Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwietnia 2023
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: jhz1 » niedziela, 30 kwietnia 2023, 14:18

btcbtc pisze: sobota, 11 marca 2023, 18:41Jakie byly pobudki wprowadzenia akurat $DASH do bitomatow? :D
Z mojej perspektywy to zapomniany, umierajacy krypto-dinozaur.
To jest ciekawe pytanie. Wydaje mi się, że Dash to po prostu pozostałość po złotych latach polskiego krypto. Wówczas około 2015 roku nie było jeszcze tylu możliwości, a Dash był coinem który obiecywał prywatność transakcji na wzór dzisiejszego Monero. Bitcurex miał nawet osobną giełdę Dashcurex tylko do tej kryptowaluty. Wydaje mi się też, że twórcy/developerzy monety są Polakami.

W przypadku shitcoinsów nie jest tajemnicą, że duża część ich biznesu jest związana z automatami hazardowymi działającymi pod przykrywką wymiany kryptowalut. Dash umożliwia natychmiastową realizację transakcji i myślę że głównie o to tutaj chodzi.


Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 2 maja 2023, 20:30

@jhz1 To co pokazujesz nie ma żadnego powiązania z wymianą jakichkolwiek walut - to faktycznie przykrywka, gdzie płacisz za możliwość grania na automatach i żadne krypto nie jest tu używane.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2023
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: jhz2 » piątek, 5 maja 2023, 13:42

@rav3n_pl dzięki za odpowiedź. Zapomniałem wstawić jeszcze jedno groteskowe zdjęcie i teraz mam pretekst, żeby to zrobić.

Wprawdzie nigdy nie byłem w takim przybytku ani nie wiem gdzie się one znajdują, nie widzę powodu żeby faktyczna wymiana kryptowalut miała by się tam nie odbywać. Podczas zajmowania lokalu z automatami, celnicy zatrzymują jego pracowników oraz przeprowadzają tzw. eksperyment procesowy aby udowodnić, że maszyny które w nim stoją faktycznie funkcjonują jako automaty hazardowe. Tutaj oczywiście wszystko jest skonstruowane tak, aby taki eksperyment procesowy udaremnić - obsługa jest całkowicie zdalna, wpłaty i wypłaty są realizowane przez bankomat, a zamiast typowych jednorękich bandytów mamy zwykłe komputery, które w razie wykrytej kontroli mają być wyłączane (a funkcjonariusze pryskani gazem pieprzowym). Skoro DASH umożliwia wykonanie transakcji praktycznie natychmiastowo, to dla celów "legendowania" takiego lokalu nie ma sensu, aby transakcja w sieci nie następowała naprawdę. Wiadomo oczywiście, że jedynym celem i przeznaczeniem takiej wymiany jest zasilenie lub wypłata z automatu do gier.

Żeby nie było - patrząc na działalność pana Adama i to, jak długo z zabójczą skutecznością udaje mu się wodzić za nos reżim polsko-urzędniczo-skarbowy, w mojej ocenie pan Adam z całą pewnością może zostać określony jako nadczłowiek. Jedyną zbrodnią jaką popełnił jest to, że nie nakręcili jeszcze filmu o jego życiorysie. Szkoda, że oprócz wypocin dziennikarza z PB jest o nim tak mało informacji.


Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: rav3n_pl » piątek, 5 maja 2023, 15:27

jhz2 pisze: piątek, 5 maja 2023, 13:42Wprawdzie nigdy nie byłem w takim przybytku ani nie wiem gdzie się one znajdują
Skąd więc pewność, że sshitcoinsy mają z tym cokolwiek wspólnego?
jhz2 pisze: piątek, 5 maja 2023, 13:42nie widzę powodu żeby faktyczna wymiana kryptowalut miała by się tam nie odbywać
Prosty powód: po co ślady na blokczejenie?

Ludzie wpłacają kasę i dostają kwitek z którym idą do maszyny i grają.
Kwitek nie jest żadnym kluczem prywatnym ani adresem, po prostu jednorazowe cyferki identyfikujące kwotę wpłaty.

Nie wiem tylko jak wygląda "wypłata" (może nie da się wygrać?).
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2023
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: jhz2 » piątek, 5 maja 2023, 18:16

rav3n_pl pisze: piątek, 5 maja 2023, 15:27 Skąd więc pewność, że sshitcoinsy mają z tym cokolwiek wspólnego?
@rav3n_pl krasnoludki chodzą po lokalach i magicznie podkładają bankomaty shitcoinsów 2 metry od stanowisk z hazardem :)



rav3n_pl pisze: piątek, 5 maja 2023, 15:27 Prosty powód: po co ślady na blokczejenie?
- uprawdopodabniasz działalność lokalu jako miejsca faktycznej wymiany kryptowalut. Jeżeli Ukrainiec z OLX nie zachlał pały na monitoringu, to służby zastają lokal z prawdziwym bitomatem i jakimiś wyłączonymi komputerami "Bitcoin Embassy"
- tak jak już było wspomniane, Dash to martwa waluta z zerowymi opłatami transakcyjnymi i szybkimi potwierdzeniami transakcji. Nie jest to dla ciebie uciążliwe
- w ogólnym rozrachunku, większość tych śladów na blokczejnie to przekładanie środków z jednej kieszeni do drugiej, bo finalnie operator zostaje i z gotówką, i z kryptowalutą
rav3n_pl pisze: piątek, 5 maja 2023, 15:27 Ludzie wpłacają kasę i dostają kwitek z którym idą do maszyny i grają.
Z punktu widzenia użytkownika, dokładnie tak to działa.
rav3n_pl pisze: piątek, 5 maja 2023, 15:27 Nie wiem tylko jak wygląda "wypłata" (może nie da się wygrać?).

Od 2:01 masz przedstawione mechanizmy które to umożliwiają. Użytkownik nie musi nawet wiedzieć co to kryptowaluta, ani posiadać żadnego portfela.

- wpłacasz pieniądze do shitcoinsów, wyciągasz paragon z wygenerowanym kluczem prywatnym
- podchodzisz do automatu hazardowego podłożonego przez krasnoludki
- krasnoludmat sweep'uje środki z zeskanowanego klucza prywatnego
- przegrywasz cały hajs, bo jeżeli wierzyć celnikom, krasnoludmaty są ustawiane na średnio co dwudziestą wygraną
- jeżeli jakimś cudem coś zostało to klikasz przycisk na krasnoludmacie, środki są przelewane z powrotem na paragon i wypłacasz gotówkę po zesweepowaniu środków przez shitcoinsy

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: rav3n_pl » piątek, 5 maja 2023, 18:25

jhz2 pisze: piątek, 5 maja 2023, 18:16Od 2:01 masz przedstawione mechanizmy które to umożliwiają.
Doskonale WIEM jak działa bitomat, tamte urządzenia hazardowe dawały za kasę kody nie wymagając żadnego adresu ani nic.
Zupełnie inna bajka.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 lipca 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: xeno » niedziela, 23 lipca 2023, 23:14

Witam dziś miałem taką sytuację w Koszalinie przy ul Modrzejewskiej 18, 75-731 poszedłem wymienić w bitomacie 100 E bitomat wydrukował paragon i oczekiwałem .
Na wypłacenie 438 Zł 38.41 nie mógł wypłacić cofałem na portfel tylko w tym samym czasie zabrał mi z konta 114,28 E które zostało przelane niby z mojej winy wstawię scren bo zastanawia mnie bardzo jedna sprawa czas godzina minuty i sec scren z portfela jest to nie możliwe żebym w jednym czasie wysyłał i odbierał czy ktoś z was miał może podobną sytuacje składałem reklamacje do shitcoins.club sprawdzali wszystko analizowali i stwierdzili że to nie wina bitomatu tylko w tym monecie ja sprzedawałem btc a wyczyściło mi konto ja osobiście uważam że bitomat coś zrobił że tak się stało może ktoś ma jakiś pomysł na tą sytuację

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2130
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: slasta » poniedziałek, 24 lipca 2023, 09:38

@xeno Wygląda to jakby reszta z transakcji przesłana została na nowy adres. Jest to standardowe zachowanie samego portfela które ma na celu ograniczenie opłat transakcyjnych. Jesteś pewny że stan całego portfela jest 0 ? a nie tylko tego jednego adresu ?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 lipca 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: xeno » poniedziałek, 24 lipca 2023, 10:01

Jedyne co zostało zwrócone to 8 euro które nie mogło zostać wypłacone przez bitomat 114 euro poszło na inny adres. Operacji dokonał sam bitomat nie mam pojęcia jak to jest możliwe żeby wyczyścić komuś konto

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 lipca 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: xeno » poniedziałek, 24 lipca 2023, 10:16

Scren z salda
Portfel to Electrum

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 września 2023
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: JasioNowy » sobota, 30 września 2023, 20:09

Dzien dobry. Pytanie pewnie już było nieraz, ale zapytam mimo wszystko, może na chwilę obecną coś się zmieniło.

Mam trochę BTC zaoszczędzone, chciałbym je teraz wymienić w bitomacie na PLN. Jeżeli kwota wypłaty nie przekroczy około 4000zł to nie będzie pytania o dowód osobisty itp, prawda?

Co jeżeli po 10 minutach znów wypłacę dajmy na to 3800zł? Wtedy już może być prośba o skan dowodu (ale nie musi)? Ktoś robił ostatnio wypłaty w krótkim czasie jedna po drugiej po około 3000-4000zł i wszystko przeszło bez problemów? ;)

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: btcbtc » piątek, 6 października 2023, 20:42

@JasioNowy

W przypadku kiedy ta sama osoba kupi lub sprzeda kryptowalutę jednego dnia w kilku transakcjach na kwotę w sumie równą lub wyższą 15 000 EUR to transakcje te interpretujemy jako powiązane i również w takim wypadku wymagamy zeskanowania dokumentu tożsamości.
W szczególnych przypadkach takich jak próby zasłaniania twarzy podczas transakcji zastrzegamy sobie prawo do zażądania zeskanowania dokumentu tożsamości również w przypadku mniejszych kwot.
Na czym polega KYC?

W przypadku wielu transakcji powiązanych w sumie przekraczających kwotę 15 tys. EUR, wymagamy zeskanowania w urządzeniu dokumentu tożsamości. Wysokość kwoty zmienia się w zależności od kraju.
Czy w waszych urządzeniach jest wymagana weryfikacja sprzedającego BTC?

Weryfikacja następuje po przekroczeniu limitu obowiązującego w danym kraju. Przykładowo, w Polsce jest to 1000 EUR. Weryfikacja moze także być wymagana, gdy transakcja wydaje się podejrzana, tj. na przykład gdy klient zasłania twarz.
zrodlo:
https://shitcoins.club/faq

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 października 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Olsson » poniedziałek, 16 października 2023, 19:31

Czy bitomaty są w 100% anonimowe, po co im moje zdjęcie które są wykonywane podczas zakupu i sprzedaży :roll: ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 17 października 2023, 13:18

A z ciekawości zapytam:


Tzn, że mogę do 15tys ojrasków wypłacić bez KYC? Czy to jest po weryfikacji? A ile bez? Nadal to jest 1000euro? Bardzo ciekawa opcja dla osób jadących do Chorwacji na wakacje, wypłacasz od razu euro.

Przy okazji jak na mapie bitomatów sprawdzić w innych krajach? Cały czas pokazuje mi tylko Polskę
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 września 2023
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: JasioNowy » wtorek, 28 listopada 2023, 20:08

Zrobiłem wypłatę na kilka tysięcy zł i część banknotów (ponad połowę) dostałem pofarbowanych. Jest się czym przejmować? W Biedronce można tym płacić? :P

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 września 2023
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: JasioNowy » piątek, 5 stycznia 2024, 17:52

Proszę mi wybaczyć mój poprzedni post, ostatnie 20 lat spędziłem w jaskini, nie używałem gotówki i myślałem że te 4 żółte małe prostokąty na 200zł to nowy sposób farbowania pieniędzy, kiedy jest tak od około 2015 roku dla wszystkich banknotów po modernizacji. Media ostatnio trąbiły o farbowaniu w bankomatach i myślałem że moje są pomalowane na żółto.
https://nbp.pl/banknoty-i-monety/bankno ... we/200-zl/

Polecam bitomaty shitcoins, ale tylko w dużych centrach handlowych. Mam niestety złe doświadczenie ze stacjami paliw Circle K, gdzie owe bitomaty bardzo często zawieszają się po wydaniu kilku banknotów (wymagany kontakt z obsługą i odczekanie około 1-2h na odblokowanie).

Pytanie na koniec z innej beczki. Ktoś jest w stanie wyjaśnić dlaczego bitomaty shitcoins bardzo często są opróżniane praktycznie do zera i czasami trzeba czekać kilka dni aż znów pojawi się gotówka, kiedy bitomaty od FlyingAtom posiadają praktycznie zawsze 50.000 - 60.000zł? Nikt nie lubi FlyingAtom z jakiegoś powodu, prowizje mają dużo wyższe, a może po prostu FlyingAtom bardzo szybko uzupełnia gotówkę?

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 4 stycznia 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: privacy_first » niedziela, 7 stycznia 2024, 23:02

@JasioNowy czy musiales odslonic twarz podczas korzystania z bitomatu?
bo w flyingatom, ponoc da sie wyplacic z zamaskowana twarza, a nie oszukujmy sie w dzisiejszych czasach dobre zdjecie wystarczy zeby zidentyfikowac osobnika..

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: btcbtc » piątek, 12 stycznia 2024, 16:23

JasioNowy pisze: piątek, 5 stycznia 2024, 17:52Nikt nie lubi FlyingAtom z jakiegoś powodu, prowizje mają dużo wyższe
Mi bardziej przeszkadza, ze mamy 2024 r. a oni nadal tylko drogie i wolne w przesyle coiny, gdzie przeciez jest KYC powyzej 1k EUR... Gdzie tu logika? Jak im o tym kiedys wspomnialem to dostalem glupio-madre odpowiedzi.
Powinni pododawac USDT i USDC na sieciach TRX, SOL, MATIC, OP - wtedy ich bitomaty mialyby moze sens.
A tak kij im w rzope, SSC krulem Polski :lol:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1824
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: bitup » piątek, 12 stycznia 2024, 16:37

@shitcoins.club za fakt posiadania mixowalnego w portfelu Dash mają wieczny PLUS , mają ltc i tej reszty nie ma co nawet dotykać
Wyobraź sobie dzbaniarskie kantory z bitomatami co wyłącznie akceptują btc czy eth gdzie trzymając się KYC AML kwotowania masz 5 % ich prowizji i kolejne 5% fee przy tych zjebanych sieciach - 10 % na dzień dobry LOL

@Shitcoins Club kiedy zcash będzie dodany :?:
monero pewnie już w UE nieosiągalne w bitomacie :?:
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: btcbtc » środa, 24 stycznia 2024, 13:53

@shitcoins.club

Czy jest jakis konkretny powod dlaczego stronka nie podaje aktualnych % prowizji?
(np. vs. srednia z coingecko+coinmarketcap+livecoinwatch lub jednej z nich lub jeszcze co innego)
Zawsze trzeba sie posilkowac coinatmradar.

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości