Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: FlyingAtom » piątek, 27 marca 2020, 22:09

koparki pisze: piątek, 27 marca 2020, 21:57@FlyingAtom ja tam jestem daleki do wtrącania sie w strategię i profity ale te bankomaty gdyby miały wyważoną prowizję (5% nie wchodzi w grę) byłyby świetnym zamiennikiem kantorów stacjonarnych o ile miałyby inne czytniki.


Od ponad 20 lat prowadzę biznesy... robię to co racjonalne... gdyby przynosiły dochód odpowiedni to by była i infrastruktura odpowiednia, pisałem to już. Powiem Ci tak, jak konkurencja ma 5 razy większe dochody od nas, to bankomaty im się zwrócą po 3/4 latach działania, dodaj do tego że za rok/dwa lata może być inne prawo, wyrzucili ich już z Niemiec, w Krakowie nie przedłużyli umowy, to rzeczywiście biznes w który można inwestować każdą gotówkę ; )
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: koparki » piątek, 27 marca 2020, 22:46

FlyingAtom pisze: piątek, 27 marca 2020, 22:09 Powiem Ci tak, jak konkurencja ma 5 razy większe dochody od nas, to bankomaty im się zwrócą po 3/4 latach działania, dodaj do tego że za rok/dwa lata może być inne prawo, wyrzucili ich już z Niemiec,
Ok, fakt. Zdaje sobie sprawę.

Zlikwidowano całą sieć bitomatów w Niemczech , dzięki za info, dla dociekliwych artykuł o tym dość świeża sprawa: https://news.bitcoin.com/german-bitcoin-atms/
---

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 13 sierpnia 2019
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Nexos » piątek, 27 marca 2020, 22:57

-----
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 września 2021, 15:27 przez Nexos, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: miso20 » sobota, 28 marca 2020, 00:51

koparki pisze: piątek, 27 marca 2020, 21:25 Jedno jest pewne znika sens zakupu w bitomacie , przecież możesz przelać z konta bankowego na giełdę gdzie masz 0.1% prowizji a nie 5% jak w bitomacie. Własnie wygasiła się rentowność bitomatów i sens ich istnienia, no chyba ze ktoś kupuje na szybko doładowanie do zalukaj.tv lub na inny portal gdzie chce to zrobić z zachowaniem prywatności, tyle że bitomaty z doładowań za 50zł się już nigdy nie będą zwracały m.zd.
Dlaczego tak uważasz, że się wygasiła?

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: koparki » sobota, 28 marca 2020, 01:30

@miso20 a ilu będzie chętnych na selfie i +5% prowizji w obie strony ?
---

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: miso20 » sobota, 28 marca 2020, 01:41

@koparki Myślę, że krótko mówiąc w pizdu wraz z popularyzacją kryptowalut.

Popatrz tylko na social media. My członkowie tego forum bardzo cenimy sobie prywatność i o nią dbamy. Ale 3/4 ludzkiej populacji chwali się wszystkim, pragnie atnecji i sami dokumentują publicznie całe swoje życie. Znam nawet przypadek, gdzie obrabowali dom, bo mieszkańy dawali na FB zdjęcia z wczasów :D.

Tak więc wraz z popularyzacją nadciągnie spora grupa ludzi, którzy będą to mieli w dupie. Ba! oni nawet sobie nie będą zdawać sprawy z bycia nagryanym.

Z kolei wraz ze wzrostem popularności marże się wyrównają - przecież wiesz, że popyt, podaż i cena wzajemnie się kreują. Skoro jest 5% w bitomatach tzn. że jest na to popyt prawda? Inaczej byłoby wszystko likwidowane. Jeżeli zmniejszy sie popyt, to zmniejszą prowizje. Podobnie, gdy zwiększy się konkurencja

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: FlyingAtom » sobota, 28 marca 2020, 11:23

@Nexos
Są przez nich samych, my też produkujemy sami, inne strategi mieliśmy bo my byliśmy w rynku, my mamy punkty jeszcze, mieli ileś czasu na przygotowanie oprogramowania a my ruszyliśmy jak nie było wszystko jeszcze dograne, sytuacja rynkowa tego wymagała, gdyby oni nie weszli to pewnie byśmy ruszyli z bankomatami 6-9 miesięcy później.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: malina871 » poniedziałek, 30 marca 2020, 21:23

witam mam pytanie o bitomat shitcoins club,czy jest mozliwosc wypłacenia złotowek na bitomat bezposrednio z portwela sprzetowego np.leger,lub z giełdy np.bitbay ??

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 30 marca 2020, 21:41

Wypłacanie z giełdy to proszenie się o problemy, wysyłamy przelewy tylko z adresu którego jesteśmy właścicielem i mamy and nim pełną kontrolę.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: malina871 » wtorek, 31 marca 2020, 22:57

dzieki ale nie bardzo zrozumiałem,problemy jakiego typu? ja jestem włascicielem konta na giełdzie bitbay??

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: miso20 » wtorek, 31 marca 2020, 23:39

@malina871 chodzi o to, że bitomat czesto blokuje cenę na max 10 minut i czeka aż pojawi się twoja transakcja w blockchainie. Jeżeli wysyłasz z giełdy to mała szansa, że wyrobisz sie w tym czasie, bo giełda troche przetwarza twoje zlecenie nim puści samą transakcję. Więc tutaj mogą się pojawić kłopoty.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: malina871 » środa, 1 kwietnia 2020, 14:33

to jakie rozwiazanie edzie najlepsze dla mnie? jak najepiej wypłacac ,
(szukam opcji jak nabardziej anonimowej,)kiedy trzymam btc na portwelu sprzetowym.jestem nowy na giełdzie i zbieram dopiero informacje,dzikuje z gory za odp

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: miso20 » czwartek, 2 kwietnia 2020, 01:29

@malina871 Możesz przyjść, do któregoś kantorów stacjonarnych flyingatom i tam w biurze wypłacać z zachowaniem prywatności.

Ewentualnie przelej sobie z giełdy najpierw na portfel na telefonie, poczekaj aż ci dojdzie i wysyłaj bitcoiny do bitomatu z telefonu. By minimalizować ryzyko trzymania środków na telefonie przelewaj tylko niewielkie kwoty i tylko na chwilę, by od razu je wysłać.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: malina871 » czwartek, 2 kwietnia 2020, 09:56

super dziekuje misio20 za podpowiedz teraz rozumiem jak sie za to zbrac. :lol:

Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 27 kwietnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: bulabula » poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 13:17

Witam. Ile czasu (po wygenerowaniu kodu ID na stronie) mam by pójść do bitomatu wypłacić PLN?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: Kutalisk » poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 16:00

Pytanie techniczne. Czy jeśli przy obecnych regulacjach podejdę do bitomatu z zakrytą twarzą mogę miec problem z wpłatą/wypłatą?

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: redbog » poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 17:53

@Kutalisk Sam Shitcoins i środowisko bitcoinowe w Polsce te bardziej medialne z tego co wiem milczy w tej sprawie. Poszlaki wskazują ze coś może być na rzeczy. Przeczytaj najlepiej cały ten temat.
BitBoy pisze: piątek, 27 marca 2020, 19:56
dmnb pisze: czwartek, 12 marca 2020, 15:46Co ciekawe pogłoski chodzą, że blokują wypłaty i żądają KYC, miał ktoś już przyjemność doświadczyć przy bitomacie?
redbog pisze: piątek, 13 marca 2020, 02:46Jeśli to prawda to jest naprawdę grubo aż dziwne ze o tym jeszcze nikt nie wspomniał na forum.

Jeśli interesuje was dokładna treść wspomnianej tabliczki Shitcoins to poniżej wrzucam:

Obrazek

https://www.wykop.pl/wpis/47796263/kryp ... itcoins-w/

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: Kutalisk » poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 18:10

Przeczytałem dlatego pytam. Z drugiej mańki można dostać mandat za odsłanianie twarzy w miejscu publicznym. Co się porobiło...

Dyskutant
Posty: 175
Rejestracja: 12 stycznia 2012
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: Qba-da-Intrepid » poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 23:49

Kutalisk pisze: poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 16:00 Pytanie techniczne. Czy jeśli przy obecnych regulacjach podejdę do bitomatu z zakrytą twarzą mogę miec problem z wpłatą/wypłatą?
Korzystałem raz w masce, nie było problemu.

Może zależy czy wpłacasz czy wypłacasz?

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat - nie polecam

Postautor: redbog » wtorek, 28 kwietnia 2020, 00:03

@Qba-da-Intrepid A ty kupowałeś czy sprzedawałeś jeśli nie tajemnica?

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość