Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: bitpay.net » środa, 24 lipca 2019, 13:13

Witam,
chciałem Was zaprosić do odwiedzenia naszego sklepu https://bitpay.net.pl. Współpracujemy z bramką płatniczą BitBay Pay która należy do grupy kapitałowej giełdy BitBay.
Obecnie na stronie BitBay trwa promocja naszego sklepu i wszystkie wysyłki do klientów są za darmo. Co oferujemy? 24 000 produktów, wyświetlanych w dwóch cenach, w PLN oraz wybranej Kryptowalucie. Do wyboru jest między innymi BTC, ETH, LTC, BCC i kilka innych. Transakcje z giełdy BitBay przechodzą w czasie rzeczywistym a wysyłka do klienta następuję tego samego dnia.
Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat sklepu. Chcemy go w pełni dostosować do wymagań klientów.
Jeżeli Wam się podoba idea sklepu zostawcie like'a u nas na facebook'u :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: hassejo » środa, 24 lipca 2019, 22:31

bitpay.net pisze: środa, 24 lipca 2019, 13:13Co oferujemy? 24 000 produktów,
Ile z tych produktów jest "on stock" :) ?

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: qertoip » środa, 24 lipca 2019, 22:49

Nazwa Wam konfliktuje ze znienawidzonym operatorem płatności BitPay.
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: bitpay.net » czwartek, 25 lipca 2019, 09:01

Wszystkie produkty sa na stocku, jesteśmy spięci xml'em z duża dystrybucją. Paczki idą od nich tego samego dnia.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: adiqq » czwartek, 25 lipca 2019, 10:07

pomysł fajny, ale póki co widzę, że wyszukiwanie nie działa, a to przecież podstawa....
I tak na szybko, znalazłem jeszcze kilka linków które nie działają....poprawcie to...
brakuje mi też listy obsługiwanych kryptowalut...

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: bitpay.net » czwartek, 25 lipca 2019, 10:15

adiqq pisze: czwartek, 25 lipca 2019, 10:07pomysł fajny, ale póki co widzę, że wyszukiwanie nie działa, a to przecież podstawa....
I tak na szybko, znalazłem jeszcze kilka linków które nie działają....poprawcie to...
brakuje mi też listy obsługiwanych kryptowalut...


lista walut jest w prawym, górnym rogu :) można się przełączać między walutami
wyszukiwarke poprawimy, ogólnie zmieniamy serwer zeby lepiej chodziło
ale wpadają zamówienia i nas to cieszy :) głownie w ETH i BTC

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: fervi » sobota, 3 sierpnia 2019, 23:31

Na razie nic nie kupiłem, ale sprawdziłem.
Co bym poprawił to to, że jeśli nie ma produktów w kategorii, to wyłączyć ją lub oznaczyć

Ogólnie wygląda ciekawie, nawet zbyt ciekawie :(

Myślałbym o dodaniu obsługi Lightninga jakoś, pewnie Bimbaj latami będzie dodawał

Fervi

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 4 sierpnia 2019, 02:20

qertoip pisze: środa, 24 lipca 2019, 22:49Nazwa Wam konfliktuje ze znienawidzonym operatorem płatności BitPay.
Kto go konkretnie nienawidzi i za co dokładnie?

Możesz rozpisać w dużej ilości szczegółów?

Jest dla mnie niezmiernie fascynujące dlaczego największy na rynku pośrednik sprzedaży produktów w BTC i BCH mógłby być tak znienawidzony? Nie słyszałem o żadnych scamach/oszustwach/kradzieżach z ich strony, no ale może czegoś nie wiem.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: fervi » niedziela, 4 sierpnia 2019, 11:17

@ShadowOfHarbringer
O ile nie pomyliłem pośredników, to BitPay wspiera BIP-70 (czy wymusza), który jest protokołem wymagającym pośrednika w postaci wydawcy certyfikatu

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: jpr » niedziela, 4 sierpnia 2019, 11:32

Mozliwa dostawa do paczkomatu?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 4 sierpnia 2019, 11:43

fervi pisze: niedziela, 4 sierpnia 2019, 11:17@ShadowOfHarbringer
O ile nie pomyliłem pośredników, to BitPay wspiera BIP-70 (czy wymusza), który jest protokołem wymagającym pośrednika w postaci wydawcy certyfikatu
Nie wiem czy wiesz, ale połączenie z każdą witryną sklepu w internecie wymaga pośrednika w postaci wydawcy certyfikatu. Tak działa HTTPS i cały Internet?

Nawet jeżeli BitPay nie używałby BIP70, to nadal używałbyś pośrednika w postaci wydawcy certyfikatu i nie zmieniłoby się absolutnie nic.

Skąd te bzdury wziąłeś? Gdzie to przeczytałeś, można wiedzieć?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: fervi » niedziela, 4 sierpnia 2019, 12:21

ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 4 sierpnia 2019, 11:43Tak działa HTTPS i cały Internet?
Czyli tak, jak krzyczysz, że w Lightningu są pośrednicy to źle, ale w BitPay (bo wspiera BCash) to już dobrze?

Do płatności nie trzeba "zaufanej trzeciej strony", dlatego wiele portfeli nie implementuje BIP70, co zapewne wiesz i nawet nie zamierzają (bo to powoduje własnie posiadanie trzeciej strony).

A teraz co się dzieje jeśli czyiś portfel nie obsługuje BIP70, a chce zapłacić? Musi skorzystać z onlineowych dekoderów, które ... mogą podstawiać swój adres.

Dlatego BItPay (system płatności) powinien się ogarnąć

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 4 sierpnia 2019, 12:38

fervi pisze: niedziela, 4 sierpnia 2019, 12:21Czyli tak, jak krzyczysz, że w Lightningu są pośrednicy to źle, ale w BitPay (bo wspiera BCash) to już dobrze?

Do płatności nie trzeba "zaufanej trzeciej strony", dlatego wiele portfeli nie implementuje BIP70, co zapewne wiesz i nawet nie zamierzają (bo to powoduje własnie posiadanie trzeciej strony).

A teraz co się dzieje jeśli czyiś portfel nie obsługuje BIP70, a chce zapłacić? Musi skorzystać z onlineowych dekoderów, które ... mogą podstawiać swój adres.

Dlatego BItPay (system płatności) powinien się ogarnąć
Nic co tutaj napisałeś nie ma sensu.

1. Pośrednicy są tak czy inaczej i prywatność przy zakupach online nie istnieje - gdyż podajesz dane do wysyłki sklepowi i pośrednikowi Certyfikatu, więc BIP70 tutaj absolutnie nic nie zmienia.

2. BIP70 to protokół powstały w 2015 roku, jest masowo używany w biznesie i był jeszcze zanim powstał BitPay. To jest faktycznie standard i powinien być standardem, bo rozwiązuje ogromną ilość problemów - takich jak wysokość opłaty czy (częściowo) double spending. Wszystkie popularne portfele, poczynając od 2016 roku obsługiwały BIP70. Nie wiem jak jest teraz, ale jeżeli ktoś nie potrafi zaprogramować tak prostej technologii jak BIP70, to jego portfel jest zwyczajnie szmelcem i powinien zmienić zajęcie na hodowlę świń lub uprawę ziemniaków.

Strasznie szybko męczy mnie dyskusja jeżeli ktoś nie potrafi logicznie rozumować.

Możesz napisać jeszcze jednego posta, ale tym razem tak aby miał chociaż minimalny sens?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: qertoip » niedziela, 4 sierpnia 2019, 13:45

ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 4 sierpnia 2019, 02:20 Kto go konkretnie nienawidzi i za co dokładnie?

BitPay podpadł już długo przed Cashem. Dziwne, że tego nie pamiętasz.

Problemy z nimi sięgają chyba 2012 roku.

Zaczęło się od banowania biznesów z byle powodu. Nie chodziło o żadne narkotyki tylko o generalnie legalne i oficjalne biznesy. BitPay banował często "na wszelki wypadek" nawet czasem bardziej agresywnie niż - równie znienawidzony - PayPal. Oczywiście, prywatna firma - mają prawo - ale nie było to dobrze postrzegane przez społeczność.

Później przyszedł BIP70, który dodaje mnóstwo złożoności bez poprawy bezpieczeństwa. Uwierzytelnienie adresu, które oferuje BIP70 duplikuje normalny TLS i normalny certyfikat. BIP70 jest też niekompatybilny z darknetem bo anonimowe biznesy *.onion nie dostaną certyfikatu od wystawców.

Na początku przynajmniej był wybór ale później BIP70 zrobili obowiązkowym, mimo że nie obsługuje go większość portfeli. I nie będzie obsługiwać.

Wreszcie, przychodzi temat BTC vs BCH. BitPay opowiedział się jednoznacznie po stronie BCH ale to samo w sobie dałoby się zrozumieć. Najgorsze jest co innego:

BitPay w biały dzień oszukuje użytkowników BTC na hajs. BitPay ekstremalnie zawyża opłaty sieciowe względem - jak wszyscy wiemy - i tak wysokich opłat. Robią sobie dodatkową prowizję i zrzucają winę na sieć Bitcoin gdy każdy inny BTC fee estimator pokazuje dużo mniejszą opłatę "next block".
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 4 sierpnia 2019, 14:06

qertoip pisze: BitPay podpadł już długo przed Cashem. Dziwne, że tego nie pamiętasz.
Chwila moment, stop, zatrzymaj.

Przed Cashem? w jaki sposób BitPay podpadł "Cashem"? Możesz rozjaśnić sytuację, zanim przejdziemy dalej?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: qertoip » niedziela, 4 sierpnia 2019, 14:49

ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 4 sierpnia 2019, 14:06w jaki sposób BitPay podpadł "Cashem"
Powinienem był napisać "przed New York Agreement". BitPay był uznawany za złego aktora długo przed podpisaniem NYA. Jego chujowość sięga czasów przed schizmą.
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: fervi » niedziela, 4 sierpnia 2019, 14:58

@ShadowOfHarbringer
Ale wiesz, że nie musisz w większości przypadków podawać swoich prawdziwych danych do transakcji?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 4 sierpnia 2019, 15:47

qertoip pisze: niedziela, 4 sierpnia 2019, 14:49 Powinienem był napisać "przed New York Agreement". BitPay był uznawany za złego aktora długo przed podpisaniem NYA. Jego chujowość sięga czasów przed schizmą.
Nie o to pytałem.

Pytałem w jaki sposób BitPay "podpadł Cashem".

Czy mógłbyś nie unikać odpowiedzi na pytanie?
fervi pisze: niedziela, 4 sierpnia 2019, 14:58@ShadowOfHarbringer
Ale wiesz, że nie musisz w większości przypadków podawać swoich prawdziwych danych do transakcji?
A wiesz, że to dalej nic nie zmienia?

Łącząc się przy użyciu HTTPS ze stroną sprzedawcy podajesz swoje IP. BIP70 też używa połączeń HTTPS i zdradza Twoje IP. Nie ma tutaj żadnej różnicy. IP i tak jest pozostawione i uniknąć się tego nie da. Darknet/TOR nie używa pośredników tak czy inaczej.

Uparcie drążysz temat, który opiera się na rozumowaniu pozbawionym logiki. Nic dobrego z tego dla Ciebie nie wyniknie. Musisz mieć ciężko w życiu, jeżeli na codzień rozumujesz w ten sposób - moje wyrazy współczucia.

========================

Naprawdę, czuję jakbym rozmawiał z 16-letnimi dziećmi.

Ruchacie logikę i prawdę we wszystkie otwory i to bez smarowania.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: fervi » niedziela, 4 sierpnia 2019, 15:57

@ShadowOfHarbringer
To nie ja zajmuję się podróbkami ;)

Nie do końca. Dane o których mówimy w lepszej wersji (czyli na bazie URI) ma głównie sklep. URI jest prostym protokołem i wspieranym przez każdy portfel

Ja rozumiem, że Bitpay (płatność) wspiera BCash to musicie go też wspierać, ale robicie powoli kurtyzanę z logiki. Trochę jak BCashSV, który "chce być zgodny z prawem".

@r@rav3n_pl Jak możesz to przenieś te spamowe wątki, bo nie chcemy psuć opinii sklepu :P

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sklep BitPay.net akceptujący płatności w krypto

Postautor: qertoip » niedziela, 4 sierpnia 2019, 16:21

ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 4 sierpnia 2019, 15:47 Pytałem w jaki sposób BitPay "podpadł Cashem".
Ale przecież to TY napisałeś frazę "podpadł Cashem". Ja napisałem, że podpadł wcześniej, przed Cashem!
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Wróć do „Tutaj zapłacisz bitcoinami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości