Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Weteran
Posty: 2389
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3721
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: BitBoy » wtorek, 11 maja 2021, 17:42

baramundi95 pisze: wtorek, 11 maja 2021, 01:59akie bitomaty robiące profile biometryczne i dołączające je do rekordu transakcji to porażka na całej linii. Firma liczy na zysk na głupocie i ignorancji własnych klientów.
baramundi95 pisze: poniedziałek, 10 maja 2021, 02:15Firma czym się bardziej rozrasta, staje się bardziej pazerna i sprzeda swoich klientów za dutki. Dla niej nic się nie liczy tylko własny zysk.

Ta firma zapewne zdaje sobie sprawę że możliwość kupna/sprzedaży bez podawania danych jest obecnie JEDYNYM powodem dla którego większość osób korzysta z ich urządzeń. W momencie gdy sprzedadzą swojego klienta urzędnikom, a ten opisze to w sieci, mogą zwijać interes. Ponieważ wtedy zniknie główny powód dla którego ktoś dawał się im ostrzyć przy sprzedaży na prowizji. Jeśli mam podawać dane to równie dobrze mogę sprzedać na giełdzie z mniejszymi kosztami transakcji.
Jeśli zaś ktoś boi się ujawniać twarz to niech zainwestuje kilkadziesiąt złotych w charakteryzację. W Hollywood nie takie metamorfozy się robi ;)

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » wtorek, 11 maja 2021, 22:15

Nie zgadzam się z przedmówcą. To jest tak jak handel z Chinami. Nie wiem czy miałeś kontakt z zamawianiem czegoś z Chin? Jak chińczyka nie przypilnujesz, tam na miejscu, aby towar był dobry, niewybrakowany to chińczyk wsadzi ci część niesprawnych produktów. I nie dba o to czy nawiążesz z nim relacje biznesowe w przyszłości. Dla niego liczy się tu i teraz, kasa w dłoni. Żadnych sentymentów, skrupułów, wyrzutów sumienia.
Albo umawiasz się z chińczykiem na wyłączność, kupujesz od niego ileś kontenerów w roku, a on sprzeda każdemu z mojej okolicy, byle osiągnąć doraźny zysk. Poczytaj o tym, o takiej mentalności.

W branży finansowej tym bardziej nie ma skrupułów.
Żerują na głupocie i naiwności klientów i argumenty, że w związku z tym nie sprzedadzą klienta są chybione. Doskonale wiedzą, że za chwilę im ten biznes upadnie i tym bardziej chcą obsłużyć więcej leszczy. Nie liczy się klient tylko ochrona własnego tyłka przed urzędnikami, którzy na nich też czyhają. Klienci bitomatów to są tacy "The walking dead" jak ktoś oglądał :-) Szczególnie ostatni odcinek z ostatniego sezonu jak wszyscy walkersi wpadli do wąwozu :-)

Popatrz na przeciętnego posiadacza krypto.
Bez żadnego rozsądku kopał sam, kupił, zarejestrował się na giełdzie, skorzystał z bitomatu i podał numer żeby mu przyszedł SMS i na końcu dostał biometryczną fotkę.
To jest właśnie model głupca i ignoranta i na nim żerują te fotografujące bitomaty czy te co wysyłają im SMS-y.
Powinni im chociaż dawać informację, że są zobowiązani zapłacić podatek PCC i wpisać w PIT-38 Sekcja E, a i że strzygą ich przed rzezią.
Taka jest moja opinia. Krypto nie mam i nie miałem ale włączyłem się do dyskusji jako świadomy pracownik IT z dosyć dużej firmy. Każdy ma w dowodzie biometryczne zdjęcie i po zdjęciu w bitomacie od razu jego nazwisko wyskoczy na ekranie pracownika skarbówki, w tej samej chwili.

Początkujący
Posty: 451
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: łabondź2020 » środa, 12 maja 2021, 00:17

@baramundi95 Tak jasne, a dookoła mrówki i węże :D

Weteran
Posty: 7497
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2776
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: pael » środa, 12 maja 2021, 07:14

baramundi95 pisze: wtorek, 11 maja 2021, 22:15Taka jest moja opinia. Krypto nie mam i nie miałem ale włączyłem się do dyskusji jako świadomy pracownik IT z dosyć dużej firmy. Każdy ma w dowodzie biometryczne zdjęcie i po zdjęciu w bitomacie od razu jego nazwisko wyskoczy na ekranie pracownika skarbówki, w tej samej chwili.


Watpie by w PL a nawet UE ta technologia byla wdrozona. Podaj jakies zrodla na ktorych sie opierasz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: prap0n » środa, 12 maja 2021, 07:31

i po zdjęciu w bitomacie od razu jego nazwisko wyskoczy na ekranie pracownika skarbówki, w tej samej chwili.
baramundi95 pisze: wtorek, 11 maja 2021, 22:15 włączyłem się do dyskusji jako świadomy pracownik IT

pael pisze: środa, 12 maja 2021, 07:14Watpie by w PL a nawet UE ta technologia byla wdrozona. Podaj jakies zrodla na ktorych sie opierasz.


Szkoda tracic na te glupoty. To jest na zasadzie "mysle ze, bo tak mysle". Brak rozrozniania sektora prywatnego od panstwowego, wizja rządowego wielkiego brata sprawujacego kontrole nad wszelkimi urzadzeniami mogacymi sluzyc do inwigilacji, nie tylko tymi bedacymi wlasnoscia panstwa ale rowniez prywatnymi.

Kolega chyba pisal to po spoznionym seansie filmu Eagle Eye. Jestesmy w Polsce nie w Chinach, gdzie prawie wszystko jest spiete w jeden system.

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » środa, 12 maja 2021, 09:19

@baramundi95 przestań pieprzyć o biometryce. Tam są kamerki rozdzielczości ziemniaka, a nie biometryka xd

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » środa, 12 maja 2021, 16:02

To może niech właściciel bitomatów shitcoins club się wypowie? Chętnie bym zobaczył zdjęcie tej kamerki od środka bitomatu i może przykładowy obraz z niej? Gdzie są trzymane te nagrania? Czy w samym bitomacie czy są przesyłane po IP i dopiero nagrywane w siedzibie firmy? Na jakim sprzęcie? Gdzie jest ten dysk co trzyma 30 godzin nagrań? Czy są operatorzy śledzący wszystko w czasie rzeczywistym? Kiedy rozpoczyna się nagrywanie? Czy kamera nagrywa ciągle czy dopiero jak ktoś podejdzie i kliknie w bitomat?
"Uczciwi nie mają nic do ukrycia" - znasz to?

Dodano po 13 minutach 42 sekundach:
Gdybym ja to zaprojektował to bym zapisywał i w bitomacie i zdalnie na serwerze i bym to trzymał ile mi się tylko podoba, nawet wbrew konieczności, na zaszyfrowanych dyskach 10TB i bym tego nigdy nie kasował mimo zapewnień. Ja bym tak zrobił ale na szczęście nie jestem właścicielem bitomatów. Zdarzało mi się natomiast konfigurowanie monitoringu w halach produkcyjnych, magazynach i coś wiem na ten temat. Wiem też że jeżeli nagranie z monitoringu byłoby nie na rękę pracodawcy to by nigdy nie ujrzało światła dziennego, np zaniedbania bhp czy coś czy jakby właściciel przyjechał nietrzeźwy i wypadł z samochodu. Natomiast jeżeli by to było w celu wykazania, że pracownik coś przeskrobał to by się te nagrania odnalazły i po 5 latach.
Powtarzam, nie ma zaufania w takich sprawach i należy zakładać najgorszy scenariusz.

Dodano po 5 minutach 21 sekundach:
I jeszcze mam pytanie czy w tych bitomatych, wszystkich, nie tylko tych z kamerkami, są kasy fiskalne online sprzężone z pobieraniem banknotów? To bardzo ciekawe pytanie :-) Halo operatorzy są czy nie ma?

Początkujący
Posty: 451
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: łabondź2020 » środa, 12 maja 2021, 17:29

@baramundi95 Chłopie, sam napisałeś, że nie masz krypto, więc po co dalej mieszasz, weź leki i idź już stąd.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 7 stycznia 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Europe

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Shitcoins Club » środa, 12 maja 2021, 18:17

@babaramundi95
Do naszej giełdy zgłoszono się kiedyś z żądaniem udostępnienia poufnych informacji o klientach, i jako pierwsza i być może nawet jedyna (?) firma wtedy nie tylko odmówiliśmy, ale również ujawniliśmy informacje o tym, że takie żądanie z urzędu wystąpiło. Tak jak wtedy nie udostępnialiśmy żadnych informacji żadnym osobom trzecim, nie jesteśmy w stanie podzielić się nimi również z Tobą. Skąd możemy wiedzieć jakie ty masz zamiary wobec nas lub naszych klientów? Te informacje mogłyby zostać wykorzystane między innymi do kradzieży środków w bitomatach, i to tylko czubek góry lodowej jeśli chodzi o kwestie, które mogłyby zostać wykorzystane przeciwko nam.

Udostępnienie zdjęcia środka bitomatu który rozwijamy od lat można by porównać do Elona Muska udostępniającego dyski inżynierów pracujących w Tesla. Tylko do tego wyobraźmy sobie, że jego samochody zawierają duże pieniądze.

Firma została zbudowana na pasji do systemów zdecentralizowanych i bez tej pasji by nie przetrwała. Może kiedyś urośnie i stanie się pazerną korporacją jak wspominałeś, ale na razie jest to głównie hub dla osób szczerze zainteresowanych technologią, uczestniczącą w światowym ruchu dążącym do decentralizacji.

Pomysł że zbieramy wideo na serwerach aby sprzedawać je rządom krajów porównać można do pomysłu, że bitTorrent umożliwia korzystanie z torrentów aby sprzedawać polskim policjantom IP dwudziestolatków pobierających jakieś pliki.

Natomiast rozumiemy nieufność i sceptycyzm, od zawsze był to ogromny atut środowiska osób zainteresowanych kryptowalutami. Możemy podpowiedzieć tylko, że ani rząd Polski ani nasza firma nie posiada struktur umożliwiających realizację tak zaawansowanych konspiracji jak handel danymi biometrycznymi za pomocą zaawansowanej technologii, które są potem łączone ze zdjęciami z dowodów osobistych w celu egzekwowania podatków od internetowych monet. Czy sugerujesz, że KNF wymusił na nas zainstalowanie tej technologii w ramach realizacji wieloletniej, tajnej strategii kontroli podatkowej? Że będą wysyłać do naszych użytkowników ich zdjęcia za rok, za które płacą nam teraz? Pewnie robimy to aby zdobyć pieniądze od KNFu, które potem pozwalają nam organizować promocje na fee niższe niż na wszystkich giełdach... bo skoro średnia w bitomatach na świecie to ok. 7%, a my mamy promocje na 0% do 2%... to coś tutaj jest rzeczywiście na rzeczy.

My, Polacy, nie mieliśmy wystarczająco budżetu, pasji i kreatywności aby zrealizować twoją fantazję z tajnym handlem danymi biometrycznymi w Cyberpunk 2077, a co dopiero w... rzeczywistości. Ale jakby był taki film, to pewnie byśmy go sponsorowali, bo temat rzeczywiście ciekawy.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » środa, 12 maja 2021, 18:51

Bardzo dobrze, że w ogóle odpisujesz :-) Ja nie chcę nikogo oskarżać ale pracując w IT już wiele widziałem :-)
Opowiedzenie czy pokazanie konstrukcji nie doprowadzi, że kogoś okradną. Ale dobrze by było znać szczegóły tej retencji danych. Jakie są to urządzenia i w jaki sposób przechowują dane. Gotówka jest na pewno ubezpieczona w samej maszynie i nikt jej nie wyniesie na plecach. Bardziej mnie interesuje strona techniczna z jaką gorliwością względem prawa stosujecie się do tej retencji danych.

Np. Filmy na jutjub sa nagrywane tendencyjnie, w taki sposób żeby przemilczeć wiele spraw. Dopiero z forów dowiadujemy się, że są klauzule o niezakrywaniu twarzy, ludzie skarżą się na okulary, takie bits of information to tu to tam. Kto czy co odpowiada za rozpoznawanie zakrytej twarzy?
Po co w ogóle ta kamera skoro wystarczyło zrobić interfejs do podania maila czy telefonu? Nie wiem jakie są minima autoryzacyjne ale na pewno można było z tego wybrnąć.

Pytałem też czy te paragony co wychodzą to są paragony fiskalne? Czy w urządzeniach jest kasa fiskalna? Jak jest to czy jest online czy offline?

Dodano po 1 godzinie 5 minutach 10 sekundach:
Jak się wchodzi na waszą stronę shitcoins.club to jest taki tekst ale po fransusku. Google translator tak to zamienia na angielski... O co chodzi?

Dear,

Following the seizure by the French police of our distributors on 12/18/2020, we would like to give you the explanations.

Our company ATS Automated Tellers Solution Sp. Z o. o with its subsidiary in France held its activity on French territory before the modification of the Monetary and Financial Code law introduced on 05/22/2019.

Thanks to the transition period, we were not obliged to register this type of activity before the date of 12/18/2020 inclusive.

We have posted information on our website as well as in the regulations of our company that we work on on French territory. We have never mentioned the name of another company anywhere.

According to the investigators, our office in Lille was kept in a 'non-transparent' way, although there was all the information requested: the information that the distributors belonged to the company ATS as well as a reference to our website where the company name was clearly displayed.

In addition there was information for customers regarding the need for verification of identity documents by the scanner integrated in the vending machine for transactions equal to and greater than 1000 EUR.

This verification is carried out by our monitoring for suspicious transactions.

We have nothing in common with the Bitcoin Technologies company so. z o. o registered in Poland and which was mentioned by investigators in press releases.

It has never been mentioned in any of our premises or website.
We do not understand why investigators point to this company.
The only company which operates on French territory and which has always belonged to us is ATS.

We believe this is a misunderstanding and investigators misinterpreted the Monetary and Financial Code admitting that the deadline for the transition expired on 12/18/2020 when indeed it was a day later.

It seems to us that someone found the name of this Bitcoin Technologies company (also from Poland) on the internet and indicated our company while even on the seals left by the police on our premises, we can find the name of the company. company ATS.

Yet ATS had the legal authority to operate on 12/18/2020.

The sister company issues mentioned by the German police spokeswoman have the same source - this was a misinterpretation of the transition period by the German supervisor.

The sister company problems in Germany reported by the police spokesperson were also linked to a misinterpretation of the transition period in this case by the German supervisor.

The German supervisor decided that this period did not include us, because before his operation, our activity was regulated. This contradicts, for example, the case law of the German criminal courts, for example in the judgment of the Berlin Court of Appeal in the case of September 25, 2018, case number KG- (4) 161 Ss 28/18 (35 / 18), 4 35/18.

In the end, we are waiting for a similar solution in France and we think that in France the question of ATS limited liability company is even more obvious.

We agree to publish this statement only in its entirety.

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 25 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: dwóchtaterników » środa, 12 maja 2021, 21:03

@Shitcoins Club

gdzie macie swoje kantory stacjonarne, żeby zamienić gotówkę w spokojny i bezpieczny sposób, jak taka wymiana się odbywa? Czy w kantorach prowizja jest inna niż w bitomatach? Nie mogę znaleźć na Waszej stronie informacji o punktach stacjonarnych

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: superior » czwartek, 20 maja 2021, 12:49

Z tego co wiem oni nie mają stacjonarnych kantorów, tylko te bitomaty które można znaleźć na ich stronie

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » piątek, 28 maja 2021, 20:00

Shitcoins Club pisze: środa, 12 maja 2021, 18:17My, Polacy, nie mieliśmy wystarczająco budżetu, pasji i kreatywności aby zrealizować twoją fantazję z tajnym handlem danymi biometrycznymi w Cyberpunk 2077, a co dopiero w... rzeczywistości. Ale jakby był taki film, to pewnie byśmy go sponsorowali, bo temat rzeczywiście ciekawy.


Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź ale chciałbym, jak i wielu innych czytelników, uzyskać precyzyjne informacje o działaniu tych bitomatów i całego tego biznesu w ogóle. Jest to delikatny temat i każde niedopowiedzenie tylko wzbudza większą nieufność.
Jawność konstrukcji czy kodu źródłowego by znacznie bardziej wpłynęła pozytywnie na wiarygodność bitomatów. Nie mów, że mam dobre czy złe intencje, tego nie wiesz, ale ukrywanie szczegółów technicznych czy funkcjonowania urządzeń nie wpływa pozytywnie na wizerunek. Wręcz przeciwnie. Nawet pancerne bankomaty wyrywane są ze ścian, są wysadzane. Każdy złodziej wie jak ukraść cały bankomat i czy to jest bitomat czy bankomat to bez znaczenia.

Blockchainu złodziej nie podrobi, nie wstrzyknie nic w transakcję, przecież to jest oczywiste. W czym więc tkwi ta tajemnica konstrukcji tego bitomatu?

Gotówka jest na pewno ubezpieczona, możliwość wysadzenia w powietrze w celu kradzieży zawartości jest dla was neutralna. Urządzenia stoją w chronionych miejscach galerii handlowych więc i ryzyko rabunku gotówki jest o rząd mniejsze.

Proszę odpowiedz:

1. Czy o procedurze KYC decyduje człowiek, zdalny operator czy robi to oprogramowanie?
2. Opisywane wcześniej żądania zdjęcia okularów czy zdjęcia maseczki aktywuje zdalny operator czy oprogramowanie?
3. Skoro tych danych nikt nie przegląda to po co w ogóle taka funkcja?
4. Czy oprogramowanie lub sama kamera posiadają zdolność analizy biometrycznej twarzy?
5. Skąd dwa bitomaty, w różnych miastach wiedzą, że podchodzi do nich ta sama osoba mimo, że korzysta z innego portfela?
6. Czy w bitomacie shitcoins jest kasa fiskalna online?
7. Czy w bitomatach jest czytnik numerów seryjnych wpłacanych i wypłacanych banknotów?
8. Czy przetwarzacie takie dane jak numery banknotów w ogóle?

Nie wiem czy wiecie ale w wielu miejscach, od przejść granicznych począwszy, są liczarki banknotów z czytnikami numerów seryjnych. Kasjerka w oddziale banku, wydając gotówkę, liczy ją i jednocześnie skanuje. Teraz hipotetycznie idziesz wpłacić tę samą gotówkę do dowolnego wpłatomatu, może być to bitomat i już wiadomo. Ta sama sytuacja występuje gdy wypłacasz gotówkę ze zwykłego bankomatu.

Jakby ktoś myślał, że gotówka jest anonimowa:


Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 7 stycznia 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Europe

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Shitcoins Club » poniedziałek, 31 maja 2021, 13:19

Jawność konstrukcji czy kodu źródłowego by znacznie bardziej wpłynęła pozytywnie na wiarygodność bitomatów.
Jawność konstrukcji, kodu źródłowego i inne szczegóły nie są udostępniane przez żadne firmy zajmujące się bitomatami na świecie, i są ku temu jasne powody. Te dane stanowią ogromną wartość na rynku, a ich jawność wpływa na ubezpieczenie oraz otwiera możliwości eksploitacji - zarówno jeśli chodzi o kradzieże, i firmy na świecie wykorzystujące cudze patenty. Wszelkie zabezpieczenia wynikają z procedury AML i KYC, i ograniczają się do wytycznych narzuconych na firmę przez prawo. System spełnia po prostu wymagania określone w ustawie - nie mniej, i nie więcej. Dane biometryczne nie są zbierane, ponieważ nie ma o nich mowy w ustawie. Odpowiedzi na wszystkie swoje pytania znajdziesz po konsultacji z prawnikiem specjalizującym się w prawie danego kraju.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 31 maja 2021, 14:54

@Bitmar czy przedstawiciel shitcoinsa mógłby dostać kolor granatowy, jak inne firmy bitcoinowe, choćby Flying Atom. Ja nigdy na nich sie nie przejechałem, 2, albo trzy razy coś tam się zacięło w transakcji i support na maila zawsze szybko odpowiadał i wszystko było załatwiane. Do tego to naprawdę europejska firma się zrobiła.
Nie jestem absolutnie z nimi związany, po prostu opinia klienta i usera tego forum.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 31 maja 2021, 16:07

@zdzicho2000 Mógłbym dać, gdybym miał pewność, że jest to ich konto. Wymogiem dostania rangi "oficjalny przedstawiciel projektu" jest założenie konta na mail z oficjalnej domeny a nie z domen "publicznych" z których korzystać może każdy. W innym przypadku każdy mógłby się podszyć pod każdego.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 31 maja 2021, 21:55

@Shitcoins Club moglibyście się ustosunkować do powyższego? Uwierzytelnienie się tutaj na pewno pozytywnie wpłynie na Waszą reputację.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 7 czerwca 2021, 23:51

Shitcoins wprowadził usdt!
@Shitcoins Club można kupować/sprzedawać na tych samych zasadach co pozostałe krypto? Żadnych dodatkowych weryfikacji na dziś?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: maky » wtorek, 8 czerwca 2021, 19:17

zdzicho2000 pisze: poniedziałek, 7 czerwca 2021, 23:51Shitcoins wprowadził usdt!

Spread 7,5%.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » wtorek, 8 czerwca 2021, 21:27

@zdzicho2000 @maky Zasadniczo tak prowizja jest w pl na wymianę krypto, więc nie poradzisz nic ;d. Flyingatom mają podobnie, przy czym nie ma tego jeszcze w bitomatach.

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości