz po drugiej stronie barykady. Denerwujące po prostu jest to jak bitomaty marketingowo chwalą się niższymi prowizjami niż na giełdach a w rzeczywistości jest inaczej. Tyle i aż tyle.
Dismiss.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 21 marca 2024, 13:00

@CryptoNef Bitomaty mają zmienne fee, czasami UJEMNE (kupujesz taniej lub sprzedajesz drożej niż aktualna cena na giełdach).
Informacje masz na urządzeniu - nie podoba się - nie robisz transakcji.
Jeżeli jest to zbyt skomplikowane to nie zapraszam do dyskusji.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 marca 2024
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CryptoNef » czwartek, 21 marca 2024, 13:14

Potwierdzam, mieli ujemne niedawno -2.7% fajnie
ale który zdrowo myślący inwestor sprzedaje na korekcie w takim etapie hossy. Gdy będziemy w okolicach szczytu to wtedy już nie będzie -2,7 tylko odwrotnie i znacznie wyżej (mam nadzieję że się mylę). Bitomaty operują fee w taki sposób aby utrzymać ciągłość i płynność wpłat i wypłat oraz stan gotówki w bitomacie, dlatego zachęcają zmiennym fee lub wręcz promocją akurat w momencie gdy nie jest to korzystne. Koniec końców będziesz kasowany przy zakupie 9% i przy sprzedaży 9% mimo że w tym momencie są inne odczyty.
Za kilka miesięcy wrócę na to forum napisać czy miałem rację bo coś czuję, że tak. Jeśli nie to również przyznam się do błędu (mam nadzieję na że będę mógł przyznać się do błędu).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 21 marca 2024, 16:15

To już nie twoja sprawa co kto kiedy sprzedaje, jakie to ma znaczenie czy hossa czy nie? Jak ktoś potrzebuje kasę to po prostu ją wypłaca.
CryptoNef pisze: czwartek, 21 marca 2024, 13:14przy sprzedaży 9%
Kolejny raz BZDURY piszesz, bankowo ani razu nie wypłacałeś bo jakbyś wypłacał to byś wiedział ile pobierają, ja od 2 lat wypłacam z shitcoinsów i NIGDY takich prowizji nie było.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: btcbtc » poniedziałek, 25 marca 2024, 20:29

CzarnaOwca pisze: wtorek, 19 marca 2024, 10:14Może dla ciebie 5% to dużo dla mnie mało.
Skoro kantory stacjonarne z obsluga ludzka potrafia oferowac 3% to 5% przy mocno zautomatyzowanych bitomatach to dużo.
To nie jest kwestia opinii.

Widać, że chyba nie korzystałeś z bitomatów, że takie bzdury wypisujesz, a już w szczególności w tym temacie gdzie shitcoin ma szybkie i tanie przelewy
Faktycznie, shitcoinsclub obsluguje USDT-OP czy USDC-SOL :lol:

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości