Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Kutalisk » piątek, 27 maja 2022, 21:41

@btcbtc ludzie mieli problemy z wypłatami po nalocie służb na firmę w zeszłym roku. Od tamtej pory jest ok nie słyszałem żeby ktoś miał kłopoty. Sam również korzystałem. Dla małych kwot jest git.

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: btcbtc » wtorek, 7 czerwca 2022, 16:35

btcbtc pisze: czwartek, 26 maja 2022, 18:24 Korzystal ktos z opcji przelewu krypto przez strone a potem odbior $ w bitomacie?
Jaka szansa, ze beda chcieli KYC przy kwotach rzedu 500-2000zl?
Zdecydowalem sie sprobowac.
Sprzedalem LTC za kwote 1000-2000zl przez stronke z pozniejszym odbiorem w bitomacie.
Po przelaniu krypto na adres portfela wskazany przez strone pokazywalo 0zl do odbioru, wiec musialem pisac maila. Dopiero wtedy dowiedzialem sie, ze wszystko poszlo normalnie i mam x PLN do odbioru. (stronka sie nie zaktualizowala i pokazywala caly czas 0zl)
Troche slabo, jesli przy kazdej sprzedazy przez stronke tak to wyglada i trzeba klepac @ mimo udanej transakcji.

KYC brak.

Prowizje:
mocno sie wahaja i nie wiem od czego to zalezy (nie od stanu gotowki w bitomacie, przynajmniej tak wynika z moich obserwacji)
Przykladowo kilka dni temu pokazywalo praktycznie zerowe przy sprzedazy (rzedu 0,1%) a teraz ok. 4%
Aktualna wysokosc prowizji mozna sprawdzac na:
https://coinatmradar.com/
bo na stronie shitcoinsclub jest niby tabelka z kursami, ale nie wiesz ile w tym aktualnie % prowizji.

Plus za 3 tanie opcje przesylu: LTC, TRX i USDT po TRX.
Withdrawal fees z gield polecam sprawdzac na:
https://withdrawalfees.com/

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 grudnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Binance Smart Chain

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: MTB Coin » wtorek, 14 czerwca 2022, 20:47

Czy ktoś też ma problem z wypłatą BTC? Po zeskanowaniu kodu dostaję komunikat "transakcja zablokowana", a jak wpisuję nr transakcji na stronie, to wszystko OK. Zablokowali całkowicie wypłaty BTC czy coś nie tak z moją transakcją i trzeba dzwonić?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2054
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4783
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: prap0n » wtorek, 14 czerwca 2022, 21:32

@MTB Coin

Twoja transakcja.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 czerwca 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Bordo » czwartek, 16 czerwca 2022, 10:58

Spoiler:
@@prap0n , jest jakaś szansa, żeby się skontaktowac z Tobą przez prywatną wiadomość? Niestety nie mam uprawnień, żeby wysłać PM, a mam kilka pytań. Z góry dzięki za informację!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2054
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4783
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: prap0n » czwartek, 16 czerwca 2022, 12:22

Spoiler:
@Bordo

Pisz do admina zeby ci odblokowal taka mozliwosc badz poczekaj az blokada pewnie sama zejdzie. :)

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: koparki » czwartek, 16 czerwca 2022, 12:45

Spoiler:
@Bordo zejdzie jak napiszesz kilka WARTOŚCIOWYCH wpisów na forum
---

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: btcbtc » wtorek, 21 czerwca 2022, 13:48

btcbtc pisze: wtorek, 7 czerwca 2022, 16:35 Troche slabo, jesli przy kazdej sprzedazy przez stronke tak to wyglada i trzeba klepac @ mimo udanej transakcji.
Nieaktualizowanie sie strony po przelaniu krypto to zdaje sie problem od dluzszego czasu - nadal nie dziala. Dziala natomiast "Sprawdz status swojej transakcji". Wczesniej chyba nie zauwazylem - jeden z pomaranczowych przyciskow pod tabelka z kursami.

IMO, najlepiej jest korzystac z opcji na stronie, ze ustalasz, ile PLN chcesz otrzymac i ustawiac rowne kwoty. Najnizszy nominal w maszynach to 10zl albo 20zl, wiec dajac rowna kwote do odbioru (np. 1000zl) nie ma zabawy w dodatkowe kwity, zwroty reszty krypto itp.

Ogolnie daje mi szkolną czwórke.
Teraz np. maja -1,7% (tak, minus) prowizji na USDT - ciężko to przebić.

Mam nadzieje, ze moje recenzje-monologi sie komus przydadza :D

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: zdzicho2000 » niedziela, 26 czerwca 2022, 21:12

Chcę bardzo pochwalić shitcoinsa, dziś z kumplem kupowaliśmy krypto i w drugiej transakcji za 4500 zł blokada... Myślałem, że inwigilują, podpatrują przez kamerkę, zliczają transakcje, patrzą na adresy (choć jak to w mobilnych zawsze nowy do kolejnej, a przecież mimo, ze stojąc razem mogliśmy kupować dla każdego z nas poniżej tego 1000 euro.
ale okazało się, że kumpel włożył do maszyny zamiast 4500, to 4900.

I były 2 opcje- albo dowód, albo zwrot. Więc wybraliśmy zwrot, zadzwoniliśmy na infolinię, za drugim razem pani odebrała i była bardzo przyjazna. Żadnych zbędnych pytań, po prostu przesłała nam kod do wypłaty, pieniądze wypadły z maszyny, znów załadowaliśmy, za 4.5 tyś tym razem i krypto spłynęło na portfel.
A to była niedziela, we Flyingu chyba nie pomagają ludziom w weekendy, a o takim banku to już można zapomnieć.


Jedyny minus @Shitcoins Club @shitcoins.club to brak info, że na przelew btc trzeba czekać nawet pół godziny. Taka informacja by się przydała, na ekranie, albo wydruku. Bo kiedyś kupując ltc zasilenie portfela było natychmiastowe.

Ale ogólnie bardzo duży plus.

i widać, że wychodzą do klienta, nie blokują środków, nie żądaja pitu, sritu, dna z włosa

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » środa, 29 czerwca 2022, 11:36

Działa wam strona shitcoins? Mi wywala
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: revo » środa, 29 czerwca 2022, 13:15

@mudol na razie nie działa. ktoś tam z obsługi na chatcie mówił że można do 15 transakcji dziennie zrobić poniżej 1000 euro
ale i tak bezpieczniej 4000-4500 pln jendorazowo zamist tych 1000 euro bo jeszcze ktoś troszkę za dużo będzie chciał wymienić i kicha będzie.
Fajnie że da się sprzedawać online krypto (lekkie blockchainy bez dużych fee dla górników) w końcu ktoś pomyślał o tym.
Ale ja i tak przyszłość widze tak że krypto będzie można w żabce kupować bez weryfikacji kartą albo gotówką.
A sprzedawać krypto podobnie jak w shitcoins online teraz tlyko będzie większy wybór krypto.
Ale na szczęście już teraz pojawia się coraz więcej nieregulowanych kantorów które w dupie mają te amly bo dla nich ważny jest klient a nie chore przepisy
i dzięki temu klienci mają też niższą prowizję i brak weryfikacji kibicuję im bardzo.
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » środa, 29 czerwca 2022, 13:25

@revo
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Kutalisk » środa, 29 czerwca 2022, 17:58

revo pisze: środa, 29 czerwca 2022, 13:15Ale na szczęście już teraz pojawia się coraz więcej nieregulowanych kantorów które w dupie mają te amly bo dla nich ważny jest klient a nie chore przepisy
Przykłady?

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » środa, 29 czerwca 2022, 18:23

revo pisze: środa, 29 czerwca 2022, 13:15Ale na szczęście już teraz pojawia się coraz więcej nieregulowanych kantorów które w dupie mają te amly bo dla nich ważny jest klient a nie chore przepisy

Lol - długiej przyszłości im nie wróże. Żaden normalny człowiek prowadzący biznes nie będzie lekceważyć przepisów, bo wiszą nad nim spore kary. Po to one są, bo inaczej nikt by nie przejmował się przepisami. Ty jako użytkownik możesz i milion złotych bez dowodu zrobić, bo odpowiedzialność ponosi kantor (inna kwestia gdybyś rzeczywiście prał).

Natomiast kwestia odrębna to zasadność takich przepisów, bo tu jesteśmy po jednej stronie (zakładam).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 1 lipca 2022, 08:23

No i wczoraj skorzystałem na próbę, kwota 1000zł, przelane przez stronę do wypłaty w bitomacie, no i niestety nie poszło gładko, sprawdzenie na txid, usdt przeszły, na stronie po klikaniu na sprawdź id tarnsakcji - 0 do wypłaty, miałem jeszcze godzinkę więc jechałem w ciemno do bitomatu, może w tym czasie wskoczy, niestety, nadal 0 do wypłaty. Telefon na stronie milczy, rozłącza jakby nieaktywny. Telefon z bitomatu odebrała babka, widzi, że już maial pisałem, więc popchnęła do działu technicznego, ale możliwość wypłaty nadal zerowa. Miałem jeszcze parę spraw w okolicy do załatwienia więc robiłem swoje, po 30min oddzwania, że już wypłatam możliwa, nawrotka, podjazd i udało się. ALE...
Miałem do wypłaty nie 1000, ale 999.20zł. Bitomat wypłacił mi tylko 900zł, resztę mogłem zwrócić, ALE... tylko 90zł (w formie usdt na adres), dlaczego nie 99zł? Rozumiem gdyby zostało 9zł to tam gdzieś pisało, że fee większe, ale 99zł? Więc zwróciło mi tylko 90zł, a 9zł zeżarło :/
Dziś chciałem kolejne próby podjąć, ale na stronie już jest tylko BTC, ETH i LTC. Pozostałe w tym usdt zlikwidowali. Nieładnie.

Za całość wystawiam ocenę ledwo 3. Kasa wypłacona, ale nie w całości i część zgarnięta. Do tego problemy natury technicznej, co powodowało nerwy.
@Shitcoins Club macie wiele do poprawy. dodatkowo dodajcie na szufladzie do odbierania kasę jakąś blokadę, bo wszystkie banknoty wyleciały na ziemię, przy większej kwocie można sobie wiele problemów narobić. Wystarczy od dołu jakiś kawałek plastiku aby zatrzymywały się banknoty.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: revo » niedziela, 3 lipca 2022, 13:03

@Kutalisk Dobra mój błąd... nie są to kantory tylko osoby fizyczne które mają swoje strony internetowe bardzo podobne do kantorów i w zasadzie nie różnią się niczym prowizje % podobne tylko nie znajdziesz tam NIPu nie ma weryfikacji oraz haraczu 150 pln za wymianę czyli to co tygryski lubią najbardziej. Można przelewem można gotówką jak ktoś jest dociekliwy to sobie sam znajdzie takie strony i jest to o tyle bezpieczniejsze że na kantory będą pewnie naloty organizowane bo różni ludzie z pod ciemnej gwiazdy tam wymieniają a kantory prowadza rejestrowaną działalność związaną z krypto i prędzej czy później będzie na te firmy nagonka.
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Kutalisk » niedziela, 3 lipca 2022, 13:30

@revo tak właśnie sądziłem, że użyłeś skrótu myślowego. Nikt o zdrowych zmysłach, prowadząc biznes nie podjąłby takiego ryzyka. Co innego "czeńdż mani" u cinkciarza, czyli f2f "na nielegalu"

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: revo » niedziela, 3 lipca 2022, 14:04

@Kutalisk nie wiem czy to nielegal może mają jakiś sprytny legalny sposób na obejście tego w Polskich realiach wcale bym się nie zdziwił... kiedyś takie ustawy covidowe wchodziły że deweloperzy na rolnych działkach domy mieszkalne budowali pod pretekstem "ośrodków covidowych"
Swoją droga to chyba fajny biznes mieć rezydencję w takiej Portugalii i robić sobie wymianyz z klielntami przez np. SEPA w całej europie albo przyjechać do Polski na wakację i wymieniać za gotówkę i brać %.
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » niedziela, 3 lipca 2022, 17:47

@revo nielegal, bo jeżeli prowadzą to w zorganizowany sposób (a na to wygląda skoro wymieniają i się reklamują w necie), to jest to działalność gospodarcza. A ta wymaga wpisu do rejestru + AMLu.

Chyba że robią to na zasadzie 2-3x w miesiącu, to można podciągnąć jako wymianę nieprofesjonalną nie spełniającą kryteriów działalności gospodarczej (w uproszczeniu).

Inna sprawa, że z bitcoinami część woli iść do oficjalnych bezpiecznych firm, a część wymieniać u niewiadomej reputacji partyzantów. Kwestia co dla kogo jest bezpieczne. Osobiście wolę zapłacić więcej za handel w renomowanym kantorze niż ryzykować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 12 lipca 2022, 13:23

mudol pisze: piątek, 1 lipca 2022, 08:23Za całość wystawiam ocenę ledwo 3
Shitcoins przyszedł na sesję poprawkową i uzyskał cenę 5. Jak widać można.
Zrobione kolejne próby, tyle ile chciałem do wypłaty, tyle wypłaciło. Oczywiście nadal trzeba trzymać rękę na szufladzie gdzie wypadają pieniądze, ale można do tego się przyzwyczaić. USDT po trc20 szybko dochodzi.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości