Lista bitomatów w Polsce

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 17 sierpnia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: YouHaveToCoinYourBit » piątek, 11 maja 2018, 14:54

Jeśli w bitomacie w Galerii Krakowskiej nie ma banknotów i ktoś chciałby wydrukować kwitek do późniejszej wypłaty, to kwota, którą otrzyma, będzie zawsze taka sama (niezależna od późniejszych zmian kursu)?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: tonyxxl » piątek, 11 maja 2018, 16:41

YouHaveToCoinYourBit pisze: Jeśli w bitomacie w Galerii Krakowskiej nie ma banknotów i ktoś chciałby wydrukować kwitek do późniejszej wypłaty, to kwota, którą otrzyma, będzie zawsze taka sama (niezależna od późniejszych zmian kursu)?
Jak sprzedasz po danym kursie to już nie masz BTC tylko PLN. Kurs BTC Cię nie interesuje. Transakcja się dokonała tylko płatność nie do końca, więc nie może być inaczej jak otrzymasz tyle PLN ile masz na kwitku.
Ale zaznaczam, że tak tylko myślę, nie testowałem w realu, najlepiej do nich zadzwonić i spytać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: Connemara » wtorek, 15 maja 2018, 09:17

tonyxxl pisze:
YouHaveToCoinYourBit pisze: Jeśli w bitomacie w Galerii Krakowskiej nie ma banknotów i ktoś chciałby wydrukować kwitek do późniejszej wypłaty, to kwota, którą otrzyma, będzie zawsze taka sama (niezależna od późniejszych zmian kursu)?
Jak sprzedasz po danym kursie to już nie masz BTC tylko PLN. Kurs BTC Cię nie interesuje. Transakcja się dokonała tylko płatność nie do końca, więc nie może być inaczej jak otrzymasz tyle PLN ile masz na kwitku.
Ale zaznaczam, że tak tylko myślę, nie testowałem w realu, najlepiej do nich zadzwonić i spytać.
Znaczy co dokładnie? Załóżmy, że mam 1 BTC na portfelu, idę wypłacić, kurs bieżący to - dla UPROSZCZENIA - 30.000 zł. Minus jakaś tam prowizja, powiedzmy 29.500 zł do wypłaty. W bitomacie nie ma 29.500, jest tylko (dajmy na to) 10.000 zł. Wypłacam 10.000 zł gotówką, pakuję szybko do kufra motoru, którym podjechałem (sic!) pod bitomat do środka galerii, sp...eeee, odjeżdżam bardzo szybko z kwitkiem na 19.500 w ręcę.

W kolejnym dniu sprawdzam stan gotówki w bitomacie, jest już 30.000 więc mogę wypłacić resztę, ale kurs zmienił się w międzyczasie na 25.000 PLN/BTC. Rozumiem, że to mnie nie interesuje, bo ja mam do wypłaty "z kwitka" 19.500 i tyle wypłacam na drugi dzień? Jaką mam gwarancję, że "na kwitek" faktycznie wypłacę to, co tam jest wbite, a nie że maszyna mi powie "nie mamy pańskiego płaszcza"?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: shitcoins.club » wtorek, 15 maja 2018, 13:29

Connemara pisze:
tonyxxl pisze:
YouHaveToCoinYourBit pisze: Jeśli w bitomacie w Galerii Krakowskiej nie ma banknotów i ktoś chciałby wydrukować kwitek do późniejszej wypłaty, to kwota, którą otrzyma, będzie zawsze taka sama (niezależna od późniejszych zmian kursu)?
Jak sprzedasz po danym kursie to już nie masz BTC tylko PLN. Kurs BTC Cię nie interesuje. Transakcja się dokonała tylko płatność nie do końca, więc nie może być inaczej jak otrzymasz tyle PLN ile masz na kwitku.
Ale zaznaczam, że tak tylko myślę, nie testowałem w realu, najlepiej do nich zadzwonić i spytać.
Znaczy co dokładnie? Załóżmy, że mam 1 BTC na portfelu, idę wypłacić, kurs bieżący to - dla UPROSZCZENIA - 30.000 zł. Minus jakaś tam prowizja, powiedzmy 29.500 zł do wypłaty. W bitomacie nie ma 29.500, jest tylko (dajmy na to) 10.000 zł. Wypłacam 10.000 zł gotówką, pakuję szybko do kufra motoru, którym podjechałem (sic!) pod bitomat do środka galerii, sp...eeee, odjeżdżam bardzo szybko z kwitkiem na 19.500 w ręcę.

W kolejnym dniu sprawdzam stan gotówki w bitomacie, jest już 30.000 więc mogę wypłacić resztę, ale kurs zmienił się w międzyczasie na 25.000 PLN/BTC. Rozumiem, że to mnie nie interesuje, bo ja mam do wypłaty "z kwitka" 19.500 i tyle wypłacam na drugi dzień? Jaką mam gwarancję, że "na kwitek" faktycznie wypłacę to, co tam jest wbite, a nie że maszyna mi powie "nie mamy pańskiego płaszcza"?

Wypłaca Pan tyle ile jest na kodzie kreskowym. Niezależnie od tego, czy kurs wzrośnie czy spadnie.
Dodatkowo istnieje opcja zwrotu niewypłaconej części kryptowaluty po aktualnym kursie (z ujemną prowizją - tak aby zrównoważyć prowizję którą pobraliśmy w momencie zakupu od klienta kryptowaluty)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: tonyxxl » niedziela, 20 maja 2018, 21:58

Dzisiaj testowałem i wszystko ok, po minucie było po wszystkim i pierwsze potwierdzenie na telefonie. Tylko jeden problem: trzeba wkładać pojedynczo banknoty do czytnika... czy się mylę? Jakoś mała ta szczelina i nie chciałem ryzykować :?
Jak jest kilka stówek to mały problem, gorzej jak chcemy kupić za np 10tys a mamy stówki, o mniejszych nominałach nie wspominając.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: ammoo » niedziela, 20 maja 2018, 23:32

Witam.
Czy jest możliwość wypłaty btc w pln bez smarfona ? Jeśli tak to jaka ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: shitcoins.club » poniedziałek, 21 maja 2018, 10:14

tonyxxl pisze: Dzisiaj testowałem i wszystko ok, po minucie było po wszystkim i pierwsze potwierdzenie na telefonie. Tylko jeden problem: trzeba wkładać pojedynczo banknoty do czytnika... czy się mylę? Jakoś mała ta szczelina i nie chciałem ryzykować :?
Jak jest kilka stówek to mały problem, gorzej jak chcemy kupić za np 10tys a mamy stówki, o mniejszych nominałach nie wspominając.
Można wkładać plik do 15 banknotów.

Dodano po 3 minutach 38 sekundach:
ammoo pisze: Witam.
Czy jest możliwość wypłaty btc w pln bez smarfona ? Jeśli tak to jaka ?
Tak.

Można dokonać wpłaty na stronie https://shitcoins.club/
Po dokonaniu wpłaty strona wygeneruje specjalny kod który należy wpisać w bankomacie i odebrać gotówkę z urządzenia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 21 maja 2018, 10:47

Gdzie na stronie znajde informacje o limitach, KYC itd?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: ammoo » poniedziałek, 21 maja 2018, 11:09

Dodano po 3 minutach 38 sekundach:
ammoo pisze: Witam.
Czy jest możliwość wypłaty btc w pln bez smarfona ? Jeśli tak to jaka ?
Tak.

Można dokonać wpłaty na stronie https://shitcoins.club/
Po dokonaniu wpłaty strona wygeneruje specjalny kod który należy wpisać w bankomacie i odebrać gotówkę z urządzenia.


Chodzi o Internal transaction id ? to jest ten kod ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: shitcoins.club » poniedziałek, 21 maja 2018, 11:27

adam1226 pisze: Gdzie na stronie znajde informacje o limitach, KYC itd?
Nie ma żadnych limitów wpłat/wypłat

Nie identyfikujemy klientów.

Dodano po 16 sekundach:
ammoo pisze: Dodano po 3 minutach 38 sekundach:
ammoo pisze: Witam.
Czy jest możliwość wypłaty btc w pln bez smarfona ? Jeśli tak to jaka ?
Tak.

Można dokonać wpłaty na stronie https://shitcoins.club/
Po dokonaniu wpłaty strona wygeneruje specjalny kod który należy wpisać w bankomacie i odebrać gotówkę z urządzenia.


Chodzi o Internal transaction id ? to jest ten kod ?
Tak

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: szytka » sobota, 26 maja 2018, 21:10

Jest nowy bitomat w Krakowie - w M1. Wszystkie te urządzenia mają takie fatalne ekrany? Nie udało mi się zeskanować kodu QR z telefonu (też ktoś miał z tym problem?) i musiałem wklepać adres z palca. Nie było to przyjemne, wyświetlana klawiatura jest malutka, łatwo wcisnąć sąsiednią literkę. Zdarzyło się też, że zamiast raz to znak wpisał się dwukrotnie.
Kolejny minus jaki zauważyłem to brak(?) możliwości anulowania transakcji. A jeśli taka opcja jest dostępna, to musi być zaszyta w jakiś bardzo nieintuicyjny sposób.
ostatnia rzecz jaka mi się nie podoba - tylko BTC i DASH. Przydałoby się jeszcze przynajmniej BCH.
Z plusów - po zatwierdzeniu fee, transakcja była rozgłoszona w kilka(naście) sekund, kwitek z potwierdzeniem wyskoczył praktycznie od razu.
Sprzedaży nie przetestowałem bo akurat nie mam BTC

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: Bitcoiniak » sobota, 26 maja 2018, 21:41

W którym miejscu M1?
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: szytka » sobota, 26 maja 2018, 21:51

przy pierwszym wejściu od prawej strony

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 maja 2018
Reputacja: -16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: siaragt » wtorek, 5 czerwca 2018, 21:14

Tu film wyjasnia watpilwosci

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: Daro » sobota, 9 czerwca 2018, 12:22

Bielsko Biała Gemini Park


Obrazek

Dyskutant
Posty: 175
Rejestracja: 12 stycznia 2012
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: Qba-da-Intrepid » niedziela, 15 lipca 2018, 21:01

szytka pisze: Jest nowy bitomat w Krakowie - w M1. Wszystkie te urządzenia mają takie fatalne ekrany? Nie udało mi się zeskanować kodu QR z telefonu (też ktoś miał z tym problem?) i musiałem wklepać adres z palca.
Żadnych problemów, miałeś ściemniony mocno ekran czy coś w tym stylu? Mi kod QR zeskanowany z telefonu skanuje w niecałą sekundę.

Ogólnie to polecam, prowizje jak na bitomat niewysokie, wszystko działa dobrze i sprawnie, i w takich miejscach postawione, że godziny otwarcia szerokie.

Jakbym miał do czegoś się przyczepić to może do designu strony ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: szytka » niedziela, 15 lipca 2018, 21:41

Qba-da-Intrepid pisze: Żadnych problemów, miałeś ściemniony mocno ekran czy coś w tym stylu? Mi kod QR zeskanowany z telefonu skanuje w niecałą sekundę.
już nie pamiętam. Ale możliwe, że ja coś robiłem nie tak jak trzeba, bo później miałem drugie podejście i udało się zeskanować bez problemu.

Przy okazji - zadałem pytanie właścicielom kiedy BCH. Dowiedziałem się tyle, że pracują nad tym, data nieznana, ale zanim BCH to wcześniej będzie wprowadzony LTC.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 marca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: qkiz_xt » wtorek, 14 sierpnia 2018, 12:21

shitcoins.club pisze:
adam1226 pisze: Gdzie na stronie znajde informacje o limitach, KYC itd?
Nie ma żadnych limitów wpłat/wypłat

Nie identyfikujemy klientów.

Dodano po 16 sekundach:
ammoo pisze: Dodano po 3 minutach 38 sekundach:
ammoo pisze: Witam.
Czy jest możliwość wypłaty btc w pln bez smarfona ? Jeśli tak to jaka ?
Tak.

Można dokonać wpłaty na stronie https://shitcoins.club/
Po dokonaniu wpłaty strona wygeneruje specjalny kod który należy wpisać w bankomacie i odebrać gotówkę z urządzenia.


Chodzi o Internal transaction id ? to jest ten kod ?
Tak
A czy jeśli ktoś sprzeda poprzez stronę by wypłacić w bitomacie to też musi podać nr. telefonu czy po prostu generuje się kod w przeglądarce i z nim do bitomatu?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: prezes » wtorek, 14 sierpnia 2018, 22:38

Wystarczy pójść z wygenerowanym kodem do bitomatu. Nie musisz podawać nr telefonu..
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 września 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista bitomatów w Polsce

Postautor: danesdolores » poniedziałek, 17 września 2018, 22:21

Witam,
A czy trzeba drukować kod kreskowy ? Mógłby ktoś napisać dokładnie jak wypłacić btc z bitomatu bez użycia telefonu ?

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość