FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 10 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: Magnusone » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 15:46

Czy w okresie międzyświątecznym cokolwiek działa?
Czytam różne wątki i w jednym podają że SC nie działa, w innym nagonka na K.. a z powyższego, że FA to ciągle się zawiesza i trzeba dzwonić.
Mam wydaje mi się proste pytanie - gdzie w okresie międzyświątecznym można wymienić crypto na gotówkę?

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: miso20 » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 16:21

@Magnusone Sprawa jest prosta - zadzwoń na infolinie do każdej firmy i zobaczysz kto się zgłosi i zapewni, że działa. Potem idź do bitomatu i sprawdź czy jest włączony.

A jak się zepsuje w trackie to sorry Winnetou, to tylko maszyny. Na pewno bezproblemowo możesz wymienić w biurach FA, zamykają się bodajże w piątek. Przy czym tam większe kwoty niż w bitomatach.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 15 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: jesIam » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 19:02

Shitcoiny znow padły? Ktos cos wie?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: revo » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 20:30

@Magnusone https://wymianakrypto.pl/kantory tu jest dosyć obszerna mapka... za różne firmy z mapki nie odpowiadam DYOR @jesIam tak więcej w tym wątku viewtopic.php?f=100&t=33652&start=480
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 7 lutego 2022, 10:21

Ethereum, USDT oraz USDC od dziś dostępne do wymiany w naszych bitomatach.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: revo » niedziela, 1 maja 2022, 15:37

Zrobiłem mały research może komuś się przyda.
Często w bitomatach są problemy że kupuje/sprzedaje się po takim kursie a bitomat daje za mało pieniędzy albo brakuje na wypłatę środków a to że inna prowizja i inny kurs przy późniejszym odbiorze. Dlatego zrobiłem małą listę ogólnopolskich kantorów i bitomatów do wymian do 1000 euro bez weryfikacji za gotówkę (co najwyżej email bez telefonu) z dostępnymi stablecoinami na tanich i szybkich sieciach (w zasadzie wszystkich po za erc-20 :mrgreen: ) Może komuś się przydadzą takie informacje:

Shity: stablecoiny: USDT (trc-20) prowizje dostępne na coinatmradar potrzebny mail. Chyba najlepsza ogólnopolska opcja do sprzedaży krypto

FA: na razie lipa stablecoiny: USDT (erc-20) i USDC (erc-20) ale nie długo ma się pojawić trc-20 w bitomatach prowizje coinatmradar. w kantorach 150 zł za wymianę poniżej 5000 pln więc się nie opłaca bez weryfikacji.

Ari 10: stablecoiny: BUSD (bsc), USDT (bsc) lub (erc-20), UST (bsc) wkrótce na terra też będzie w kantorach 4% prowizja (jak masz telegram to zniżka i 3% jest) wymiany od 50 zł do 1000 euro bez weryfikacji maila telefonu itd. Wkrótce mają pojawić się bitomaty. Chyba najlepsza ogólnopolska opcja do zakupu.

Kanga: *tu będą info*
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: btcbtc » czwartek, 26 maja 2022, 18:21

@revo
Ile razy korzystales z shitcoins club? Nie musiales robic KYC?
Korzystales moze z opcji sprzedazy przez strone a odbioru $ z bitomatu czy wszystko na miejscu?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: revo » piątek, 27 maja 2022, 21:14

@btcbtc ani razu nie korzystałem tylko wyszukałem konkretne info na oficjalnych stronach o prowizjach i weryfikacjach.
Ale z tego co piszą na stronie do 1000 euro nie ma weryfikacji przynajmniej jak się nie zasłania twarzy...
Zawsze bezpieczniej jest korzystać z kantoru bo masz 100% pewności czy weryfikacja będzie potrzebna czy nie bo obsługuje Cię człowiek a nie maszyna.
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 września 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: Mikolaj.r » piątek, 23 września 2022, 15:53

FlyingAtom pisze: piątek, 13 marca 2020, 10:06 Hej,
Nie nagrywamy nic ani w biurach ani w bankomatach.
Jak będą przepisy która zmuszą nas do weryfikacji czy nagrywania klientów na pewno poinformujemy rynek/klientów.
Stosujemy aktualnie też nasz "wewnętrzny aml" i w każdym bittomacie nie ma więcej niż 60k PLN, wiec nie ma możliwości by ktoś przekroczył 15k euro. A tak jeszcze swoją drogą to bittomaty działają słabo (może nie bardzo słabo) do tego co się spodziewałem i pewnie jak się nie zmienią uwarunkowania na rynku to będę przerzucał część kapitału w inny biznes, albo zmieniał branżę, bo aktualnie rentowność na kapitale (bankomaty i biura) jest tak mała że bez problemu można osiągnąć dużo wyższa w innych branżach.
Hej @FlyingAtom Przechodziłem dziś w galerii koło Waszego bitomatu. Zauważyłem że jest zainstalowana malutka kamerka, nigdzie nie widziałem oficjalnej informacji o tym fakcie. Do czego owa kamerka Wam służy? Dlaczego klienci/rynek nie zostali poinformowani?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: FlyingAtom » niedziela, 4 grudnia 2022, 01:22

Mikolaj.r pisze: piątek, 23 września 2022, 15:53Hej @FlyingAtom Przechodziłem dziś w galerii koło Waszego bitomatu. Zauważyłem że jest zainstalowana malutka kamerka, nigdzie nie widziałem oficjalnej informacji o tym fakcie. Do czego owa kamerka Wam służy? Dlaczego klienci/rynek nie zostali poinformowani?
Są już od dawna kamerki, głównie do weryfikacji, jak ktoś chce zrobić weryfikacje czy np. jak się zdarza że bankomat się poruszył to idzie informacja i można podejrzeć i czy ktoś nie kradnie bittomatu, jeśli mam odpowiedzieć czy każdy handel jest nagrywany (wydaje mi się że nie i służą tylko do weryfikacji jak ktoś chce dokonać, tak zawsze było ale mogło się coś zmienić a mogę nie wiedzieć) to daj znać odpowiem w ciąagu paru dni jak zapytam chłopaków za to odpowiedzialnych.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 grudnia 2022
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: john123 » sobota, 10 grudnia 2022, 11:41

@FlyingAtom
Co to ma być za odpowiedź? To że ktoś grzecznie pyta nie zadając szczegółowych pytań nie znaczy że należy go olać i tak mu odpowiedzieć.

Piszesz ze kamerki są już "od dawna" jakoby temat był stary. Tymczasem kamerki pojawiły się w tym roku i temat jest nowy i nie poruszany ani na forum ani w regulaminie waszym ani w waszych instrukcjach.

Co to znaczy "głównie do weryfikacji"? To nie odpowiada na pytania do czego są wykorzystywane. Mogą być wykorzystywane do wszystkiego skoro "głównie do weryfikacji". Co to za kit że kamerki są po to żeby monitorować czy ktoś bitomatu nie kradnie? Przecież wiadomo ze nie po to zostały zamontowane więc po co taki kit tutaj wciskać?

Skoro kamerki rzekomo służą do weryfikacji to dlaczego nie ma o tym żadnej wzmianki ani w instrukcjach ani w regulaminie? Co to za weryfikacja która może być przeprowadzona tak na opak że nie trzeba instruować klienta jak ja przeprowadzić?

Ta odpowiedź nie tylko nic nie wyjaśnia ale tworzy jeszcze więcej wątpliwości i niejasności co do intencjonalności zamontowania kamerek. "Niby że są do weryfikacji ale nie wiadomo czy są wszystkie transakcje nagrywane czy nie.... A tak w ogóle to jak bankomat 'sie ruszy' to wtedy patrzymy w kamery czy ktoś nie kradnie."

Skoro problem był z odpowiedzią na grzecznie zadane pytanie to znaczy że trzeba zadać wprost:
1. Od którego momentu transakcji są te kamerki włączone i jakie dane są zapisywane czy film czy zdjęcia i jak długo są przechowywane.
2. Do czego konkretnie są te dane wykorzystywane. "Do weryfikacji ogółem" to nie jest satysfakcjonująca odpowiedź. Jakie informacje z nagrań analizujecie i jakie decyzję na ich podstawie podejmujecie?
3. Czy nagranie z kamerki jest wam potrzebne do przeprowadzenia transakcji? Jeżeli jest to zależne od kwoty to jak od niej to zależy?
4. Dlaczego nie ma o tym wzmianki w regulaminie i ten temat jest w ogóle traktowany jakby go nie było?
5. Jaki jest cel pisania że kamerki "są od dawna". Ktoś pyta od kiedy? I co to znaczy od dawna? Od tak dawna że cherbata wystygła czy od tak dawna że już są uwzględnione w instrukcjach, regulaminach i zostało wyjaśnione na ich temat wszystko? Ja bym powiedział że kamerki nie "są od dawna" tylko "dopiero beda" bo jeżeli nie ma o tym wzmianki w regulaminie to nie powinno ich w ogóle być na bitomatach.
6. Jakim prawem nie pytacie o zgodę na nagrywanie? Skoro ktoś zaakceptował regulamin a w regulaminie nic o nagrywaniu nie ma to nie zaakceptował przecież nagrywania.

Proszę nie gadać jakichś niepoważnych bzdur typu "zapytam chłopaków" dlatego że informacje które tutaj zawrzecie będą wykorzystywane tak jakby były one w waszym regulaminie.
Skoro w regulaminach informacji o kamerkach nie ma to proszę odpowiedzieć tak jakby te odpowiedzi były częścią regulaminu a nie jakieś głupie "ogółem to do tego ale do czego jeszcze to się chłopaków mogę spytać jakby kto chciał"

W ogóle czy mógłby odpowiedzieć ktoś kto się przedstawi? Kto to jest ten @FlyingAtom Jakiś nowy wasz pracownik czy takie konto typu "śmietnik" że takie rzeczy wypisujecie? @FlyingAtom_Łukasz

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: miso20 » sobota, 10 grudnia 2022, 11:55

@john123 Można to łatwo sprawdzić tak jak u shitcoinsów. Tam gdy zasłonisz twarz, to transakcji nie zrobisz i zablokują ci środki. Przypadki opisywane wielokrotnie na forum = jest nagrywana transakcja, ale twierdzą, że nagrania nadpisują się bodajże po 48h. Nie zaobserwowałem takich problemów z bitomatami FA by zakrycie twarzy stanowiło problem. Być może jest to przygotówka biznesowa pod kolejną dyrektywę Unii Europejskiej, tzw. AMLD VI, która prawdopodobnie przyniesie nam rejestrację adresów.

Zresztą chyba się za mocno uniosłeś, bo nie widzę nic niegrzecznego w odpowiedzi @FlyingAtom. A już na pewno nie wypada tak mówić komuś kto się dziś zarejestrował, bo to wygląda na sztuczne bicie piany.
FlyingAtom pisze: niedziela, 4 grudnia 2022, 01:22jeśli mam odpowiedzieć czy każdy handel jest nagrywany (wydaje mi się że nie i służą tylko do weryfikacji jak ktoś chce dokonać, tak zawsze było ale mogło się coś zmienić a mogę nie wiedzieć) to daj znać odpowiem w ciąagu paru dni jak zapytam chłopaków za to odpowiedzialnych.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: FlyingAtom » niedziela, 11 grudnia 2022, 23:14

john123 pisze: sobota, 10 grudnia 2022, 11:41@FlyingAtom
Co to ma być za odpowiedź? To że ktoś grzecznie pyta nie zadając szczegółowych pytań nie znaczy że należy go olać i tak mu odpowiedzieć.

Piszesz ze kamerki są już "od dawna" jakoby temat był stary. Tymczasem kamerki pojawiły się w tym roku i temat jest nowy i nie poruszany ani na forum ani w regulaminie waszym ani w waszych instrukcjach.

Co to znaczy "głównie do weryfikacji"? To nie odpowiada na pytania do czego są wykorzystywane. Mogą być wykorzystywane do wszystkiego skoro "głównie do weryfikacji". Co to za kit że kamerki są po to żeby monitorować czy ktoś bitomatu nie kradnie? Przecież wiadomo ze nie po to zostały zamontowane więc po co taki kit tutaj wciskać?

Skoro kamerki rzekomo służą do weryfikacji to dlaczego nie ma o tym żadnej wzmianki ani w instrukcjach ani w regulaminie? Co to za weryfikacja która może być przeprowadzona tak na opak że nie trzeba instruować klienta jak ja przeprowadzić?

Ta odpowiedź nie tylko nic nie wyjaśnia ale tworzy jeszcze więcej wątpliwości i niejasności co do intencjonalności zamontowania kamerek. "Niby że są do weryfikacji ale nie wiadomo czy są wszystkie transakcje nagrywane czy nie.... A tak w ogóle to jak bankomat 'sie ruszy' to wtedy patrzymy w kamery czy ktoś nie kradnie."

Skoro problem był z odpowiedzią na grzecznie zadane pytanie to znaczy że trzeba zadać wprost:
1. Od którego momentu transakcji są te kamerki włączone i jakie dane są zapisywane czy film czy zdjęcia i jak długo są przechowywane.
2. Do czego konkretnie są te dane wykorzystywane. "Do weryfikacji ogółem" to nie jest satysfakcjonująca odpowiedź. Jakie informacje z nagrań analizujecie i jakie decyzję na ich podstawie podejmujecie?
3. Czy nagranie z kamerki jest wam potrzebne do przeprowadzenia transakcji? Jeżeli jest to zależne od kwoty to jak od niej to zależy?
4. Dlaczego nie ma o tym wzmianki w regulaminie i ten temat jest w ogóle traktowany jakby go nie było?
5. Jaki jest cel pisania że kamerki "są od dawna". Ktoś pyta od kiedy? I co to znaczy od dawna? Od tak dawna że cherbata wystygła czy od tak dawna że już są uwzględnione w instrukcjach, regulaminach i zostało wyjaśnione na ich temat wszystko? Ja bym powiedział że kamerki nie "są od dawna" tylko "dopiero beda" bo jeżeli nie ma o tym wzmianki w regulaminie to nie powinno ich w ogóle być na bitomatach.
6. Jakim prawem nie pytacie o zgodę na nagrywanie? Skoro ktoś zaakceptował regulamin a w regulaminie nic o nagrywaniu nie ma to nie zaakceptował przecież nagrywania.

Proszę nie gadać jakichś niepoważnych bzdur typu "zapytam chłopaków" dlatego że informacje które tutaj zawrzecie będą wykorzystywane tak jakby były one w waszym regulaminie.
Skoro w regulaminach informacji o kamerkach nie ma to proszę odpowiedzieć tak jakby te odpowiedzi były częścią regulaminu a nie jakieś głupie "ogółem to do tego ale do czego jeszcze to się chłopaków mogę spytać jakby kto chciał"

W ogóle czy mógłby odpowiedzieć ktoś kto się przedstawi? Kto to jest ten @FlyingAtom Jakiś nowy wasz pracownik czy takie konto typu "śmietnik" że takie rzeczy wypisujecie? @FlyingAtom_Łukasz
Dziękuję że zapytałeś, na przyszłość tylko "nie krzycz" ; )

Nigdy nic nie było nagrane, nie możemy nagrywać, musielibyśmy informacje taką zamieścić rodo itd, kamerki głównie są zrobione pod przyszłe weryfikacje, czyli klient przy bankomacie będzie mógł się zweryfikować, mamy już wszystko gotowe pod weryfikacje, tylko człowiek który ma to robić jeszcze nie jest przygotowany, jak będzie uruchomimy. Kamerki były włączone do podglądu około 30 razy w tym roku, kiedy się to dzieje? Jak system da alarm to lepiej nam włączyć kamerkę niż zadzwonić do obsługi ochrony i ona kontaktuje się z ochroniarzem i on sprawdza co się dzieje z bankomatem.

@miso20 - Nie jest u nas tak samo jak u innych, nic nie nagrywamy.

Na poprzedni post i na ten odpisywał Dawid Muszyński, jak na każdy inny na tym koncie https://twitter.com/DawidMuszynski7. Jak mnie troszkę znasz z forum wiesz że zawsze prawdę mówię/piszę i zawsze odpowiadam nie używając "pijaru", dlatego napisałem "zapytam chłopaków" zamiast, zapytam szefa działu obsługi bittomatów ; )
Jeśli jest jakiś sposób w który można to zweryfikować to chętnie poddam się weryfikacji że jest tak jak napisałem.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem.

PS. Gdzieś ktoś już o to pytał z rok dwa temu i chyba sugerował że są urządzenia którymi można sprawdzić czy kamerka włączona czy nie, zachęcam do testów i podzielenia się wiedzą na forum.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: miso20 » poniedziałek, 12 grudnia 2022, 08:47

FlyingAtom pisze: niedziela, 11 grudnia 2022, 23:14@miso20 - Nie jest u nas tak samo jak u innych, nic nie nagrywamy.

Nie to sugerowałem, tylko że można to sprawdzić łatwo tak samo jak u innych można to sprawdzić, przychodząc w grubym szaliku :mrgreen: u shitów były z tym problemy. W każdym razie wszystko wyjaśnione już jest widzę.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » poniedziałek, 12 grudnia 2022, 13:15

Dawid już odpowiedział na wątpliwości dotyczące kamerek ale podsumuje to abyście @John123 i @Mikolaj.r mieli jasność.

Kamery zostały zainstalowane z dwóch powodów:
1. Przygotowujemy się do wprowadzenia możliwości weryfikacji przy bitomacie jeżeli chodzi o transakcję powyżej 1000 euro. Technicznie mamy to przygotowane, dopinamy kwestie formalne. Gdy to wprowadzimy na pewno pojawią się odpowiednie zapisy w regulaminie.
2. Kwestie związane z zabezpieczeniem samego bitomatu - tu z wiadomych względów nie będę wchodził w szczegóły.

Z kluczowych interesujących Was kwestii:
- NIE NAGRYWAMY - zarówno w zastosowaniu do celów 1 i 2 służą jedynie do podglądu przez operatorów
- Gdy kamera jest włączona to PALI SIĘ LAMPKA
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: shitcoins.club » poniedziałek, 19 grudnia 2022, 19:18

Mamy przyjemność poinformować o świątecznej promocji na zakup kryptowalut po prowizji 0% w 45 bitomach w Polsce. ;) Może potrwać 1-2 dni.

Obrazek

Uwaga: w pozostałych 150 bitomatach w Europie i Ameryce Południowej obowiązują inne prowizje (np. w Belgii, dziś prowizja 0% występuje tylko na sprzedaż).

EDIT 03.01.2022, 12:04
Poprzednia promocja zdążyła się już skończyć, i teraz zaczęła się nowa. Dziś prowizja na zakup to 0.8% względem giełd.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 4 stycznia 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FlyingAtom vs. bitcoinomat.pl vs. Shitcoins - wojna bitomatów ;)

Postautor: privacy_first » czwartek, 4 stycznia 2024, 22:52

jak aktualnie wygląda kwestia z tym wymuszaniem pokazywania twarzy w shitcoinclub?

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości