Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » piątek, 5 czerwca 2020, 23:03

@Rumcajs, @ikswodnal

Co do 15k pln

- Tutaj w skrócie chodzi o obrót obustronnie profesjonalny.
- Jeżeli konsument/klient płaci za coś, to oczywiście gotówką może.
- Jeżeli chciałbyś ty jako firma kupić coś od innej firmy, to gotówką powyżej 15k pln nie możesz zapłacić.

Co do 15k euro:

- Nie ma żadnego roku kalendarzowego w ustawie. W skrócie jest zapis, który mówi: transakcje powyżej 15k euro trzeba weryfikować.
- Transakcje poniżej 15k euro MOŻESZ weryfikować, ale MUSISZ jeżeli poweźmiesz uzasadnione podejrzenie, że ktoś chce wyprać hajs.
- ALE jeżeli masz podejrzenie, że ktoś próbuje rozbić np. 60k euro na cztery transakcje w celu obejścia w/w przepisów, to również MUSISZ zweryfikować tożsamość.
- ALE jeżeli ktoś czyni to nie po to, by obejść ustawę, to już NIE MUSISZ weryfikować: np. ktoś kilka razy w miesiącu kupuje i sprzedaje za gotówkę, bo jest traderem. Sytuacja czysta, taka jest jego działalność - więc nie ma podejrzenia prania brudnych pieniądzy. A to jest właśnie celem ustawy (tzn. przeciwdziałanie)
- 15k euro - taki jest ogólny limit AML, ale ustawa wprowadza pewne rozróżnienia, np. na 10k euro w niektórych działalnościach.

Jak kantory to weryfikują pytasz? Większość internetowych po prostu nie pozwala ci kupować w ten sam dzień powyżej 15k euro. Mija północ i jak Kopciuszek puf - jesteś nową osobą i możesz znowu handlować. Tym bardziej więc razi postawa shitcoinów (o czym niżej). Także ta ustawa to trochę taki pic na wodę/straszak. ACZKOLWIEK można na jej podstawie niepokornym podmiotom dowalić. To jest tak, że służby nie mają zasobów, by obserwować wszystkich co sprzedadzą np. 200k zł w miesiącu. Ale już wałków na miliony tu raczej nie zrobisz, a takich dadzą rade monitorować. Innymi słowy sporo osób boi się "kombinować" i się będą weryfikować, żeby być w zgodzie z literą prawa. A ze względu na brak REALNEJ możliwości wyśledzenia wszystkich tego typu transakcji państwo ma po prostu darmową dodatkowy spis majątku ludności.

Dodano po 10 minutach 51 sekundach:
Rumcajs pisze: piątek, 5 czerwca 2020, 17:15tak sa userfriendly
Nie są ponieważ przetwarzają twoje dane osobowe bez twojej zgody (RODO - a ktoś złośliwy mógłby im ściągnąć na głowę kontrolę i byłoby niewesoło znając podejście UE), a ponadto niezbyt eksponują fakt, że jesteś nagrywany (delikatnie to ujmując, by nie powiedzieć, ze mają użytkownika w dupie). Temat wyszedł przecież przypadkiem i jest o tym zupełnie cicho, co mnie zdumiewa. Tylko na początku było parę głosów sprzeciwu.

A w środowisku takim jak kryptowalutowe, o tak dużej czułości na prywatność, to jest prawdziwe faux pax.

Zamiast tego moderator zmienia tytuł wątku na nie-negatywny, co również jest wątpliwe moralnie, bo nie robi sie takich rzeczy, gdy zaczyna się wylewać szambo. Przypomina to wyłączanie transmisji przez Blizzard, gdy lamerzy zaczęli wspierać protestujących w Hong-Kongu

Odpowiedzi dot. reguł przetwarzania mi nie udzielili (czyli kolejne wymigiwanie się). A wielkości dysków nie mamy jak sprawdzić, więc takie tłumaczenie to dla naiwnych, zwłaszcza porównawszy jak to wygląda w innych kantorach, gdzie nie ma potrzeby inwigilacji użytkownika w zgodzie z AML.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2054
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4783
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: prap0n » piątek, 5 czerwca 2020, 23:38

miso20 pisze: piątek, 5 czerwca 2020, 23:03Nie są ponieważ przetwarzają twoje dane osobowe bez twojej zgody (


Bankomat euronetu prosi cie o zgode?
miso20 pisze: piątek, 5 czerwca 2020, 23:03a ktoś złośliwy mógłby im ściągnąć na głowę kontrolę i byłoby niewesoło znając podejście UE


Flamujcie najlepsza usluge ATM jaka obecnie jest w PL. Zamkna wam wszystko w koncu i moze tak bedzie najlepiej dla wszystkich - to wtedy docenicie co macie, w przeciwienstwie do innych krajow.

Tylko w Polsce takie podejscie, tak samo w watku o rozliczeniach podatkowych - niektorzy to juz sie tak zapedzaja ze podaja pomysly dla skarbowki. Ubijcie wszystko i wszystkich, wtedy zbudujecie wlasna idealna usluga i zrozumiecie jakie sa powody umieszczania kamer w atm'ach.

Jesli ktos nie wie to shitcoins jako pierwszy wypuscil informacje o pismie od skarbowki kiedy inne gieldy milczaly.
Z pewnoscia zalezy im na tym zeby przesylac wasze piekne buzie z kamerek
miso20 pisze: piątek, 5 czerwca 2020, 23:03A wielkości dysków nie mamy jak sprawdzić,


Moze jeszcze chcesz sprawdzic stan kasetek w bankomatach?

Jak masz watpliwosci to nie korzystaj i tyle.

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » piątek, 5 czerwca 2020, 23:54

@prap0n A jaki mają problem poinformować wszystkich? A nie rżnąć głupa.

W bankomatach euronetu przynajmniej widać kamerkę, a ponadto to co podkreślałem wyżej: w krypto ludzie chcą więc większą prywatność niż w FIAT.

Dodano po 1 minucie 39 sekundach:
prap0n pisze: piątek, 5 czerwca 2020, 23:38Moze jeszcze chcesz sprawdzic stan kasetek w bankomatach?


Nie porównuj czegoś co mnie nie dotyczy do czegoś co mnie dotyczy. Skąd mam wiedzieć co robią z tymi materiałami. Jaki problem jest wyciągnąć stamtąd ryj i sprzedawać go w darknecie? Podobnie to wygląda przy wysyłaniu skanów dokumentów na giełdy. Też jest to wszystko wątpliwe.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2054
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4783
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: prap0n » piątek, 5 czerwca 2020, 23:55

miso20 pisze: piątek, 5 czerwca 2020, 23:54Nie porównuj czegoś co mnie nie dotyczy do czegoś co mnie dotyczy. Skąd mam wiedzieć co robią z tymi materiałami. Jaki problem jest wyciągnąć stamtąd ryj i sprzedawać go w darknecie? Podobnie to wygląda przy wysyłaniu skanów dokumentów na giełdy. Też jest to wszystko wątpliwe.


Uzyj glowy i zrob rozpoznanie kto stoi za shitcoins i jakie ma doswiadczenie z aparatem panstwa w roznych sprawach. To watpliwosci ci mina.
Ja gdy korzystam z uslugi dosc czesto to dokladnie ja sprawdzam, przynajmniej na podstawie publicznie dostepnych informacji.

Gwarantuje ci, ze spelniaja wymogi prawne w wersji absolutnie minimalnej, nie wychylajac sie jesli nie jest to potrzebne ;)
Tylko tyle i az tyle, bez odbioru.
Ostatnio zmieniony sobota, 6 czerwca 2020, 00:18 przez prap0n, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » sobota, 6 czerwca 2020, 00:03

@prap0n mówisz o SocjalizmBohaterskoWalczyZProblemamiNieznanymiWInnymUstroju Sp. z o.o.? Od razu profesjonalizm się rzuca w oczy. Aczkolwiek widzę, że zmienili nazwę na Tygrysia Maska sp. z o.o.
Zrzut ekranu 2020-06-5 o 23.59.45.png
Zostawmy tę dyskusję - ja zadałem wcześniej pytania, na które dostałem dziwne odpowiedzi. Kto będzie chciał, to sobie poczyta, a kto nie ten będzie przyklaskiwał.

Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
prap0n pisze: piątek, 5 czerwca 2020, 23:55Gwarantuje ci
Chętnie się dowiem skąd masz taką pewność. Może dzięki temu się nawrócę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Posty: 2379
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: BitBoy » piątek, 26 czerwca 2020, 20:10

@shitcoins.club

Mam pytanie odnośnie waszej strony. Dawniej po kliknięciu na "Lokalizacje" były widoczne bitomaty w Polsce. Obecnie widzę tylko zagraniczne. Gdy zaś wchodzę na stronę z telefonu to w "Lokalizacje" mam polskie miasta, jak dawniej. Kursy kryptowalut też się różnią na PC i telefonie. Może ktoś potwierdzi na swoich przeglądarkach, być może tylko u mnie jest jakiś problem. Mam Firefoxa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: benq » sobota, 27 czerwca 2020, 08:04

@BitBoy
A to nie kwestia VPNu?
U mnie z telefonu i komputera bez vpn pokazuje polskie lokalizacje i te same ceny na firefoxie, chrome, safari i brave.
Przy VPN bez względu na lokalizację domyślne ceny w GBP i lokalizacje z całej Europy (nawet przy łączeniu VPN z Azji + Tor Browser). Różnic w cenach nie stwierdziłem.
No i ciasteczka wyczyść ;-)

Weteran
Posty: 2379
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: BitBoy » sobota, 27 czerwca 2020, 10:52

benq pisze: sobota, 27 czerwca 2020, 08:04A to nie kwestia VPNu?
Zarówno na telefonie jak i na PC mam VPN tego samego dostawcy z tymi samymi ustawieniami na polski serwer. W obu urządzeniach przeglądarka Firefox. Ciasteczka wyczyszczone. Po wyłączeniu VPN na PC sytuacja wraca do normy. Najwyraźniej mój PC z VPN traktowany jest jako cudzoziemiec, nawet przy polskim serwerze VPN.

benq pisze: sobota, 27 czerwca 2020, 08:04Różnic w cenach nie stwierdziłem.
Na PC w konfiguracji "cudzoziemiec" mamy np. ceny DASH BID/ASK - 251/277 PLN. Natomiast przy wyłączonym VPN 272/294 PLN. Jest to o tyle problematyczne, że gdy polski klient sprawdzi w domu takie ceny i zrobi wycieczkę do bitomatu(czasami długą), to na miejscu czeka go rozczarowanie, bo ceny będą wyższe niż widziane przez VPN.
Podejrzewam że ich strona ma inne przeliczniki kursów dla klientów z różnych krajów.

Kursy dla "cudzoziemca":
Obrazek

Kursy dla Polaka:
Obrazek

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: shitcoins.club » poniedziałek, 29 czerwca 2020, 09:52

BitBoy pisze: piątek, 26 czerwca 2020, 20:10 @shitcoins.club

Mam pytanie odnośnie waszej strony. Dawniej po kliknięciu na "Lokalizacje" były widoczne bitomaty w Polsce. Obecnie widzę tylko zagraniczne. Gdy zaś wchodzę na stronę z telefonu to w "Lokalizacje" mam polskie miasta, jak dawniej. Kursy kryptowalut też się różnią na PC i telefonie. Może ktoś potwierdzi na swoich przeglądarkach, być może tylko u mnie jest jakiś problem. Mam Firefoxa.
Witam, pokazujemy bankomaty w kraju z, którego pochodzi Pana ip, natomiast jeśli ip jest spoza zakresu naszych usług wtedy pokazujemy wszystkie bankomaty. pozdrawiam

Dodano po 6 minutach 31 sekundach:
Dodatkowo ktoś pisał o tym, że nie było nas w Niemczech przez chwile, pragnę poinformować, że już tam wróciliśmy, na razie otwartych jest 9 lokali, a w przeciągu dwóch tygodni przywrócimy wszystkie do działanie czyli 35, oraz dalej będziemy tam powiększać naszą sieć.

Aktualnie jesteśmy też po otwarciu pierwszych lokali w Belgi, wiec jesteśmy już w 10 państwach:
-Polska
-Niemcy
-Rumunia
-Francja
-Hiszpania
-Włochy
-Estonia
-Anglia
-Holandia
-Belgia

Weteran
Posty: 2379
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: BitBoy » poniedziałek, 29 czerwca 2020, 17:56

shitcoins.club pisze: poniedziałek, 29 czerwca 2020, 09:52Witam, pokazujemy bankomaty w kraju z, którego pochodzi Pana ip, natomiast jeśli ip jest spoza zakresu naszych usług wtedy pokazujemy wszystkie bankomaty. pozdrawiam
Dziękuję za odpowiedź.
Moje IP pochodzi aktualnie z Polskiego serwera VPN. Zaś widoczne dla mnie bankomaty są z... Rumunii.
Czy będzie jakieś wyjaśnienie odnośnie wklejonych wcześniej różnic w kursach?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: shitcoins.club » środa, 1 lipca 2020, 08:28

BitBoy pisze: sobota, 27 czerwca 2020, 10:52
benq pisze: sobota, 27 czerwca 2020, 08:04A to nie kwestia VPNu?
Zarówno na telefonie jak i na PC mam VPN tego samego dostawcy z tymi samymi ustawieniami na polski serwer. W obu urządzeniach przeglądarka Firefox. Ciasteczka wyczyszczone. Po wyłączeniu VPN na PC sytuacja wraca do normy. Najwyraźniej mój PC z VPN traktowany jest jako cudzoziemiec, nawet przy polskim serwerze VPN.

benq pisze: sobota, 27 czerwca 2020, 08:04Różnic w cenach nie stwierdziłem.
Na PC w konfiguracji "cudzoziemiec" mamy np. ceny DASH BID/ASK - 251/277 PLN. Natomiast przy wyłączonym VPN 272/294 PLN. Jest to o tyle problematyczne, że gdy polski klient sprawdzi w domu takie ceny i zrobi wycieczkę do bitomatu(czasami długą), to na miejscu czeka go rozczarowanie, bo ceny będą wyższe niż widziane przez VPN.
Podejrzewam że ich strona ma inne przeliczniki kursów dla klientów z różnych krajów.

Kursy dla "cudzoziemca":
Obrazek

Kursy dla Polaka:
Obrazek
Witam, więc w sumie to wynika z tego, że w każdym kraju mamy inną prowizję i po prostu system przelicza, drugą sprawą jest to, że zagranicą akurat nie akceptujemy PLN, więc w Polsce trzeba się sugerować ceną, która jest wyświetlana jest z Polskiego ip. Dlaczego nie akceptujemy PLN ? Wynika to tylko z tego, że mamy od producenta dany zestaw obsługiwanych walut dla naszego akceptora i po prostu korzystniejsze dla klienta za granicą są bez PLN, a w zamian są prawie wszystkie waluty europy.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2 lipca 2020
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

czy to dojdzie? :/ wpłata w Bitomacie

Postautor: kokokoko » czwartek, 2 lipca 2020, 21:44

Witam,

korzystam już od jakiegoś czasu z krypto, ale dzisiaj chyba zrobiłem głupotę...

Wpłaciłem 100 zł we bitomacie Shitcoins na portfel - 3GrE53uyJ6iPzUNkSzhUMSS7pj58kdFbkr 

Ustawiłem opłatę na 3 bloki... ale chyba Shitcoins ustawił ją tak nisko, że to nie dojdzie

Jak sądzicie? Co można z tym zrobić?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: benq » czwartek, 2 lipca 2020, 22:05

@kokokoko
Spokojnie, nawet z najniższym fee transakcja powinna dojść.
Przy zakupie za stówkę nie warto na razie kombinować.
https://bitcoinfees.earn.com/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: lulukasz » poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 07:11

Jaki jest czas rejestracji możliwości wypłaty ze strony systemu @shitcoins.club ??
Po raz kolejny chciałem skorzystać z bankomatu przy wypłacie, a po dobrych 10h od przesłania krypto na podany portfel nie ma możliwości wypłaty gotówki pomimo, że transakcja w DASHu ma już grubo >200 potwierdzeń.

Proszę o wyjaśnienia.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: shitcoins.club » poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 12:26

lulukasz pisze: poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 07:11Jaki jest czas rejestracji możliwości wypłaty ze strony systemu @shitcoins.club ??
Po raz kolejny chciałem skorzystać z bankomatu przy wypłacie, a po dobrych 10h od przesłania krypto na podany portfel nie ma możliwości wypłaty gotówki pomimo, że transakcja w DASHu ma już grubo >200 potwierdzeń.

Proszę o wyjaśnienia.


Witam, pisał Pan do nas na support ? Jeśli nie to proszę napisać do nas maila na adres shitcoins@shitcoins.club

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: lulukasz » wtorek, 18 sierpnia 2020, 23:01

Po 2 wypłatach na przestrzeni ok. miesiąca mogę podzielić się swoimi doświadczeniami. W obu przypadkach skorzystałem z możliwości sprzedaży crypto na portfel podany na stronie internetowej shitcoins.club .

Pierwsza wypłata miała miejsce w połowie lipca i przebiegła bardzo sprawnie. Po oczekiwaniu do godziny mogłem wybrać się do bitomatu. Prowizja w tamtym wypadku wyniosła ok 7-8%, czyli stosunkowo dużo, no ale.. spieszyło mi się, więc było to do zaakceptowania.

Druga wypłata miała miejsce parę dni temu. W zasadzie to wtedy przebiegł transfer crypto na portfel podany na stronie.
Przyszedł więc czas na kontakt z tzw. "obsługą klienta", gdzie nikt nawet nie silił się na zachowanie jakiegokolwiek profesjonalizmu. Dzwoniąc na infolinię 4 razy, za każdym razem rozmawiałem z inną osobą i każdy mnie odsyłał do kontaktu mailowego. To oczywiście miało sens, ale jedynie za pierwszym razem, bo nie wyobrażam sobie dyktowania tx id, nr. portfela, kodu wypłaty etc. Przy kolejnych telefonach słyszałem, że nie ma osoby odpowiedzialnej za zagadnienia techniczne, byłem proszony o podawanie kodu wypłaty przez telefon, bo "nie mam dostępu do maila" (przypominam, że dzwoniłem na oficjalną infolinię). Ogólnie parodia. Gdybym tylko był w nastroju do śmiechu, bo przecież w grę wchodziły niemałe pieniądze, co do odzyskania których wcale nie miałem pewności. Śmiesznym jest fakt, że koniec końców informację potwierdzającą rozwiązanie problemu dostałem smsem, bo nikt się nawet nie wysilił, żeby zadzwonić (mimo wcześniejszych zapewnień, że to zrobią) i sprawę wyjaśnić i "zamknąć".
Łącznie umożliwienie mi wypłaty zajęło prawie 2 dni, co w tym wypadku było poważnym problemem, ponieważ zdecydowałem się płacić prowizję za krótki czas realizacji i prostotę wypłaty - proste.
Prowizja w tym wypadku na plus, bo ~3,5%, czyli dużo mniej niż poprzednio.

Podsumowując, nie mam zamiaru więcej korzystać z tych bitomatów. W moim odczuciu żałosnym jest fakt, że firma mająca zdeponowane prawie 3mln zł w 27 bitomatach (dane z ich strony, nie wiem na ile prawdziwe) nie jest w stanie zatrudnić raptem paru w miarę profesjonalnych osób, które odpowiadałyby za kontakt z klientem i rozwiązywanie problemów technicznych w ciągu paru godzin.

Tak więc jeżeli ktoś się zastanawia nad możliwościami sprzedaży crypto, proponuję poszukać innych rozwiązań.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: krystian » środa, 19 sierpnia 2020, 07:09

@lulukasz
Ja korzystałem z ich bitomatów dziesiątki razy i nigdy nie miałem problemów. Zmuszony skorzystać z helpdesku byłem jedynie w sytuacji gdy "podbijałem" fee (bo pierwotna tranzakcja miała zbyt małe).
Wtedy pisałem na maila i do godziny dostawałem info, że mogę wypłacić.

O jakiej Ty prowizji piszesz? 7-8%, 3%?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: lulukasz » środa, 19 sierpnia 2020, 09:30

krystian pisze: środa, 19 sierpnia 2020, 07:09@lulukasz
Ja korzystałem z ich bitomatów dziesiątki razy i nigdy nie miałem problemów. Zmuszony skorzystać z helpdesku byłem jedynie w sytuacji gdy "podbijałem" fee (bo pierwotna tranzakcja miała zbyt małe).
Wtedy pisałem na maila i do godziny dostawałem info, że mogę wypłacić.
Zazdroszczę, bo ja o takich pozytywnych doświadczeniach mówić po prostu nie mogę.
krystian pisze: środa, 19 sierpnia 2020, 07:09O jakiej Ty prowizji piszesz? 7-8%, 3%?
Chodzi mi o różnicę w kwotach pobieranych przez bitomat w stosunku do cen krypto na największych giełdach kryptowalut, np. jeśli na bitfinexie za sprzedawaną krypto dostałbym 1,07zł, to w bitomacie dostaję już tylko 1zł.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: zdzicho2000 » środa, 19 sierpnia 2020, 10:39

Nie możesz odnosić tego do najlepszej giełdy w danej chwili. Jeśli już to do średniej na coinmarketcap np.
Poza tym bitomat to pieniądze natychmiast bez aml, kyc. Do 15 tys euro na dziś u nas

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » środa, 19 sierpnia 2020, 11:16

@zdzicho2000 Ale Łukasz ma przecież racje. Shity często mają 0% prowizji na kupno, jak im brakuje hajsu. Wtedy cały spread idzie na sprzedaż, a łukasz sprzedawał. Nieraz też widziałem promocję, że sami dopłacali do kupna - były na FB reklamy itd. Nie wiem jak działa u nich zaopatrywanie w hajs, ale bardzo to dziwne.

Poza tym średnia z CMC nie odbiega za wiele od ceny na największych giełdach. Rozjazd się rozpoczyna jak się duże gwałtowne ruchy.

Flyingatom ma zwykle po równo w obie strony - jakieś 3%. Gdy shity mają darmowe kupno, to najlepiej tam kupić, a w FA sprzedać.

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości