Działalność w Czechach

Orator
Posty: 902
Rejestracja: 5 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Działalność w Czechach

Postautor: Hiera » czwartek, 11 kwietnia 2013, 18:22

Jeżeli ktoś z Was prowadzi lub dopiero chce prowadzić działalność gospodarczą na pewno zastanawiał się nad DG w Czechach.
W Czechach działalność gospodarcza ma swoje plusy, a największym jest - mniejsza biurokracja. Koszty stałe prowadzenia działalności są w większości przypadków niższe, choć tu trzeba sobie przeprowadzić symulację.

Tutaj najprostsza symulacja http://www.bankfotek.pl/image/1465855.jpeg

Mam do zaoferowania umowę podnajmu adresu w Republice Czeskiej w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 50,00* PLN miesięcznie.

Obsługa administracyjna - do uzgodnienia.
Tłumaczenia na język czeski i na polski z czeskiego (w tym przysięgle za 45,00* PLN/strona)
Są to bardzo dogodne warunki cenowe, oczywiście możliwość płatności w BTC po kursie z Bitcurex(albo innej giełdy..napewno się dogadamy).

Mogę też polecić, dobre, a przede wszystkim tanie biuro rachunkowe/podatkowe, z obsługa w języku polskim.



*Nie jestem płatnikiem VAT, więc jest to cena brutto.

EDIT:
Adres w Czeskim Cieszynie (Český Těšín)
Ostatnio zmieniony piątek, 12 kwietnia 2013, 07:25 przez Hiera, łącznie zmieniany 1 raz.
1LHw7TXrXpX9RbgyJnSUaAJqKGkeMnfr1h

SMOL ALLEGRO ||+18 za BITCOIN^^
TORBY BITCOIN - ECO !

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 19 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Działalność w Czechach

Postautor: Mamut » czwartek, 11 kwietnia 2013, 21:00

Mam do zaoferowania umowę podnajmu adresu w Republice Czeskiej w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 50,00* PLN miesięcznie.
Jeśli można zapytać, to gdzie dokładnie? Pytam ze względu na rodzaj planowanej DG.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 stycznia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Działalność w Czechach

Postautor: greenmark » środa, 27 stycznia 2016, 11:19

Witam

Wiem, że temat dosyć stary ale planuję założyć działalność w Czechach i interesuje mnie Twoja oferta.

Pozdrawiam

Wróć do „Tutaj zapłacisz bitcoinami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości