Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » środa, 15 września 2021, 16:25

@dtp jak długo ta cisza? Zgłaszanie na policję firmy, która do tej pory podobno zwracała wszystko, a już w ogóle wytaczane spraw sądowych może tylko być kosztowne i bezsensowne dla ciebie.

Daj więcej szczegółów jak wyglądała komunikacja, gdzie pisałeś z kim, ile czekasz itd.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: zdzicho2000 » środa, 15 września 2021, 16:25

Ten dpt rejestracja dzis. Podobny wpis, tylko bez kwoty, znalazl sie dzis na fejsie shitcoinsa.

No dla mnie to jakis troling. Ja przez lata używania mialem 3 błędy z ich strony i zawsze wyprostowane. Bez koniecznosci podawania danych.

A tak zawsze wszystko działało idealnie wręcz.
Więc na takiego z kapelusza wyciągniętego nowego usera bym uważał

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: krystian » środa, 15 września 2021, 18:17

Coś jest na rzeczy. Ja też mam problem z wypłatą środków.

Niby jest kontakt z infolinią, ale podejście mniej profesjonalne niż przed nalotem CBA. Można odnieść wrażenie, że jest nowa obsługa helpdesku.

{wyjaśnione, środki zostały wypłacone}
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 września 2021, 19:12 przez krystian, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2054
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4783
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: prap0n » środa, 15 września 2021, 18:21

Na grupie na telegramie ludzie generalnie maja problemy, widac ze probuja to podniesc ale cos nie do konca dziala tak jak powinno :)
Ja na ten moment bym nie korzystal do czasu poprawy sytuacji

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: krystian » środa, 15 września 2021, 18:25

Zgadza się. Wypłacałem 2 tygodnie temu, było ok.

Ale teraz coś nie gra.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: adiqq » środa, 15 września 2021, 18:29

prap0n pisze: środa, 15 września 2021, 18:21Ja na ten moment bym nie korzystal do czasu poprawy sytuacji
węzykiem Jasiu, wężykiem....
dziwię się optymistycznym komentarzom w świetle tego się wydarzyło...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » środa, 15 września 2021, 19:18

Ostrożność wskazana, ale też nie rzucałbym od razu oskarżeń jak wyżej żółty kolega, bo słowo łatwo napisać trudniej odwołać.

Natomiast być może jest to tez problem z nową obsługą. Jak mieli taki przestój to starzy się pewnie zatrudnili gdzie indziej, a nowi jeszcze nie ogarniają.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 września 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: MajonezBTC » czwartek, 16 września 2021, 17:00

Witajcie czy bitomaty w Warszawie są już czynne i z których można korzystać aktualnie?

Dostałem odpowiedź ;)
W dniu czwartek, 16 września 2021 shitcoins shitcoins.club <shitcoins@shitcoins.club> napisał(a):
Szanowny Panie,
Wczoraj był serwis w Warszawie, wiec na ten moment wszystkie 4 lokalizacje działają poprawnie, oraz posiadają środki do wypłaty.
Pozdrawiamy
Zespół Shitcoins Club

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: impl » czwartek, 16 września 2021, 17:59

Ja się doczekałem wypłaty po około 2.5 tygodniach, po wcześniejszym wysłaniu maila z reklamacją.
Z kolejnymi wypłatami chyba się na jakiś czas wstrzymam, stracili moje zaufanie.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: krystian » czwartek, 16 września 2021, 19:16

W moim przypadku fałszywy alarm. System nie zaksięgował przelewu z automatu, musieli go ręcznie dodać.

Środki udało się wypłacić.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 17 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Terminator19 » sobota, 18 września 2021, 20:49

Wypłacał ktoś ostatnio .Mam zamiar jutro w niedzielę wypłacić ale po komentarzach chyba się wstrzymam.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 września 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: jan.wasik1982 » środa, 22 września 2021, 01:11

Hej wszystkim,
dopiero co się zarejestrowałem sie na forum, bo napotkałem wczoraj na problemy z wpłatą do Bitomatu i od razu chciałem poinformować społeczność, że faktycznie coś się dzieje (bo wielokrotnie z Shitcoins korzystałem i było OK) i by się zastanowili, czy chcą do wyjaśnienia sytuacji wpłacać/wypłacać większe kwoty.

Wpłaciłem 3750 złotych, proces przebiegł bez żadnego błędu, bitomat wydał paragon. Ale na paragonie w sekcji "Kurs kupna BTC" widnieje 0.00PLN/BTC - nigdy wcześniej tak nie było, zawsze był wypisany aktualny kurs/przelicznik. Operacja na blockchain nie pojawiła się do teraz (zazwyczaj po kilkunastu sekundach jest jako "uncofirmed"). Telefony nieczynne (choć w internecie narzekają, że w ogóle są głuche), reklamacja złożona mailem na shitcoins@shitcoins.club - będę aktualizował tu (w tym poście) na bieżąco jak długo trwał proces reklamacji i czym się zakończył.

W celu uwiarygodnienia mojej opowieści załączam fotkę potwierdzenia z bitomatu: <adres usunięto po rozpatrzeniu reklamacji>


EDIT: zgodnie z obietnicą wracam z informacją. Sprawa zakończyła się pozytywnie, reklamacja została uznana, pieniądze odzyskałem. Podobno są problemy z mailami, mi udało się dodzwonić. Szczegóły tutaj: viewtopic.php?f=100&t=33652&p=716044#p716044
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 października 2021, 23:22 przez jan.wasik1982, łącznie zmieniany 2 razy.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: garlonicon » środa, 22 września 2021, 13:10

Sprawdź, czy bitomat jest na liście tych, które działają: https://shitcoins.club/en/bitcoin-atm-locations. Bo jeśli jest oznaczony jako niedziałający, to mogło być tak, że wpłatę przyjął, ale nic nie wysłał.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 września 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: jan.wasik1982 » środa, 22 września 2021, 18:01

A gdzie jest informacja "działa/nie działa"? Środki ma, ETH chwilę po wpłacie BTC przyjął i przesłał prawidłowo

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: garlonicon » czwartek, 23 września 2021, 01:52

Niektóre bitomaty są oznaczone na czerwono, wtedy to oznacza, że nie działają. Ewentualnie kwota może wynosić zero, wtedy to jest znak, że coś z płynnością może być nie w porządku. Nie zdarzyło mi się trafić na przypadki skrajne, więc nie wiem, jak te bitomaty się zachowują, jeśli na przykład w środku nie ma gotówki.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 9 października 2018
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: kryniov » sobota, 25 września 2021, 21:49

Odcinek opery mydlanej nr 20847
Tam naprawdę pracują jacyś jajcarze teraz. Od lipca bawie sie z nimi w kotka i myszke. W koncy skomentowałem pod jednym z postów na FB. Jeśli to ten o którym mówi zdzicho2000 to nie jest mi do śmiechu ani w nastroju na trollingi.

Na fejsie napisali żebym sie kontaktował przez messangera jeśli oczekuje powyżej miesiąca bo na mailu mają zator.

Napisałem więc tam , wkleiłem wszystkie poprzednie maile z datami wysłania (Łącznie 11 na przestrzeni 10 lipca - 10 września). Po 2 tygodniach odpisał autoresponder ze nie mogą z poziomu facebooka zająć sie moją sprawą. Czyli mając ID transakcji, screeny z samego panelu, login uzytkownika i adresy (przypominam że mój problem nie dotyczy bitomatu a usługi kantor gdzie po wysłaniu USDT na właściwy adres na koncie do dzis nie zaksiegowano wpłaty) niestety nie mogą się tym zająć bo piszę przez facebooka.

Podałem im tez maila na w wiadomości. Wiec jak to jest. Nie potrafia sprawdzic maila ktorego im tam podalem i zweryfikowac ze to samo wysylam im tez na mesangerze. I po co proszą o kontakt na facebooku zeby potem napisac ze jednak nie tracać na to 2 tyg. Czuje ze tam kazdy dzial pracuje osobno a komnikacja ssie albo nabrali jakiś stażystów bez pojęcia o krypto.

Chcialbym też zwrócić uwagę że nie kupuje bajki o oblężonej twierdzy, złym systemie, mitycznych onych i całego tego spiskowego bełkotu wokoło akcji CBA którą tu uprawiąją co poniektórzy. O tym dlaczego takie a nie inne podejście do służb mam już wyjaśniłem wcześniej. Fakty są takie że coiny na adres dotarły a ja nie mam ani ich ani gotówki ponad 90 dni. Inni ludzie też potracili kase i zostali z reką w nocniku. Wyciąganie ideologii antysystemowej i wybielanie firmy w ten sposób uważam za słabe. Gdybym nie zapłacił pracownikom 3 miesiace to by mnie na taczce wywieźli. A tutaj z shitcoinsów sie jeszcze ofiare robi. Zły okupant vs dobre kryptowalutowe podwórko. Za stary na taką demagogie.

Weteran
Posty: 2379
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: BitBoy » niedziela, 26 września 2021, 08:54

kryniov pisze: sobota, 25 września 2021, 21:49Od lipca bawie sie z nimi w kotka i myszke.
To może przestań się bawić i złóż zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Wtedy może zostaniesz potraktowany inaczej. Informacyjnie możesz wrzucać tutaj info z rozwoju sprawy.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 26 stycznia 2021
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: sanisan » niedziela, 26 września 2021, 22:23

Widzę, że shitcoins niepewny - szkoda, bo wcześniej było dobrze.
Pytanie jest takie: czy jest jakakolwiek alternatywa, żeby wypłacić w bitomacie, równie bezproblemowo jak kiedyś shitcoins - i bez rejestracji?

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » poniedziałek, 27 września 2021, 00:18

@sanisan śa tylko dwie liczące się firmy w Polsce, które stawiają bitomaty. Shitcoins i Flyingatom. W FA można wypłacać na maila lub sms.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 26 stycznia 2021
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: sanisan » poniedziałek, 27 września 2021, 10:36

No tak, tylko musiałbym wpierw wymienić ETH na BTC - czy coś się zmieniło w kwestii Atoma?
Ewentualnie czy można tej wymiany dokonać w Atomie lub gdzie najkorzystniej (portfel MEW)?

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość