Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 10 grudnia 2020, 00:07

slasta pisze: środa, 9 grudnia 2020, 23:41To nie są żadne wycieczki osobiste. Po prostu uważam że rozpatrywanie reklamacji przez klika miesięcy i publiczne pisanie że nasz pracownik ma ważniejsze rzeczy do robienia niż rozpatrywanie reklamacji jest szczytem chamstwa i lekceważeniem klientów, co raczej nie przysporzy wam dobrych opini i za co poleciał minus.
A co do opłaty transakcyjnej to tak jak napisałem IMO wykonujecie głównie operacje skupu więc opłata transakcyjna jest dla was czystym zyskiem. Jeśli tak nie jest to może podzielicie się informacją jak wyglądają proporcje między transakcjami.


Ludzie chorują, kłócą się z kobietą, z kolegą, martwią o zwierzęta, a bywa że trafiają się nieuczciwi.
Świat który opisałeś żyje tylko w komputerach pod warunkiem że program idealnie napisany co wiemy że też nie zawsze.
Uważamy inaczej, mamy do tego prawo.

Przy skupie idzie to tak (tak mi się wydaje nie jestem pewny nie zajmuję się informatycznymi rzeczami u nas)
Każdy klient ma osobny adres, więc masz transfery na adresy A, B, C a później to idzie na 1 a później na giełdę (być może jest więcej operacji czy inne) więc czy wysyłamy czy przyjmujemy ponosimy opłatę.
- Znów praktyka vs. teoretyka.

Nigdy o nikim nie wysłowiłem się pracownik, zawsze to współpracownik, trzymajmy się poprawnej terminologi.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Dyskutant
Posty: 175
Rejestracja: 12 stycznia 2012
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Qba-da-Intrepid » czwartek, 10 grudnia 2020, 05:59

SC chyba ma częściej zmienny kurs ze względu na problemy z bankowością jeśli dobrze pamiętam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: slasta » czwartek, 10 grudnia 2020, 12:13

@FlyingAtom
Niczego wam nie zabraniam, po prostu uważam że jeśli dba się o swój wizerunek to takich rzeczy nie powinno się pisać. Jeśli zdarzyła się wtopa, a może się trafić nawet najlepszym, i sprawa została upubliczniona to wziąć na klatę popełniony błąd czy niedopatrzenie, przeprosić , zaproponować rekompensatę, tu dla was plus, i na tym temat zakończyć. Publiczne szukanie wymówek i usprawiedliwianie się nie powinno mieć miejsca.
Dla mnie ktoś jest pracownikiem firmy albo nim nie jest. To jakie macie macie wewnętrzne relacje jest dla mnie bez większego znaczenie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 10 grudnia 2020, 12:33

slasta pisze: czwartek, 10 grudnia 2020, 12:13Niczego wam nie zabraniam, po prostu uważam że jeśli dba się o swój wizerunek to takich rzeczy nie powinno się pisać. Jeśli zdarzyła się wtopa, a może się trafić nawet najlepszym, i sprawa została upubliczniona to wziąć na klatę popełniony błąd czy niedopatrzenie, przeprosić , zaproponować rekompensatę, tu dla was plus, i na tym temat zakończyć. Publiczne szukanie wymówek i usprawiedliwianie się nie powinno mieć miejsca.
Dla mnie ktoś jest pracownikiem firmy albo nim nie jest. To jakie macie macie wewnętrzne relacje jest dla mnie bez większego znaczenie.


A ja uważam że wolę moją szczerość zamiast bełkotu marketingowego. Zawsze biorę na klatę, piszesz oczywiste rzeczy jako podpowiedź że ktoś powinien to robić, komuś kto to robi.
To nie były wymówki a pokazanie jak działa to realnie, nawet nie odpisywałem w swoim wątku a tłumaczyłem konkurencję gdybyś nie zauważył.
Uważam że Ty powinieneś przeprosić za pierwszy post który dałeś, a co do samego minusowania to już kiedyś pisałem że jeśli starzy użytkownicy się minusują to pokazują brak szacunku do miejsca w którym są. Nigdy nie zdarzyło mi się użyć minusa do osoby która jest parę lat na forum.

Kończę polemikę, pozdrawiam i pogodnego dnia życzę.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: krystian » niedziela, 20 grudnia 2020, 21:34

Shitcoins - czy u Was rozpoczęła się już przerwa świąteczna?
Połowa bitomatów pusta lub zepsuta (niektóre od kilku dni).

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4273
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: kozaki_wiesi » czwartek, 7 stycznia 2021, 08:29

Nie można u Was założyć konta - nie dociera email aktywacyjny.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 7 stycznia 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Europe

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Shitcoins Club » czwartek, 7 stycznia 2021, 12:24

Nie można u Was założyć konta - nie dociera email aktywacyjny.
Zaraz to rozwiążemy. Sprawdziliśmy czy jest problem z e-mailem z różnych przeglądarek, i wszystko wydaje się być OK. Możliwe, że wiadomość trafiła do spamu. W ostateczności, prosimy o użycie innego adresu mail lub podanie maila. Sprawdzimy czy dana skrzynka pocztowa nie obsługuje naszej strony. Proszę zwrócić uwagę na załączony GIF (https://s2.gifyu.com/images/Copy-of-Cop ... you-go.gif ), gdzie rejestracja przebiega pomyślnie (07.01.20, 12:30). Użyta skrzynka pocztowa to Proton Mail.

Będziemy zaglądać do tematu aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 7 stycznia 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Europe

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Shitcoins Club » czwartek, 7 stycznia 2021, 12:29

krystian pisze: niedziela, 20 grudnia 2020, 21:34 czy u Was rozpoczęła się już przerwa świąteczna?
Połowa bitomatów pusta lub zepsuta (niektóre od kilku dni).

Czy możemy uzyskać konkretne informacje o lokacjach pustych lub zepsutych bitomatów? Obecnie tylko kilka bitomatów na blisko 100 nie zawiera obecnie środków do wypłaty, więc jesteśmy zaskoczeni tą informacją. W Polsce jest to Rzeszów i Łódź. Po uzyskaniu informacji sprawdzimy to będziemy odzywać się na bieżąco w sprawie.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 12 sierpnia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: cezar78 » piątek, 8 stycznia 2021, 08:48

Shitcoins wczoraj sprzedałem wam BTC ostatni raz. Zrobiliście się chciwi, skroiliście mnie w bitomacie 8% prowizji a było niedawno 4%.

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » piątek, 8 stycznia 2021, 10:12

@cezar78 wzięło ci więcej niż pokazywał kurs czy o co chodzi? Bo generalnie wszędzie jest teraz drogo

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 12 sierpnia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: cezar78 » sobota, 9 stycznia 2021, 20:00

Nie wszędzie. W flying atom dalej około 4%. Ja po prostu nie sprawdziłem kursu na shitcoins club, byłem pewien że jest jak zawsze te 4% . 8% to jest przegięcie i powód do szukania alternatywy

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: zdzicho2000 » sobota, 9 stycznia 2021, 20:10

@cezar78 Przecież źle to liczysz. Ty wyliczyłeś procentową różnice miedzy kupnem a sprzedażą. I to jest w tym momencie około 8% w przypadku eth.

Ale chcąc kupić lub sprzedać bierzesz różnice miedzy średnim kursem (podawanym przez np coinmarketcap, czy portfel Coinomi- on bierze kursy właśnie z tej strony) i odnosisz do ceny bid i ask.

i na ten moment kupno eth jest odchylone na prawie 3%, a sprzedaż na 5,4%.

Ewentualnie obliczasz te odchylenia do ceny na giełdzie, na której zwykle operujesz, lub zamarzałbyś to robić. I wtedy musisz sobie odpowiedzieć ,czy opłaca Ci się ta strata na fee wobec szybkości i zachowania względnie dużej prywatności.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 7 stycznia 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Europe

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Shitcoins Club » sobota, 9 stycznia 2021, 20:29

cezar78 pisze: piątek, 8 stycznia 2021, 08:48 Shitcoins wczoraj sprzedałem wam BTC ostatni raz. Zrobiliście się chciwi, skroiliście mnie w bitomacie 8% prowizji a było niedawno 4%.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Prowizja 8% przy sprzedawaniu jest związana między innymi z faktem, że prowizja przy kupowaniu jest u nas obecnie najniższa na świecie, czyli 0%. Inne kwestie opisał powyżej @zdzicho2000.

Aby wynagrodzić tę niedogodność, poinforujemy Pana o najbliższym giveaway poprzez wiadomość prywatną przed rozpoczęciem giveaway. Może tym razem bycie na czasie, przed innymi, wynagrodzi tę kwestię wyższej prowizji.

Przez kilka ostatnich dni trwa promocja. Najniższe prowizje ze wszystkich dostępnych giełd na świecie. W ten sposób wyrównujemy ilość gotówki w Bitomatach do porządanych wartości oraz przyczyniamy się do obecnej hossy umożliwiając bezpłatną inwestycję w kryptowalutę naszym klientom w Europie. Wśród naszych klientów są osoby sprytne, które kupują gdy prowizja na zakup wynosi 0%, i sprzedają gdy prowizja na sprzedaż wynosi 1%-4%. Zachęcamy do wykorzystania tego systemu do własnego zarobku.

Działamy od bardzo niedawna na rynku, i dlatego nasze kanały inforamcji o tego typu promocjach dopiero się rozwijają. Zapraszamy do śledzenia naszego Twittera oraz kanału na Youtube, gdzie na bieżąco informujemy o tego typu promocjach. Coinradaratm to strona zewnętrzna, która pokazuje tylko suche dane. Na naszych mediach, oprócz informacji o zmianie w prowizjach, prowadzimy codzienne rozmowy z klientami, odpowiadamy na pytania (zwłaszcza na grupie na FB). Follow na naszych mediach umożliwi przewidzieć wszelkie tego typu kwestie.

Dziękujemy za korzystanie z naszych ATM i jeszcze raz przepraszamy za nierozwinięte jeszcze kanały informacji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: maky » sobota, 9 stycznia 2021, 22:31

Shitcoins Club pisze: sobota, 9 stycznia 2021, 20:29Prowizja 8% przy sprzedawaniu jest związana między innymi z faktem, że prowizja przy kupowaniu jest u nas obecnie najniższa na świecie, czyli 0%.
Bo przecież bitomat służy głównie do zakupu kryptowalut. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » niedziela, 10 stycznia 2021, 00:53

@maky Po prostu brakuje im gotówki. Jak wszędzie zresztą ;P

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Netfliku » wtorek, 19 stycznia 2021, 22:38

Ten bankomat (konkretniej z Gdańska) to jest jakiś żart. Zostałem oszukany na przeszło 3 tysiące. Strzela banknotami jak zwariowany. Stanowczo odradzam. Pomoc i support mdły i zupełnie niepomocny. Jakaś totalna fuszerka. Ostrzegam.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 7 stycznia 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Europe

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Shitcoins Club » środa, 20 stycznia 2021, 01:17

Netfliku pisze: Ten bankomat (konkretniej z Gdańska) to jest jakiś żart. Zostałem oszukany na przeszło 3 tysiące. Strzela banknotami jak zwariowany. Stanowczo odradzam. Pomoc i support mdły i zupełnie niepomocny. Jakaś totalna fuszerka. Ostrzegam.
Czy możemy prosić o tx id transakcji lub przynajmniej o godzinę i datę? Brakujące 3 tysiące to coś absolutnie niedopuszczalnego. Zweryfikujemy to i rozwiążemy problem.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: koparki » środa, 20 stycznia 2021, 08:40

zdzicho2000 pisze: sobota, 9 stycznia 2021, 20:10i zachowania względnie dużej prywatności.
poprawcie jak sie mylę ale wydawało mi sie że była tu wzmianka o tym że posiedzenie przy ich bitomacie kończy sie pamiątką z video-filmowania twojej twarzy.

Edit .
Jest komunikat aby maskę zdjąć , filmownie jest w ramach weryfikacji, takie były doniesienia o tych bitomatach , jesli to nieprawda to prosze sprostować
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: mecenas » środa, 20 stycznia 2021, 08:42

koparki pisze: środa, 20 stycznia 2021, 08:40kończy sie pamiątkowym video-filmowania Twojej twarzy.
Zamaskować się chemiczną maską wojskową.
Covidoza atakuje, więc trzeba się bronić!. ;)
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: keeper » środa, 20 stycznia 2021, 08:43

to dokładnie, nawet pare dni temu niestety zmuszali w galerii handlowej do zdjęcia maski....

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości