Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » poniedziałek, 29 listopada 2021, 23:31

@DiamentNilu supporty niestety tyle trwają, standard w tej branży. Trzeba swoje odczekać.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: DiamentNilu » wtorek, 30 listopada 2021, 12:01

Po drugim kontakcie odpowiedź uzyskałem niemalże instant i wszystko wróciło na pierwotne tory, więc wszystko gra!

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 października 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: czitobir » środa, 1 grudnia 2021, 10:38

Chciałbym wypłacić z bitomatu USDT. Mam zamiar przelać token używając adresu wygenerowanego na stronie internetowej.

Według jakiego kursu będę miał przeliczane USDT? Względem kursu jaki widzę w lewym górnym rogu okienka na stronie czy według tego który zastane podczas wypłaty w bitomacie?

Zauważyłem że kurs potrafi bardzo mocno skakać. Tzn w przeciągu 1 godz (mogło być krócej) kurs był najpierw na poziomie
3.85 PLN, potem 4.00xx PLN, a na koniec wrócił do 3.85 PLN. W tym czasie USDPLN to ok. 4.10

Czy w kodzie id do którego jest generowany kod kreskowy jest zapisany mój kurs wymiany?

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: zdzicho2000 » środa, 1 grudnia 2021, 11:36

wg kursu po pierwszym potwierdzeniu w sieci. Tron chyba szybko liczy bloki (minuta, max dwie, może jeszcze szybciej), więc nie to jest problemem, ale to, że wciąż oni nie działają jak przed czerwcem. Więc posyłaj na raty, chyba, że chodzi o małą kwotę

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » środa, 8 grudnia 2021, 23:06

Dawno tutaj nie zaglądałem.
Co wy tu chłopaki ściemniacie. Na stronie shitcoins.club na górze pojawia się baner z literką "i" jako informacja dla klientów, że:

In order to maintain positive experience for the customers, Bitcoin ATMs have been temporarily deactivated. Shitcoins.club Bitcoin ATMs will be turned on back again after the technical difficulties are solved. Ask us anything at shitcoins@shitcoins.club

Czyli to nie działa, co najwyżej połknie wam fiatrową gotówkę albo na stronie ta transakcja wpadnie do studni, prosto w ręce CBA :-)
Języka polskiego nie da się wybrać będąc za zagranicą, nie wiem jak macie w Polsce? Co wam się otwiera? Walutę wybrać można ale języka strony nie, tak jakby celowo.

Czy te bitomaty wróciły do życia czy nie? Czy dalej robią zdjęcia? Poprawili coś w kwestii prywatności?
Czy dalej siedzą w aresztach wydobywczych?

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 13 sierpnia 2019
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Nexos » środa, 8 grudnia 2021, 23:34

baramundi95 pisze: środa, 8 grudnia 2021, 23:06zyli to nie działa, co najwyżej połknie wam fiatrową gotówkę albo na stronie ta transakcja wpadnie do studni, prosto w ręce CBA


Skoncz chlopie te swoje smuty. Strona automatycznie przedstawia informacje w zaleznosci od adresu IP z jakiego sie laczysz. Widocznie w kraju z ktorego sie laczysz bitomaty sa wylaczone. Taki jestes paranoik na punkcie bezpieczenstwa, a nie potrafisz VPN wlaczyc i sprawdzic jak wyglada strona z Polskiego adresu IP?

Co do Polski to wszystko dziala co potwierdzilo mnostwo postow wyzej. Male problemy byly w okresie przejsciowym, ale juz dawno wszystko wrocilo do normy.
Przy Bitbay'ach weryfikujacach wyciagi do poziomu wydatku w Żabce, bitomaty Shitcoins to jedyna dopracowana usluga do kupna/sprzedazy ktora zostala w Polsce.
Jest Flyingatom lecz tam co jakis czas maja dziwne problemy i naprawiaja to tak wolno, jakby im w ogole nie zalezalo.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » środa, 8 grudnia 2021, 23:56

Nie wiem, nie korzystałem ani z FA ani z SC ale widzę co piszą ludzie :-) Jakby klakierzy, jak trole Kaczyńskiego i Tuska obrzucali się nawzajem pod artykułami na Wirtualnej Polsce :-) Nie ma to żadnego sensu. Do dzisiaj nie wyjaśniło się czy siedzą w więzieniu czy nie i za co siedzą?

Chociaż przez przypadek trafiłem na jakieś strony kasyn internetowych. Pomijając fakt, że to może być gra z komputerem, który ordynarnie oszukuje graczy, to zauważyłem, że te kasyna przyjmują głównie kryptowaluty. Prawdopodobnie ani Visa ani Master nie przekażą płatności do kasyn, tak samo banki więc kasyna przeszły na kryptowaluty. Z tego powodu mogły być te aresztowania za coś w rodzaju kuplerstwa. Nie wiem jak to by miało się nazywać w przypadku hazardu, a nie prostytucji.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kuplerstwo
O to samo chodzi w kuplerstwie tylko jest inny obiekt, z którego się czerpie zyski.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 października 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: czitobir » czwartek, 9 grudnia 2021, 11:05

Ja niedawno pierwszy raz wypłacałem w SC gotówkę i nie miałem żadnych problemów. Sam miałem duże wątpliwości przed skorzystaniem z ich usług. To tak dla przeciwwagi do powyższego komentarza i z nadzieją że będą dalej działać.
Pozostaje tylko jedna wątpliwość czy te papierki które dostałem są legit :twisted:, organoleptycznie wyglądają w porządku ;)

Są pewne elementy gdzie by mogli poprawić swoją wiarygodność. FA lepiej wypadają pod tym względem ale według mojej wiedzy ich bankomaty nie mają takich możliwości co SC (nie korzystałem z FA).

Jeszcze ode mnie taka porada. Ja wypłacałem korzystając najpierw ze ich strony internetowej. Radzę podczas generowania kodu QR zawsze sobie przeliczyć kurs dzieląc ilości PLN jaką masz dostać do wartości jaką masz wysłać. Kurs w lewym górny rogu potrafi znacznie się różnić. Zwykle ten nimby korzystniejszy kurs pojawia się przez 1-2 min. To jest jeden z elementów który zmniejsza ich wiarygodność.

Poza tym mają też czasami bardzo korzystne kursy. Ogólnie to polecam SC.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » piątek, 10 grudnia 2021, 20:12

Z tym kursem to jak z zakupem biletu lotniczego. Czym dłużej i częściej wchodzisz na stronę tym masz wyższą cenę.
Wiarygodność to się ma jak nie robi się zdjęć klientom jeżeli tego nie potrzeba i nie każe zdejmować maseczki w zamian za kyc.
Czy dowiemy się kiedyś kto siedzi w więzieniu i za co i czy dalej siedzi?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4261
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4260
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: kozaki_wiesi » piątek, 24 grudnia 2021, 14:24

Info sprzed kilku minut

Obrazek
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » sobota, 25 grudnia 2021, 04:21

Te pinezki z literką B wyglądają na tym plakacie jak kieliszki szampana :-) Spółłki z kapitałem zakładowym 5 tys. PLN. A czy to w ogóle działało od czasu aresztowań?
Gdzie ty to wyczytałeś? Mnie otwiera się jakaś biała strona z czarnym tekstem po francusku.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4261
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4260
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 15:18

baramundi95 pisze: sobota, 25 grudnia 2021, 04:21Gdzie ty to wyczytałeś?
Info o awarii niezmiennie wisi na ich fb od wigilijnego popołudnia.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: krystian » sobota, 1 stycznia 2022, 12:25

Kilka dni temu shitcoins wrócili, wypłacał ktoś ostatnio?

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
-20
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » niedziela, 2 stycznia 2022, 06:49

Nie ściemniajcie, właściiele i częśc pracowników (kilkadziesiąt osób) siedzi w więzieniu i jeżeli ktoś operuje bitomatami to tylko służby. Robią wam zdjęcia i porównują z biometryczną bazą danych ze zdjęć do dowodów osobistych, praw jazdy i paszportów.

Dodano po 57 sekundach:
kozaki_wiesi pisze: poniedziałek, 27 grudnia 2021, 15:18Info o awarii niezmiennie wisi na ich fb od wigilijnego popołudnia.

Kto normalny używa FB do taki spraw. Oszaleliście?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2053
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4780
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: prap0n » niedziela, 2 stycznia 2022, 14:21

krystian pisze: sobota, 1 stycznia 2022, 12:25 Kilka dni temu shitcoins wrócili, wypłacał ktoś ostatnio?
Działa ok. Jedynie nie wszystkie bitomaty sa jeszcze włączone trzeba sprawdzać na stronie.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: krystian » niedziela, 2 stycznia 2022, 20:48

prap0n pisze: niedziela, 2 stycznia 2022, 14:21Działa ok. Jedynie nie wszystkie bitomaty sa jeszcze włączone trzeba sprawdzać na stronie.

Dzięki, muszę potestować. W ostatnich tygodniach mieli lepsze kursy niż FA

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » poniedziałek, 24 stycznia 2022, 12:17

Mam lepszy pomysł na bitomat. Zamiast przeliczać fiaty na normalną kryptowalutę to idealnie by było umożliwić dokonywanie przelewów między bitomatami. Np. Ja wpłacam tutaj za granicą, a odbiera ktoś w Polsce z niewielką prowizją. Bitomat powinien mieć własny blockchain oparty o RandomX. Wkładam fiaty, generuję kod QR, daję go drugiej stronie na komunikatorze jako obrazek lub cyferki do wstukania i druga strona wypłaca gotówkę.

Operowanie na walutach giełdowych jak widać sensu żadnego nie ma. Kurs jest zbyt zmienny i niepewny.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: garlonicon » poniedziałek, 24 stycznia 2022, 14:47

Bitomat powinien mieć własny blockchain oparty o RandomX.
To, co proponujesz, to nie jest kryptowaluta. Blockchain jest w takim modelu niepotrzebny i tylko przeszkadza. Czym się różni taki system od strony w banku, gdzie zlecasz przelew z konta na konto? Obie osoby mają konto w bitomacie, jedna się loguje, robi przelew drugiej, druga go odbiera. Klasyczny bank, nieprawdaż?

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » poniedziałek, 24 stycznia 2022, 15:27

@garlonicon to troll, sprawdź repa i nie trać czasu.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 6 lutego 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Rumian » niedziela, 6 lutego 2022, 19:21

Czy ktos mial podobny problem ze policzyli po innym kursie niz podaja? 3 dni temu usdt wyswietlalo po okolo 3.9, policzyli po 3,68 Reklamacji nie uwzglednili. Na nastepny dzien patrze i maja ten sam blad (albo robia to umyslnie, bo dzien wczesniej zglosilem reklamacje opisujac problem). filmik jak to wyglada>> .

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości