Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 7 stycznia 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Europe

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Shitcoins Club » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 20:20

cezar78 pisze: poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 14:10 Panowie kiedy bitomat w Elblągu? Całe warmińsko-mazurskie to pusta dziura na mapie umieszczonej na waszej stronie. To ponad 100-tysieczne miasto, na pewno by na siebie zarobił. Ostatnio obserwuje trójmiejskie bitomaty i nieraz z rana jest uzupełniana gotówka a wieczorem jest 0. Także interes się kręci, ja bym na waszym miejscu powiększał infrastrukturę.
Około 2 tygodnie temu uruchomiliśmy nowy bitomat w warmińsko-mazurskim, zdjęcia i lokalizacja którego dostępne są tutaj (CH Twierdza). Planujemy umieszczać następne bitomaty w Polsce, i będziemy informować na bieżąco. Nie możemy obiecać lokalizacji w Elblągu, ale zrobiłem notkę na podstawie twojej sugestii.
A tak z ciekawości to czemu spread na powyższym screenie wynosi ponad 50% i realna prowizja 20-25% plus fee dla górników? Przecież wrzucił @gofer aski i bidy. Są jakieś jeszcze elementy składające się na cenę, o których nie wiemy czy chcieliście w żywe oczy kłamać na forum?
Sprawdzaliśmy właśnie co wyświetla się na stronie w Niemczech. Dla użytkowników z Niemiec wyświetlają się niepoprawne prowizje typu 50%, ponieważ nie mamy tam bitomatów, i dlatego stawki dla tego kraju nie są już poprawnie obliczane (nie są obliczane w ogóle, bo nikt nie ma potrzeby ich sprawdzać). Stąd screen od gofer. Za to już w Polsce, prowizja wyświetla się poprawnie, tj. obecnie prowizja -0.3% za sprzedaż i -7.6% za zakup.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 21:04

Bitomat działa naprawdę świetnie. sprzedaż np dasha bez czekania na 1 potwierdzenie. Posyłamy, cyk i fiaty wypadają z pudełka.

Początkujący
Posty: 225
Rejestracja: 18 października 2020
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Dar0 » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 21:24

revo pisze: poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 14:33@cezar78 obczaj sobie http://quark.house/siec-partnerow/ (nie testowałem) mają kantor w Elblągu
Juz skoro w tym wątku to pojawiło się to muszę to napisać, na wstępie żeby ktoś nie pomieszał czegoś zaznaczę ze to nie ma nic wspólnego z bitomatami shitcoins club ani Warszawskim kantorem quark.


Wchodząc w link podany przez ciebie pokazuje się nazwisko:

"Kantor w Elblągu

UNLIMITED Michał Stryjewski
ul. Stanisława Sulimy 1
82-300 Elbląg

store@unlimitedminer.com
"

Chciałem ostrzec wszystkich, bo to nazwisko jeśli dobrze kojarzę pojawia się na grupach fb w jakieś dramie związanej z niewypłacaniem środków z jakieś tam giełdy btc. Dalsza weryfikacje pozostawiam każdemu indywidualnie.

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 23:49

@Dar0 Dokładnie to samo pomyślałem - jak można ziomka polecać, jak tam był wałek przerabiany grubo na facebooku xd. Wiarygodność dla mnie zero - zwłaszcza, że przecież tam niedaleko jest do Gdańska skoczyć.
Shitcoins Club pisze: poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 20:20Dla użytkowników z Niemiec wyświetlają się niepoprawne prowizje typu 50%
Dobrze, że to wyjaśniliście.

Wygadany
Posty: 605
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: revo » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 23:56

@miso20 @Dar0 ja nie polecam tylko widziałem że jest taka alternatywa mignął mi post domator o Elblągu i kantorze tutaj: viewtopic.php?f=107&t=35501 to tylko poinformowałem że coś takiego jest specjalnie napisałem że nie testowałem
koniec offtop
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 25 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: dwóchtaterników » czwartek, 22 kwietnia 2021, 10:51

Siema,

Mam pytanie, BTC spada, bardzo możliwe, że to początek spadków, więc pomyślałem, żeby wejść grubiej w ten biznes jak już oczywiście konkretna korekta stanie się faktem.

Mamy do wyboru shitcoins club i flying atom. Jak to zrobić i gdzie, żeby jak najmniej stracić na prowizjach i różnych opłatach? Wiem, że jest opcja wpłacić fiaty na inne coiny niż BTC, może to się bardziej opłaca? Jak to jest z weryfikacją?
Rozumie się, że chcę skorzystać z bitomatu, ponieważ wpłata ma być anonimowa.

Podsumowując wpłacając np. dzisiaj 20 tys. zł, w jakiej konfoguracji najwięcej środków przeliczając na PLN znajdzie się na moim adresie krypto?

Pozdrawiam.

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: pabloj » czwartek, 22 kwietnia 2021, 11:36

@Shitcoins Club Kiedy bitomat w Bydgoszczy zostanie uzupełniony?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 22 kwietnia 2021, 13:12

dwóchtaterników pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 10:51Mamy do wyboru shitcoins club i flying atom
Łojesuuuu... Idź do sąsiadki, stuknij ją te 3 razy, a jak już się uspokoisz to przemyśl nad flaszką te cyferki:

SC:
BTC 187820.00 PLN 204150.00 PLN

FA:
BTC 194034.55 PLN 212291.85 PLN

Dodano po 2 minutach 23 sekundach:
pabloj pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 11:36@Shitcoins Club Kiedy bitomat w Bydgoszczy zostanie uzupełniony?

Było już pytanie, do którego SC się nie odniosło... Czynsz, maszyna, wsio kosztuje i stoi jak ciele :shock:
Może to na zasadzie, kto bogatemu zabroni?
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 25 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: dwóchtaterników » czwartek, 22 kwietnia 2021, 13:31

@KryptoBanita jak już tak rzucasz sarkazmami to mogłaby jakaś treść za tym pójść, kursy widzę i widziałem, nie jestem ślepy, pytanie było inne.

Nie wiem czy w te kursy sa wliczone wszystkie opłaty i czy oprócz tego coś jest, czy mogę zostać zweryfikowany w jakiś sposób tracąc anonimowość i czy może lepiej będzie kupić inną walutą, bo jest mniejsza strata na kursach.

Moją sąsiadkę to mogę co najwyżej stuknąć młotkiem, bo nie cierpię suki :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 22 kwietnia 2021, 16:03

Przy 20k nie będziesz miał weryfikacji. Raczej Ci się wyświetli na ekranie, abyś sciągnął ten kask motocyklowy. Co nagrywają, czy nagrywają tego już nie wiem...
Ja bym zaryzykował i kupił cokolwiek co tam się świeci.
Opłaty - zaciśnij zęby i nie myśl o tym, bo więcej stracisz na czekaniu.
Gdybyś nie pytał tylko od razu kupił npp ETH, to już byś się załapał na wystrzał...

P.S.
Kup sąsiadce czekoladę, zrób maślane oczy, strzel ze dwa komplementy - zagraj, co Ci szkodzi :mrgreen:
Inwestycja mała, a zyski mogą przejść oczekiwania i nie mowię, że ją od razu masz stukać :mrgreen:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 12 sierpnia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: cezar78 » piątek, 23 kwietnia 2021, 15:05

KryptoBanita pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 16:03Przy 20k nie będziesz miał weryfikacji. Raczej Ci się wyświetli na ekranie, abyś sciągnął ten kask motocyklowy


Od jakiej kwoty wypłaty/wpłaty bitomat prosi o pokazanie twarzy? Wie ktoś coś? Jak wiadomo jest teraz obowiązek noszenia maseczek którego przestrzegać trzeba!

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » piątek, 23 kwietnia 2021, 16:19

@cezar78 to raczej jest niejawne. Nagrywają cały czas z tego co pisali, więc może akurat ktoś na kamerach będzie w kibelku i ci się uda. Tak naprawdę się przekonasz jak tam pójdziesz. Albo skorzystaj z bitomatów flyingatom, bo oni nie nagrywają. Tam trzeba podać nr telefonu lub maila.
cezar78 pisze: piątek, 23 kwietnia 2021, 15:05Jak wiadomo jest teraz obowiązek noszenia maseczek którego przestrzegać trzeba!
To jest argument nic nie warty, bo np. w bankach proszą cię o zdjęcie na chwilę maseczki w celu identyfikacji.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 12 sierpnia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: cezar78 » piątek, 23 kwietnia 2021, 17:52

Twierdzisz że ktoś na żywo siedzi i obserwuje wypłaty we wszystkich ich bitomatach? Nie rób sobie jaj, wiesz ilu ludzi musieliby do tego zatrudnić? Koszty zjadłyby cały ich zarobek. Zapewne wszystko jest nagrywane na nośniki, ale nie oglądane na żywo. Pewnie jest jakiś algorytm rozpoznający twarz, jak masz zasłonięte oczy, bądź usta i nos, wybierasz powyżej określonej kwoty wtedy sie uruchamia "czerwona lampka" w systemie i kaze ci pokazać ryja.
miso20 pisze: piątek, 23 kwietnia 2021, 16:20To jest argument nic nie warty, bo np. w bankach proszą cię o zdjęcie na chwilę maseczki w celu identyfikacji.
a to była ironia oczywiście

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » piątek, 23 kwietnia 2021, 21:25

cezar78 pisze: piątek, 23 kwietnia 2021, 17:52Nie rób sobie jaj, wiesz ilu ludzi musieliby do tego zatrudnić?
To ty nie szydź, bo shitcoinsi sami to przyznali XD.
Wiesz, że niektóre Bitomaty są w KLATKACH? Myślisz, że sam możesz ją otworzyć? :D. Wyjdziesz jak łaskawie cię wypuści stróż podglądający na kamerze wszystko ;)

Poczytaj na wykopie na ten temat, bo były przypadki, że tajemniczy obserwator kazał ściągać szalik i okulary słoneczne, żeby twarz było widać. Inaczej Bitomat nie działał i z klatki nie wypuścili ;P.
cezar78 pisze: piątek, 23 kwietnia 2021, 17:52wiesz ilu ludzi musieliby do tego zatrudnić? Koszty zjadłyby cały ich zarobek.
wg mnie wystarczy 1-2 osoby na tę ilość co mają, więc koszt znikomy.
cezar78 pisze: piątek, 23 kwietnia 2021, 17:52Pewnie jest jakiś algorytm rozpoznający twarz,
To jest dopiero kolosalny koszt xd.
shitcoins.club pisze: czwartek, 28 maja 2020, 13:54osoba która patrzy się na osoby korzystające z urządzeń w czasie rzeczywistym, kontrolowana jest później z sposobu reagowania i komunikowania klientom na przykład o konieczności zdjęcia okularów przeciwsłonecznych oraz z sposobu w, który rozpoznawała, że te osoby już wcześniej tego dnia korzystały z urządzenia i łączna ich kwota transakcji przekroczyła równowartość 15000 EUR.
Nawet się pofatygowałem odszukać posty. Twój biznesplan sie nie opłaca, a im się opłaca. Ty sprzedajesz drobne w bitomacie, a oni stawiają którąś dziesiątkę maszyn. No popatrz jaki ten świat zabawny ;P.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 12 sierpnia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: cezar78 » piątek, 23 kwietnia 2021, 21:43

Ten limit 15000€ to nie jest na dzień, jest chyba na rok albo i całe życie także dobrą pamięć musi mieć ten co za kamerami siedzi.

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » piątek, 23 kwietnia 2021, 21:59

@cezar78 Nie pisz bez sensu jak nie wiesz o czym piszesz. Wszystko jest w ustawie o AML. Ustawa nakłada taki limit na TRANSAKCJĘ, a jedna transakcja MOŻE (ale nie musi) składać się z wielu transz. Każdy by mógł teoretycznie przychodzić co godzinę np. po 15k euro i twierdzi, że to inna transakcja. Ustawa niestety - albo stety - nie precyzuje tego na jaki to jest okres czasu. Z ustawy wynika, że powinna być to jednorazowa transakcja. Zatem jeżeli np. przychodzisz co tydzień wypłacać zyski z MN, to są to odrębne transakcje, ale jeżeli już byś potrzebował sprzedać milion, żeby kupić dom, to z punktu widzenia ustawy wygląda to na jedną transakcję.

Wiem, brzmi to trochę zagmatwanie i mało precyzyjnie, ale taka jest ta ustawa. Niektóre firmy twierdzą, że to co 24h limit sie odnawia (cinkciarz tak chyba ma), inne co tydzień, inne co miesiąc. Z punktu widzenia ustawy prowadzący biznes powinni "zachowywać się rozsądnie", czyli sami oceniać czy ktoś regularnie osiąga dochody i dlatego handluje co jakiś czas czy tez próbuje obejść limit rozbijając jedną transakcję na kilka transz.
cezar78 pisze: piątek, 23 kwietnia 2021, 21:43dobrą pamięć musi mieć ten co za kamerami siedzi.
Nie mnie to oceniać - to ty twierdzisz, że na pewno tam nikt nie obserwuje, bo sie to nie opłaca. I jesteś po prostu w błędzie. Poza tym może po prostu wychwytywać tych co chcieliby jeździć po kilku bitomatach naraz.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » poniedziałek, 10 maja 2021, 02:15

Mnie się wydaje, że te bitomaty i kantory to jeden wielki honeypot. Co z tego, że nagrania są kasowane po 30 godzinach? Przecież te kamerki mają moduł obliczania cech biometrycznych i taki rekord z hashem twarzy ląduje w bazie danych razem z transakcją. Na waszej emeryturze te dane będą dalej w ich bazach i po jednym kliknięciu będzie wszystko wiadomo.
A te dowody osobiste ze zdjęciem takim na wprost z bliska to co? Baba w wyrabianiu dowodu czy paszportu ściemnia, że to tak Unia kazała i ona sama się dziwi. Te zdjęcia służą do obliczeń cech anatomicznych żeby was jednoznacznie rozpoznać. W Chinach to działa jako Social Credit System.
To jest taki sam system jak do rozpoznawania tablic rejestracyjnych czy dorysowywania śmiesznych uszu i nosa w apkach na telefonie.
Nie bądźcie naiwni. Takie firmy finansowe mają tajne kancelarie do deponowania danych tego typu. Może nie teraz ale za kilka latbędziecie wzywani za stanie przed bitomatem.
Firma czym się bardziej rozrasta, staje się bardziej pazerna i sprzeda swoich klientów za dutki. Dla niej nic się nie liczy tylko własny zysk.
Czas chyba zacząć się rozliczać między sobą, z pominięciem bitomatów i wszelkich ułatwień.

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 25 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: dwóchtaterników » poniedziałek, 10 maja 2021, 10:10

baramundi95 pisze: poniedziałek, 10 maja 2021, 02:15 Może nie teraz ale za kilka latbędziecie wzywani za stanie przed bitomatem.

przy obecnie obowiązujących przepisach US po 5 latach może mi wymasować dżordżetę

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » poniedziałek, 10 maja 2021, 12:25

@dwóchtaterników Uważaj z tymi 5 latami. W ustawie o podatku od spadków i darowizn jest taki zapis, że jak się powołasz przed urzędnikiem, że kasę masz z darowizny od babci sprzed 10 lat, to bieg przedawnienia rozpoczyna się od momentu powołania.

Czyli się przedawniło, ale potem jeszcze raz się musi przedawnić ;P. Dlatego każdą ustawę trzeba czytać w całości 10 razy.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » wtorek, 11 maja 2021, 01:59

Jest tak dokładnie jak mówisz. Jak ktoś z rodziny odchodzi to trzeba zrobić albo spadek sądownie albo poświadczenie dziedziczenia u notariusza w ciągu 6 miesięcy i później jest też chyba 6 miesięcy na wysłanie deklaracji o spadku i darowiznach. Nic się za to nie płaci.
Takie bitomaty robiące profile biometryczne i dołączające je do rekordu transakcji to porażka na całej linii. Firma liczy na zysk na głupocie i ignorancji własnych klientów.

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości