Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: shitcoins.club » środa, 21 grudnia 2022, 12:12

warsaw_fan pisze: @shitcoins.club czyli oprócz prowizji pobieracie jeszcze haracz na kursie, nieładnie.
Teraz mamy prowizję 1.7% na zakup BTC.

Jeśli kryptowaluta jest warta 100zł, to przy naszej obecnej prowizji 1.7%, cena na zakup to 101zł 7 groszy.

Nic więcej nie pobieramy ani nic mniej. Prowizja % to wszystko. Kurs na stronie to cena ostateczna.


Inny przykład, Włochy dziś:
Zamiast pobierać prowizję, dopłacamy 1% extra dla klienta. Klient otrzymuje EUR 16043. Czyli dostaje dodatkowe +1% względem giełd. Czasem taki dodatki są w Polsce. Wtedy, zamiast płacić za prowizję, otrzymujesz dodatkowe pieniądze/krypto.

EDIT 03.01.2023
Dziś mamy prowizję na zakup BTC w wysokości 0.8% :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 13 lutego 2023, 18:03

@shitcoins.club co jest z wami grane? Bankrutujecie? Zwijacie się? Już ostatnio chciałem coś wypłacić to mi bitomat wypluł 300zł. No ale ku#wa dziś to już przesada - całe jebane 100zł !!!! Więcej w maszynie nie było. Stracony czas, stracone paliwo. Więc chwilowo NIE POLECAM shitcoins z uwagi na wuja granie z bitomatami.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Posty: 2391
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3721
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: BitBoy » poniedziałek, 13 lutego 2023, 18:56

mudol pisze: poniedziałek, 13 lutego 2023, 18:03Stracony czas, stracone paliwo.
Przecież możesz zawsze przed wyjazdem sprawdzić na ich stronie(zakładka "Lokalizacje") ile jest kasy w danym bitomacie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 13 lutego 2023, 18:59

A widzisz, nie powiązałem sprzedaży online z wypłatą w bitomacie z ilością, które może być dostępna. No ale to nadal wstyd, że bitomat pusty.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Kutalisk » poniedziałek, 13 lutego 2023, 19:08

mudol pisze: poniedziałek, 13 lutego 2023, 18:59No ale to nadal wstyd, że bitomat pusty.
Wstyd, że strzelasz z dupy na forum, a nie sprawdziłeś czy bitomat posiada odpowiednią ilość gotówki. Czasami warto chwilę poczekać może ktoś będzie robił zakupy i wpłaci interesujacą Cię kwotę.

W temacie KASPA też wyrażałeś swoje niezadowolenie, a nie poświęciłeś chwili czasu na ogarnięcie jak działa wallet.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 13 lutego 2023, 19:13

Kutalisk pisze: poniedziałek, 13 lutego 2023, 19:08W temacie KASPA też wyrażałeś swoje niezadowolenie, a nie poświęciłeś chwili czasu na ogarnięcie jak działa wallet.
Ten wallet nadal nie działa, całe szczęście działał online, nie tylko mi nie działał ten walet więc Z DUPY to ty strzelasz.
Kutalisk pisze: poniedziałek, 13 lutego 2023, 19:08odpowiednią ilość gotówki.
Bitomat bez ani jeden złotówki to gówno a nie bitomat, wstyd dla shitcoins, nie próbowałem wyciągać kilkudziesięciu tysięcy.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Kutalisk » poniedziałek, 13 lutego 2023, 21:31

Pieprzysz trzy po trzy. "Bitomat shitcoins to gówno", bo ktoś kasę wypłacił. Pewnie ktoś przyszedł po te kilkadziesiąt tysięcy i wg niego bitomat działa tip top. Nie żali się na forum, że się sfrajerował, bo nie sprawdził przed wyjazdem czy są banknoty. :lol:

Oni na takie okazje (wyzerowany bitomat) robią promki na 0% na zakup krypto żeby ktoś PLNy wpłacił. Trzeba było zadzwonić czy może jedzie konwojent z gotówką albo poczekać na "łowcę promocji 0%"

Przeczytaj ten Swój post i się zastanów o co masz te gorzkie żale. Tylko ludzi wprowadzasz w błąd i siejesz ferment, bo shitcoinsy działają.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 13 lutego 2023, 21:41

Działają tak, że bitomat pusty, a jako firma do takiej sytuacji NIE POWINNA dopuścić, tym bardziej, że nie ma komunikatu typu "przepraszamy, obecnie brak gotówki", tylko masz dwa komunikaty "do wypłaty 100zł, pozostało [reszta], nic o braku gotówki więc nie wiesz, czy coś z błędem poszło czy nie.
Po co mi jakieś łowcy promocji jak ja chciałem WYPŁACIĆ a nie wpłacić. Co to ma do tematu?
Taka rewolucja ten "bitkojn" a wywala się przy tak prostej rzeczy jak dostęp do "swoich pieniędzy", bo ich brak w maszynie.

A jakbyś czytał wcześniejsze posty w tym temacie to byś wiedział, że kiedy jest o co chwalić to chwalę, natomiast jeśli coś wk%^ia człowieka to należy zganić przyczynę.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 6 listopada 2022
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: witja1 » wtorek, 14 lutego 2023, 05:44

Na moje to adopcja nieprędko nastąpi , skoro zaangażowany użytkownik forum tematycznego (mogę chyba użyć takiego określenia?) :
1 - ma poważny problem z synchronizacją portfela
2 - nie pomyśli nawet, żeby przed udaniem się do bitomatu sprawdzić na stronie ile w danym bitomacie jest gotówki

Rozwiązanie jest tylko jedno - użytkownik dostanie w pełni ureguloane konto, gdzie "wielki brat" będzie mieć wszystko pod kontrolą i pomoże w razie problemów. Tak z synchronizacją portfela jak i wypłatą środków :roll:

Przed każdą wizytą w automacie sprawdzam saldo , a i tak zdarzyło mi się, że 15 minut przede mną ktoś był i opróżnił go całkowicie z gotówki. Te żale wyżej to naprawdę nie wiem jak określić...ma czekać "pogotowie gotówkowe" i jak tylko gdzieś w maszynie ubędzie gotówki, to na sygnale jechać uzupełniić? :lol:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Kutalisk » wtorek, 14 lutego 2023, 08:00

mudol pisze: poniedziałek, 13 lutego 2023, 21:41Po co mi jakieś łowcy promocji jak ja chciałem WYPŁACIĆ a nie wpłacić. Co to ma do tematu?
Przeczytaj jeszcze raz mój post, poniżej masz dłuższą, łopatologiczną wersję:

1. ktoś wypłaca całość gotówki z maszyny
2. mudol stwierdza ze bitomat jest zepsuty bo nie ma banknotów
3. firma przyjedzie z gotówka za x godz.
4. pojawia się promka na zakupy z 0% spreadu/prowizji
5. ktoś wpłaca PLN kupujac krypto na promce
6. BITOMAT NIE JEST JUZ ZEPSUTY !!!
7. możesz już wypłacić swoje ciężko zarobione 100 PLN na paliwo

Opcjonalalnie możesz sprawdzić bitomaty w okolicy na stronie shitcoinsów czy może kaska tam jest. Albo pójść na kebsa i poczekać na kupujących.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 14 lutego 2023, 08:28

Kutalisk pisze: wtorek, 14 lutego 2023, 08:00poczekać na kupujących.
Ty chyba masz dziwne wyobrażenie, że kupujący to walą drzwiami i oknami aby kupić kryptowaluty :lol: do usranej śmierci bym tam czekał :lol: obowiązkiem shitcoinsów jest aby gotówka była zawsze dostępna, jak nie jest tzn, że firma daje ciała w najważniejszej kwestii
Kutalisk pisze: wtorek, 14 lutego 2023, 08:007. możesz już wypłacić swoje ciężko zarobione 100 PLN na paliwo
Nawet nie ogarnąłeś tak podstawowej informacji co i ile wypłaciłem a ile chciałem.
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 lutego 2023, 08:30 przez CzarnaOwca, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Kutalisk » wtorek, 14 lutego 2023, 08:29

Przedstawiłem Ci dwie alternatywy, Ty wybrałeś płacz na forum.

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: markkato » wtorek, 14 lutego 2023, 10:02

Rozumiem, ten gniew. Chciał wypłacić wczoraj wieczorem, aby kupić prezent na walentynki.
A tu zonk. Nie ma kasy, nie ma prezentu. Dzisiaj nie porucha.

A tak na poważnie. Często zdarza mi się wypłacać kasę z bitomatów do zera. Strategie zawsze mam taką samą. W piątek w nocy, sprawdzam stan gotówki w bitomacie. Następnie w sobotę rano, czekam już przed otwarciem marketu. Aby wejść jako pierwszy i wypłacić ile chcę.

Ciekawe ile takich mudolów przychodzi po mnie, wkurwia się i wylewa swoje żale na forum.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 14 lutego 2023, 10:29

markkato pisze: wtorek, 14 lutego 2023, 10:02czekam już przed otwarciem marketu. Aby wejść jako pierwszy i wypłacić ile chcę.
:lol: :lol: :lol: :lol: "bitcoin to rewolucja!" Co za żenada :lol:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: ikswodnal » wtorek, 14 lutego 2023, 11:27

markkato pisze: wtorek, 14 lutego 2023, 10:02Ciekawe ile takich mudolów przychodzi po mnie, wkurwia się i wylewa swoje żale na forum
Widać że celnie uderzyłeś :-)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Kutalisk » wtorek, 14 lutego 2023, 16:56

@markkato LITOŚĆI! Zostaw coś dla nas!

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: garlonicon » wtorek, 14 lutego 2023, 17:29

Taka rewolucja ten "bitkojn" a wywala się przy tak prostej rzeczy jak dostęp do "swoich pieniędzy", bo ich brak w maszynie.
Gdzie w whitepaperze masz napisane o tym, że każdy Bitcoin ma pokrycie 1:1 w gotówce? Otóż nie ma. Dostęp do "swoich pieniędzy" jak najbardziej masz, o ile dysponujesz kluczami prywatnymi. Tylko że widzisz: jeśli nie traktujesz Bitcoina jako "prawdziwych pieniędzy", tylko jako trampolinę do pomnażania gotówki, no to trudno się dziwić, że nie dostajesz tego, czego oczekujesz.

Jeśli nie używasz Bitcoina do płacenia za towary i usługi, to zadaj sobie jedno proste pytanie: po co go masz? Bo jeśli całość rozbija się tylko i wyłącznie o spekulację, to przecież możesz równie dobrze kupować akcje na giełdzie z konta maklerskiego, na jedno wyjdzie, w dodatku jeszcze uzyskasz automatyczną konwersję tego na zapis na jakimś koncie w banku.
"bitcoin to rewolucja!" Co za żenada
Tak się zastanawiam: czy jak masz w banku jakieś środki, to absolutnie zawsze byłeś w stanie bezproblemowo je wyciągnąć z klasycznego bankomatu? Nie było żadnych limitów typu "1000 złotych naraz", żadnych problemów typu "nie ma takich nominałów", żadnych awarii ani ekranów ładującego się Windowsa? Nigdy nic takiego się nie zdarzyło? Tylko ja mam takiego pecha, aby trafiać na takie rzeczy w klasycznych bankomatach? Nie wspominając już o tym, że o ile w bitomacie widać stan gotówki na stronie, o tyle w klasycznych bankomatach nie trafiłem na takie funkcjonalności.

A co do tego, po co jest Bitcoin i jak działa, to warto zdać sobie sprawę, że problemem do rozwiązania były płatności cyfrowe. Przed Bitcoinem nie dało się przesłać środków komuś innemu w sieci, bez ufania trzeciej stronie typu bank. Bitcoin nie rozwiązuje problemów związanych z gotówką, używając go nie napotkasz na problem wydawania reszty. Natomiast jeśli zrobisz to tak, jak Casascius, który pakował klucze prywatne pod fizycznymi monetami, no to wtedy wrócisz do wad gotówki, czyli do ufania emitentowi i do problemu wydawania reszty.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 14 lutego 2023, 18:12

garlonicon pisze: wtorek, 14 lutego 2023, 17:29Jeśli nie używasz Bitcoina do płacenia za towary i usługi, to zadaj sobie jedno proste pytanie: po co go masz?
No chciałbym ale wiesz co? NIGDZIE nie idzie tym zapłacić :mrgreen: Ani za benzynę, ani za fryzjera, ani za bułkę z lidla. Jedna wielka porażka jest z tą możliwością zapłaty. Jedyny raz do czego używam kryptowalut to płacenie za tv internetową co już kiedyś gdzieś pisałem.
garlonicon pisze: wtorek, 14 lutego 2023, 17:29możesz równie dobrze kupować akcje na giełdzie z konta maklerskiego, na jedno wyjdzie
No nie, ja nie gram na spekulacji, ani na hodl. gram botami, swoimi 8-)
garlonicon pisze: wtorek, 14 lutego 2023, 17:29uzyskasz automatyczną konwersję tego na zapis na jakimś koncie w banku.
Ale ja chcę anonimowo to robić na ile mi prawo pozwala 8-)
garlonicon pisze: wtorek, 14 lutego 2023, 17:29Tak się zastanawiam: czy jak masz w banku jakieś środki, to absolutnie zawsze byłeś w stanie bezproblemowo je wyciągnąć z klasycznego bankomatu?
Nigdy w życiu :mrgreen:
garlonicon pisze: wtorek, 14 lutego 2023, 17:29 nie ma takich nominałów",
Co ma nominał do braku kasy? Jak nie ma nominału to wypłacasz więcej, ale jest możliwość wypłaty. :idea:
garlonicon pisze: wtorek, 14 lutego 2023, 17:29Tylko ja mam takiego pecha, aby trafiać na takie rzeczy w klasycznych bankomatach?
No widzisz, Ty masz pecha przy bankomacie ja przy bitomacie.
garlonicon pisze: wtorek, 14 lutego 2023, 17:29Bitcoin nie rozwiązuje problemów związanych z gotówką,
Zdecydowanie nIe, a miał :mrgreen:
garlonicon pisze: wtorek, 14 lutego 2023, 17:29Nie wspominając już o tym, że o ile w bitomacie widać stan gotówki na stronie, o tyle w klasycznych bankomatach nie trafiłem na takie funkcjonalności.
No właśnie, a dlaczego na stronie a nie w bitomacie?

Napiszę Ci jeszcze raz w czym problem. Gdyby na ekranie pojawił się komunikat "próbujesz wypłacić 4000, jest obecnie w maszynie 1000zł, chcesz wypłacić"? Nie byłoby żadnego problemu, TAK właśnie powinien ten komunikat brzmieć. Natomiast na ekranie dostajesz informacje "do wypłaty ileś tam, pozostało ileś tam". Nie wiesz co jest przyczyną czy jakiś błąd czy coś innego (brak kasy w maszynie)

Moja wina, że wcześniej nie sprawdziłem na stronie, ale po prostu ani razu wcześniej nie było problemu z kasą w bitomacie, a od roku jakoś coś tam wypłacam ciągle w tym samym bitomacie. Pech chciał, że natrafiłem na pusty bitomat. Dzięki @BitBoy już wiem, że muszę za każdym razem sprawdzać, upierdliwe, ale jest rozwiązanie. Tym bardziej, że po drodze ktoś może być szybszy 8-)

e: aha, ja pomnażam tetherki a nie bitka jakby co. BTC nie mam nic.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 lutego 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Anula » czwartek, 2 marca 2023, 11:16

support nawet w niedziele, przyznam sie byla spinka ale wlasciciel wzial sprawy w swoje rece +++ wyplaty do 50zl a nie jak w Flying do 100 (to sprzyja wielu naduzyciom, oj wielu.., osobiscie mnie kantowali na kilkaset zlotych), wracajac do Shit.. bitomat w pelni nowoczesny i dzialajacy! a nie jak u konkurencji reset co chwile i brak wsparcia.. nowoczesnie z wydrukiem, moej doswiadczenia sa z Circle(dawny STatoil), jest stolik i mozna usiasc, obsluga w pelni wyrozumiala.. nice

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: btcbtc » sobota, 11 marca 2023, 18:41

@shitcoins.club
Jakie byly pobudki wprowadzenia akurat $DASH do bitomatow? :D
Z mojej perspektywy to zapomniany, umierajacy krypto-dinozaur.
Pisze to jako osoba intensywnie obracajaca sie w swiecie krypto na globalnych social mediach. Chyba nigdy nie widzialem, zeby ktos chocby wspomnial o DASHu :D

Teraz co prawda to nie wiadomo, ile Tether jeszcze pociagnie, ale szkoda, ze nie USDT na innym chainie :( (MATIC/OP/Algo)
A TRX to tez w sumie szemrane akcje.

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości