Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » czwartek, 8 lipca 2021, 20:25

Dopiero przeczytałem o tym co się stało :-) Zainteresowała mnie sprawa crypto po kwietniowych/majowych wzrostach i przestała obchodzić po majowych spadkach :-)
Ale widać, że wszystko przewidziałem. CBA przyszło po wasze zdjęcia biometryczne, nagrania z kamer i teraz was dojadą :-) Już jesteście The walking dead :-) I tak to się skończyło. Każdego co stał przy bitomacie dojadą :-) Zrobią korelację czasową, porównają lokalizację telefonów i wszystkich wyłapią :-)
Nawet jak pod jakimś innym pretekstem CBA wyłączyło budynek z eksploatacji to szukali zapewne skrętki czy światłowodu albo urządzeń na wifi do zapisywania tych zdjęć i filmów z kamer, zapewne przeprowadzając wcześniej rekonesans elektroniczny :-) Tam pewnie była siedziba tej zdalnej obsługi kamer i tam te nagrania zapewne były zapisywane na wieczność :-) Pewnie CBA zajęło całą historię nagrań od początku istnienia firmy :-)

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » czwartek, 8 lipca 2021, 21:54

@baramundi95 a dlaczego mieliby kogoś dojechać bo kupował bitcoiny w bitomacie u shitów? To nie jest zakazane lool xd

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1123
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3326
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: fusywszklanejkuli » czwartek, 8 lipca 2021, 22:35

@anagamidev :D kiepski kamuflaż :D Ciebie też dojadą :D

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » piątek, 9 lipca 2021, 00:58

Odpowiedź jest prosta. Bitomaty służyły do realizacji zysków bez płacenia podatków. Po co ktoś kto płacił podatki miałby płacić dodatkowe 5-10% za spready i ryzykować noszenie dziesiątek tysięcy w kieszeni? Do drugich bitomatów f-atom nie poszli, bo nie mają kamer za to mają listę numerów telefonów, maili i trochę innych metadanych, nagrania z centrów handlowych, które mogą sobie sami pobrać od operatorów telekomunikacyjnych. Z tego powodu pytałem czy mają snifowanie urządzeń BLE, AirTagów, wifi i podobnych :-)
Chciałem nawet kupić trochę BTC jak rosła ta górka ale puknąłem się w głowę. Za 2-3 tygodnie problem sam się rozwiązał, a mógłbym skończyć -50%.
Ci co mieli kontakt z krypto i jakieś dochody przez ostatnie miesiące musieli jakoś realizować zyski w zamian za te biometryczne fotografie :-) Moim zdaniem to były honeypoty, to by było zbyt piękne żeby było prawdziwe.
Jak obstawiacie? Z ilu lat mieli filmotekę i inne dowody w tym budynku? Dla kilku automatów nie wyłącza się budynku z eksploatacji i zapewne było szukanie ukrytych nośników danych. Trzeba rozmontować wentylację, futryny, zajrzeć w rury, spłuczkę czy gdzie tam można schować NAS-a? Czy wizyty w biurach tych obu firm były nagrywane? Pewnie też te filmy przejęto :-) Gdyby to były narkotyki to wystarczyłby pies :-)
Tak w ogóle to ciekawe ilu mnie zminusowało :-) Umiecie tylko wbijać sztylet w plecy czy donosić do moderatora, zresztą nie wiem za co? Za pisanie prawdy? Jak ktoś wypłacał w ostatnich 6/7 latach kilkanaście tysięcy i nie rozliczył się to dostanie domiar 75% podatku z odsetkami :-)
Musicie zrozumieć, że tak działają firmy. Są nastawione jedynie na zysk, mogą naściemniać to czy tamto ale głównym ich celem jest oskubanie was z pieniędzy. Żadna z nich nie zawaha się żeby was wydać wymiarowi sprawiedliwości. Moim zdaniem zrobili z was głupków, którzy uwierzyli, że bitomaty pomagają w unikaniu opodatkowania i korpo was chroni przed Pańswem :-) Na fejsbuku pewnie pisali artykuły sponsorowane, a wy to łykaliście jak prawdę objawioną, a większość tekstów na fejsie to dezinformacja albo posty pisane przez wyspecjalizowane firmy z farmą troli :-)

Dodano po 38 minutach 2 sekundach:
łabondź2020 pisze: czwartek, 8 lipca 2021, 23:56@baramundi95 Dej mi trochę tego co ty żresz bo to musi być zaj..iście mocne, no dej...

Jadłem kanapkę właśnie, z serkiem topionym :-) Popcorn zostawiam na kolejne newsy i rozwój sytuacji :-)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: garlonicon » piątek, 9 lipca 2021, 10:10

Bitomaty służyły do realizacji zysków bez płacenia podatków.
Żeby zrealizować zysk, muszą być dwa typy transakcji: kupna i sprzedaży. Ja kryptowaluty tylko i wyłącznie kupuję, nigdy ich nie sprzedałem za fiaty, więc zysk jeszcze nie powstał i nie wiadomo, czy kiedykolwiek powstanie.
Chciałem nawet kupić trochę BTC jak rosła ta górka ale puknąłem się w głowę. Za 2-3 tygodnie problem sam się rozwiązał, a mógłbym skończyć -50%.
Przy nadmiernej spekulacji nie zdziwiłoby mnie nawet -90%. Dlatego należy inwestować tylko tyle, ile jest się w stanie stracić do zera. Może za kilkanaście albo kilkadziesiąt lat kurs się wreszcie ustabilizuje, ale na razie jest tak, jak jest, więc niestety spekulacja zżera użyteczność.
Jak obstawiacie? Z ilu lat mieli filmotekę i inne dowody w tym budynku?
Nie wydaje mi się, aby mieli jakiekolwiek dane sięgające głębiej niż pół roku wstecz. Zgodnie z tym, co sami mówili, to historia sięga maksymalnie kilku dni (bodajże podawali 30 godzin). Poza tym, po tylu transakcjach pomiędzy różnymi kryptowalutami nie wydaje mi się, żeby te dane były wystarczające do ustalenia, kto ma jakie monety, jak ostatnio próbowałem znaleźć swoje pierwsze Bitcoiny, to mi się nie udało.
Tak w ogóle to ciekawe ilu mnie zminusowało
Jesteś w stanie samodzielnie to sprawdzić po kliknięciu na punkty reputacji.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » piątek, 9 lipca 2021, 15:17

garlonicon pisze: piątek, 9 lipca 2021, 10:10Nie wydaje mi się, aby mieli jakiekolwiek dane sięgające głębiej niż pół roku wstecz. Zgodnie z tym, co sami mówili, to historia sięga maksymalnie kilku dni (bodajże podawali 30 godzin). Poza tym, po tylu transakcjach pomiędzy różnymi kryptowalutami nie wydaje mi się, żeby te dane były wystarczające do ustalenia, kto ma jakie monety, jak ostatnio próbowałem znaleźć swoje pierwsze Bitcoiny, to mi się nie udało.


Myślę, że trzeba zakładać najgorszy scenariusz. We wszystkich miejscach, gdzie pracowałem, nagrywano wszystko i na zawsze i nie było żadnej presji ze strony jakiegokolwiek prawa. Tylko dokładałem dyski, w ostatnich latach jak pojawiły się napędy 10TB to już był luzik z miejscem. Niby nie można filmować pracowników w niektórych sytuacjach ale nagrywane było wszystko za wyjątkiem chyba tylko spraw intymnych. Nigdy nie wiesz kiedy takie dane przydadzą się. Jakieś kilkuletnie nagrania szły w niepamięć ale to za sprawą małych dysków wymienianych na większe czy ich usterek od czasu do czasu. Ja te dyski później osobiście niszczyłem. Wyjmowałem talerze i je fizycznie ciąłem na kawałki. Zdarzały się kradzieże w zakładzie, niszczenie, dewastacja i nie używaliśmy tych nagrań w prost ale zastawialiśmy pułapkę na złodzieja czy lenia. Często w magazynie chowali się za paletami i parę godzin siedzieli ukryci nic nie robiąc. To szefostwo wiedziało kiedy przyłapać gościa na obijaniu się.
W jednym zakładzie spożywczym była presja na pilnowanie czy nie trafi się świr i nie będzie pluł do potraw czy dosypywał jakiejś trucizny. Nawet byli wyspecjalizowani ludzie do nadzoru kamer. Nagrania miały niby być kasowane wg regulaminu co 3 miesiące ale nigdy nie były.

Jak na firmie finansowej, działającej na granicy prawa, ciążył obowiązek AML i KYC to założę się, że dla ochrony tyłka gromadzili wszystko od zawsze. Szczególnie, że oprócz bitomatów mogli mieć swoich zaufanych klientów, których obsługiwali na boku, nazwijmy to "prywatnie". I pewnie notowali w zeszyciku co i komu na boku sprzedali :-)
Trudno powiedzieć jak było, bo właściciel unikał odpowiedzi na pytanie i teraz wszystko co powie to i tak trzeba traktować jak nieprawdę :-)

Nie raz były akcje służb gdzie pod pretekstem wycieku gazu czy podłożenia bomby chodziło wyłącznie o wykonanie przeszukania obiektu. Widocznie mieli cynk, że są nagrania i tylko trzeba odnaleźć rejestratory. Możliwe nawet, że jeden z pracowników był przysłowiowym "TW Bolkiem" i wskazał to czy tamto.
Albo to mafia hazardowa, a bitomaty to przykrywka? Przestępcy bardzo często współpracują z organami ścigania tak że życzę powodzenia tym, którzy korzystali z tych urządzeń :-)
Takie pranie kasy ma o wiele większy kaliber niż pomalowanie komuś ścian na fuchę czy wykafelkowanie łazienki. Zleceniodawca zapłaci z ręki do ręki i nie ma śladu. A wy co? Uwierzyliście w anonimowość bitomatów robiących wam zdjęcia?

Dodano po 13 minutach 59 sekundach:
Minusują mnie tylko ci:

mudol
prap0n
ikswodnal
łabondź2020

Dodano po 9 minutach 11 sekundach:
Perspektywa zarobku z zyskiem, nie wiem, 10 krotnym też mnie przez chwilę odurzyła ale po głębszych przemyśleniach, nie odważyłam się nawet pójść pod taki bitomat i kupić BTC za 100PLN, nawet na próbę. Przecież to oczywiste, że to lep na muchy. Musieliście się chyba naczytać scamu i dezinformacji na Fejsbook-u. Tak jak ze śmiertelnością po szczepionkach :-) Na fejsie piszą, że od szczepień umierają tysiące tylko nam o tym władza nie mówi :-) HAHAHA

Początkujący
Posty: 446
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: łabondź2020 » piątek, 9 lipca 2021, 15:55

Zwracam się do Moderatora, niech ten pajac baramundi dostanie bana za kłamstwo, bo wcale go nie zminusowałem a mnie wymienił

Dodano po 1 minucie 32 sekundach:
@baramundi95 Matole dawaj screena gdzie cie zminusowałem, przecież ty tłuku nawet tego nie sprawdziłeś, szpiegu od siedmiu boleści, nie karmcie więcej tego trola

Dodano po 3 minutach 24 sekundach:
@baramundi95 Jeszcze nspisz że wczoraj cie zminusowałem

Dodano po 7 minutach 38 sekundach:
@baramundi95 Szkoda, że sie nie zaszczepiłeś, może by cie zabrało

Dodano po 1 minucie 52 sekundach:
@baramundi95 O kurde, pomyliłem sie, faktycznie dostałeś ode mnie minusy 12 maja, wybacz trolu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: tonyxxl » piątek, 9 lipca 2021, 16:18

baramundi95 pisze: piątek, 9 lipca 2021, 15:40 nie odważyłam się nawet pójść pod taki bitomat i kupić BTC za 100PLN, nawet na próbę. Przecież to oczywiste, że to lep na muchy.
wymagasz wielu lat terapii :roll:

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: krystian » piątek, 9 lipca 2021, 23:07

@baramundi95

https://www.ckcsolution.pl/wytyczne-3-2 ... onitoring/

Zgodnei z RODO obowiazuje zasada tzw. minimalizmu. Dane z kamer przemysłowych nie powinny być przechowywane dłużej niż to konieczne. Przechowywanie danych dłużej niż miesiac jest istotnym naruszeniem zasad , a 3 miesiące i dłużej to już sprawa karna. Wystąpiłem do admin'a z prośbą o Twoje dane, nie wypłacisz się. Dojadą Cię bardziej niż Shitcoiny.

Zabawne, bo zarzucając innym łamanie prawa, sam przyznałeś się do poważnego przestępstwa (a od wejścia RODO bardzo kosztownego).

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » sobota, 10 lipca 2021, 00:58

Hehe uważaj, bo twoje zdjęcia na pewno są na tamtych nagraniach i oby zachowały się od początku działalności firmy :-) W niektórych przypadkach dane trzyma się tak długo jak uważa się za stosowne :-) Jak kupowałeś bitcoiny to pewnie nic się nie stanie, będziesz najwyżej świadkiem w sprawie ale jak wypłacałeś złotówki i jeżeli jesteś nagrany to sprawdź PIT-y i zrób korektę zanim będzie za późno :-)

Dodano po 16 minutach 59 sekundach:
łabondź2020 pisze: piątek, 9 lipca 2021, 16:10@baramundi95 Szkoda, że sie nie zaszczepiłeś, może by cie zabrało

O! czyli należysz do antyszczepionkowców :-) "Włącz myślenie" czy nie takie jest hasło? :-) I faktycznie dałeś mi aż 4 minusy :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 11 lipca 2021, 00:58

baramundi95 pisze: piątek, 9 lipca 2021, 01:36Bitomaty służyły do realizacji zysków bez płacenia podatków. Po co ktoś kto płacił podatki miałby płacić dodatkowe 5-10% za spready i ryzykować noszenie dziesiątek tysięcy w kieszeni? Do drugich bitomatów f-atom nie poszli, bo nie mają kamer za to mają listę numerów telefonów, maili i trochę innych metadanych, nagrania z centrów handlowych, które mogą sobie sami pobrać od operatorów telekomunikacyjnych.
baramundi95 pisze: piątek, 9 lipca 2021, 15:40Myślę, że trzeba zakładać najgorszy scenariusz. We wszystkich miejscach, gdzie pracowałem, nagrywano wszystko i na zawsze i nie było żadnej presji ze strony jakiegokolwiek prawa. Tylko dokładałem dyski, w ostatnich latach jak pojawiły się napędy 10TB to już był luzik z miejscem. Niby nie można filmować pracowników w niektórych sytuacjach ale nagrywane było wszystko
baramundi95 pisze: piątek, 9 lipca 2021, 15:40Nie raz były akcje służb gdzie pod pretekstem wycieku gazu czy podłożenia bomby chodziło wyłącznie o wykonanie przeszukania obiektu. Widocznie mieli cynk, że są nagrania i tylko trzeba odnaleźć rejestratory.

Ciekawe
krystian pisze: piątek, 9 lipca 2021, 23:07Wystąpiłem do admin'a z prośbą o Twoje dane, nie wypłacisz się. Dojadą Cię bardziej niż Shitcoiny.
Zabawne, bo zarzucając innym łamanie prawa, sam przyznałeś się do poważnego przestępstwa (a od wejścia RODO bardzo kosztownego).

:shock:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: makur » niedziela, 11 lipca 2021, 11:31

kozaki_wiesi pisze: wtorek, 29 czerwca 2021, 13:05@miso20 sugerujesz, że te automaty do gier są własnością shitcoins.club?
https://www.pb.pl/wyszukiwarka?q=Adam+G ... e=1&page=1

hehe :lol:

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » niedziela, 11 lipca 2021, 12:22

socjolog2008 pisze: niedziela, 11 lipca 2021, 00:58Ciekawe

krystian pisze: ↑ piątek, 9 lipca 2021, 23:07
Wystąpiłem do admin'a z prośbą o Twoje dane, nie wypłacisz się. Dojadą Cię bardziej niż Shitcoiny.
Zabawne, bo zarzucając innym łamanie prawa, sam przyznałeś się do poważnego przestępstwa (a od wejścia RODO bardzo kosztownego).


A tak swoją drogą, ciekawe jak forum jest zabezpieczone przed ewentualnym przejęciem danych użytkowników? Na podstawie prawa prasowego, każdy portal musi się zarejestrować w sądzie jako wydawca treści i musi być identyfikowany z imienia i nazwiska oraz adresu zamieszkania nawet jak właścicielem jest osoba fizyczna, nawet jak ktoś prowadzi prywatnie, sam dla siebie. Czyli portal czy forum też wyda wasze adresy IP o ile nie zadbaliście sami o swoją prywatność?

Początkujący
Posty: 446
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: łabondź2020 » niedziela, 11 lipca 2021, 13:23

baramundi95 pisze: niedziela, 11 lipca 2021, 12:22 Czyli portal czy forum też wyda wasze adresy IP o ile nie zadbaliście sami o swoją prywatność?
Tak i będziemy wszyscy wiedzieli ktoś ty, mamy cie szpiegu

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » niedziela, 11 lipca 2021, 17:45

Nawet gdybyś poznał kim jestem to i tak nie korzystałem z bitomatów, przez co nie dałem się zarejestrować kamerami, mikrofonami i innymi nieujawnionymi środkami technicznymi. Taka między nami różnica :-) Mógłbyś coś konstruktywnego napisać niż wyzywać. Nie jestem szpiegiem, po prostu mam instynkt samozachowawczy i zamiast pójść na żywioł to chciałem oszacować ryzyko transakcji kryptowalutowych w oparciu o bitomaty.
Chciałem kupić trochę walut za powiedzmy jedną czy dwie pensje, odczekać i wypłacić z zyskiem. Rozważałem kopanie ale to było już za późno przy cenach kart dochodzących do 10k PLN. W zeszłym roku nie zanosiło się na jakikolwiek boom. Ale, jak pisałem, bywam szefem IT w różnych firmach to zadałem pytania bardzo otwarcie o środki techniczne stosowane do inwigilacji klientów, retencji danych. Odpowiedzi znasz, były wymijające.
Trzeba zakładać, że nawet deponowane banknoty były skanowane i gdyby były wypłacone z bankomatu to wiadomo, można by ustalić kto je wpłacił do bitomatu i na jaki portfel, a później sprawdzić historię portfela.
Na pewno właściciel bitomatów zbiera wszystko na swoich klientów jako ochronę własnego tyłka w razie, właśnie nalotu organów ścigania. Po to żeby mógł powiedzieć tu są nasi klienci, a nam dajcie spokój... w domyśle to wyłapiecie ich jeszcze więcej :-)

Jeszcze raz gratuluję tym, którzy uwierzyli, że korporacja legalnie umożliwi oszustwa podatkowe czy wręcz ochroni przed odpowiedzialnością karno skarbową :-) Chyba na fejsbooku urobili was specjaliści od reklamy i fake news? Tylko tyle można powiedzieć HA-HA-HA :-)

Początkujący
Posty: 446
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: łabondź2020 » niedziela, 11 lipca 2021, 23:23

baramundi95 pisze: niedziela, 11 lipca 2021, 17:45Nawet gdybyś poznał kim jestem to i tak nie korzystałem z bitomatów, przez co nie dałem się zarejestrować kamerami, mikrofonami i innymi nieujawnionymi środkami technicznymi
Ale mogą dojechać cie kryptowaluciarze :D

Dodano po 2 minutach 41 sekundach:
baramundi95 pisze: niedziela, 11 lipca 2021, 17:45Jeszcze raz gratuluję tym, którzy uwierzyli, że korporacja legalnie umożliwi oszustwa podatkowe czy wręcz ochroni przed odpowiedzialnością karno skarbową Chyba na fejsbooku urobili was specjaliści od reklamy i fake news? Tylko tyle można powiedzieć HA-HA-HA
Przepraszam, ale to napiszę-jesteś debil. Bitomaty Shitcoins club wydają paragony potwierdzające kupno i sprzedaż kryptowalut, żeby można było bez problemu rozliczyć się z US a ty idioto uparcie piszesz o oszustwach podatkowych. Idź sie lecz.

Dodano po 1 minucie 35 sekundach:
baramundi95 pisze: niedziela, 11 lipca 2021, 17:45właśnie nalotu organów ścigania
Nalot to ty masz w mózgu, weź leki albo wracaj do psychiatryka, szefie IT ze schizofrenią.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 lipca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: wacekbania » czwartek, 15 lipca 2021, 10:36

Witam.
Wysłałem BEAM do wypłaty w maszynie ale zostały wyłaczone . Skontaktowałem się z obsługa podałem dane które chcieli , czyli e-mail oraz ID tranzakcji oraz portwel do zwrotu BEAM.
Napisali że zwrócą na podany portwel.
Od 3 Dni się nie oddzywają a sprawdziłem status tranzakcji po ID i pieniadze zostały wypłacone oraz przelane na jakiś inny portwel niż podałem .
Czy to u was normalne ? Czy to kradzież ? Czy mam zawiadamiać jakieś służby ?
Jak narazie nie mam ani kasy ani BEAM ani żadnych środków na portwelu shitcoins z ID tranzakcji jest tylko info ze wszystko zostało wypłacone.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 lipca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: barabasz99 » czwartek, 15 lipca 2021, 16:44

Od ponad 3 tygodni mam zablokowane 3000 zł po sprzedaży kryptowaluty. Ponad 3h (2x 1,5h) czekania w kolejce na infolinii która najpewniej jest sztucznie blokowana („jesteś pierwszy w kolejce” dwukrotnie przez ponad 1h!!!)

I teraz hit! PONAD 40 MINUT W ZAMKNIĘCIU W POMIESZCZENIU Z BITOMATEM, bo zamki magnetyczne przestały działać i nie odblokowywały się drzwi. W środku temperatura jak w saunie. Osoba z klaustrofobią lub atakami paniki mogłaby w takiej sytuacji doznać znacznie większej krzywdy, albo gorzej. W końcu udało mi się wyrwać zamek i wyjść z tej śmierdzącej meliny, bo straż pożarna też się nie kwapiła aby przyjechać zbyt szybko

Kpina, wstyd, żenada. Gorszego gówna związanego z kryptowalutami nie miałem. Dramat.

Już pomijam, że w waszych lokalach z bitomatami utknąłem wielokrotnie, ale nigdy na 40 minut. Zazwyczaj zamki odblokowywały się po 2-5 minutach. Co też jest poniżej krytyki i mam nadzieje, że ktoś kiedyś wam się za to do dupy dobierze

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » piątek, 16 lipca 2021, 00:10

barabasz99 pisze: czwartek, 15 lipca 2021, 16:44Już pomijam, że w waszych lokalach z bitomatami utknąłem wielokrotnie, ale nigdy na 40 minut. Zazwyczaj zamki odblokowywały się po 2-5 minutach.


To jest ten dreszczyk emocji, taka rozszerzona procedura AML/KYC :-) Jakbyś kupował kokę w bramie to byś się nie musiał aż tak bać o nalot albo że diler cię okradnie :-)
Czy oni wszyscy zostali aresztowani?
wacekbania pisze: czwartek, 15 lipca 2021, 10:36Od 3 Dni się nie oddzywają a sprawdziłem status tranzakcji po ID i pieniadze zostały wypłacone oraz przelane na jakiś inny portwel niż podałem .

Pewnie poszły do portfeli KAS, CBŚ albo ABW :-) Teraz to tylko możesz sam mieć nalot :-)
łabondź2020 pisze: niedziela, 11 lipca 2021, 23:27Przepraszam, ale to napiszę-jesteś debil. Bitomaty Shitcoins club wydają paragony potwierdzające kupno i sprzedaż kryptowalut, żeby można było bez problemu rozliczyć się z US a ty idioto uparcie piszesz o oszustwach podatkowych. Idź sie lecz.

Jasne i ty to Łabądku robiłeś hahaha... Wolałeś przepłacić 10% za gotóweczkę i od tego zapłacić podateczek tak?

Nie wiem jak było ale jeżeli te urządznia należały do mafii hazardowej to bitomaty służyły im do legalizowania zysków, a wy naiwni, byliście tarczą osłonową, żeby ich operacje ginęły w tłoku. Jedno jest pewne, że jak sami wykonywali operacje to przed własnym bitomatem nie stali. Ktoś ich kiedyś widział na oczy? Czy to jakieś karki, ciemne typy z wyglądu? Czy raczej białe kołnierzyki?

Dodano po 27 minutach 40 sekundach:
Zastanawia mnie po co mafii miałaby służyć sieć bitomatów? Czy ma ktoś jakieś pomysły? Te hazardowe pieniądze to pewnie szły do krajów gdzie hazard jest legalny. Tam mogli mieć firmę i konta bankowe. Po co więc sieć bitomatów? Teoretyzuję ale gdyby mieli nadmiar krypto to by chcieli wypłacać fiaty, pełna zgoda ale takie szaraczki co kopią też potrzebują fiatów. Czy było aż tak dużo wpłacających fiaty w stosunku do wypłacających? Osobiście nie sądzę. Wszyscy chcieli wyjąć fiaty. Tej teorii nie da się obronić.
Gdzie w ogóle są takie maszyny hazardowe te legalne i nielegalne? Nie widziałem nigdzie. Kiedyś stały ale teraz nie ma.
Na prawdę nie wiem po co mafii sieć bitomatów. Nie wiem w czym by miały pomóc w przestępczej działalności? Blockchain to niepodważalne dowody przeprowadzania transakcji. Po co było fotografować swoich klientów i kazać im zdejmować maseczki do kamerki?

Początkujący
Posty: 446
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: łabondź2020 » piątek, 16 lipca 2021, 01:08

baramundi95 pisze: piątek, 16 lipca 2021, 00:38Wolałeś przepłacić 10% za gotóweczkę
To chyba nigdy tam kursu nie sprawdzałeś, często taniej i szybciej niż na bimbaju :D :D :D :D :D :D

Dodano po 1 minucie 50 sekundach:
baramundi95 pisze: piątek, 16 lipca 2021, 00:38wy naiwni, byliście tarczą osłonową
W jakim sensie? To ich problem, nie nasz, kupno, sprzedaż, rozliczenie, dziękuję do widzenia.

Dodano po 1 minucie 28 sekundach:
@baramundi95 Zapomniałem dodać coś w twoim stylu-hahahahahahahaha...

Dodano po 2 minutach 6 sekundach:
baramundi95 pisze: piątek, 16 lipca 2021, 00:38Teraz to tylko możesz sam mieć nalo
Ty już masz-w głowie, hahahahahahahaha...

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość