Płatność na alieexpress bitcoinami

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: Frezu » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 16:56

Panowie

Generalnie ali nie wspiera krypto ale na pewno są jakieś sposoby aby jakoś zapłacić pośrednio bitcoinem.
Można na przykład kupić kartę przedpłaconą na bitrefil i zapłacić już na expressiesie. Próbował ktoś?

Jakie macie patenty na taką płatność zamiast wyszukiwania wątpliwych pod kątem oferty oraz cen sklepów bitcoinowych ?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 17:03

Frezu pisze:Panowie

Generalnie ali nie wspiera krypto ale na pewno są jakieś sposoby aby jakoś zapłacić pośrednio bitcoinem.
Można na przykład kupić kartę przedpłaconą na bitrefil i zapłacić już na expressiesie. Próbował ktoś?

Jakie macie patenty na taką płatność zamiast wyszukiwania wątpliwych pod kątem oferty oraz cen sklepów bitcoinowych ?
Niestety, Bitrefill nie obsługuje Bitcoin Cash.

Jak zapewne wiesz (chociaż może nie wiesz), sieć Bitcoin BTC często zapycha się (sam straciłem kasę przy próbie zapłaty za jedzenie w BTC) i nie jest przystosowana do płatności za codzienne wydatki w rodzaju Aliexpress.

I nie jest to moje stanowisko, tylko aktualnych twórców Bitcoin-BTC.

Może trzeba napisać do nich żeby zaczęli obsługiwać Bitcoin BCH ?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: Frezu » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 17:38

@ShadowOfHarbringer,

Przepraszam ale naprawdę nie rozumiem skąd nagle BTC cash - nie mam , nie używam - powinienem ?
Pytam o BTC - nigdy nie miałem żadnych problem z mikropłatnościami więc naprawdę nie wiem o czym mówisz (a z samym segwitem to i prowizje są naprawdę niskie)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 19:14

Frezu pisze:Pytam o BTC - nigdy nie miałem żadnych problem z mikropłatnościami
Więc będziesz miał czy Ci się to podoba, czy nie.

Takie jest oficjalne stanowisko i zamierzenie developerów BTC - żeby nie używać BTC do zakupów bo nie do tego jest. Źródła poniżej.

Naczelny PRowiec Blockstream zaleca używanie karty kredytowej i sprzedaż BTC żeby ją doładować:


Były CTO i współzałożyciel firmy Blockstream zaleca użycie kart płatniczych zamiast BTC:



Tutaj CEO Blockstream zaleca kupowanie "na kreskę" w lokalnym sklepie/bardze zamiast używać BTC bezpośrednio:

https://www.youtube.com/

Naprawdę nie rozumiem dlaczego tyle ludzi używa rzeczy, o których nic nie wie. No ale to chyba standard. O samochodach ludzie też nic nie wiedzą, a nimi jeżdżą...
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: mecenas » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 19:28

@ShadowOfHarbringer, widzę, że znowu jesteś w dobrej formie, bo raz, że chce Ci się tłumaczyć oczywistości, a dwa, że robisz to w swoim dobrym stylu. ;)
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: Bitcoiniak » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 21:07

Frezu pisze: Przepraszam ale naprawdę nie rozumiem skąd nagle BTC cash
To jest nasz fanatyk BCH, więc się już nie dziw. :D
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 21:37

Bitcoiniak pisze:
Frezu pisze: Przepraszam ale naprawdę nie rozumiem skąd nagle BTC cash
To jest nasz fanatyk BCH, więc się już nie dziw. :D
Przecież napisałem jak byk dlaczego.

Bitcoin Cash jest odgałęzieniem BTC powstałym właśnie po to, aby wypełnić lukę, którą pozostawił BTC bo nie chce (jego społeczność ani jego developerzy) żeby nadawał się do płatności.

Jaką inną alternatywę chciałeś, żebym podał. Ethereum ?

Bitcoin Cash jest obecnie jedyną krtyptowalutą w TOP20 rynku zaprojektowaną specyficznie do taniego i wygodnego kupowania w internecie. Każda inna kryptowaluta z TOP20 ma jakiś inny cel.

Do tego, jest odgałęzieniem BTC czyli posiada dziedzictwo BTC włącznie z monetami i wszystkimi krytycznymi cechami, które czynią go BTC przed 2015.

Bitcoin Cash to taki BTC, tylko że działający.

------------------
EDIT:
Z resztą, pieprzyć to. Po co to cały mój wysiłek ?

I tak lud nigdy nie posłucha, będzie robił co będzie chciał i pędził dalej za stadem.

A róbcie sobie tutaj na tym forum co chcecie, jestem tutaj zbędny z moim pierdoleniem o tym, który Bitcoin jest prawdziwym Bitcoinem a który jest ścierwem. Fajnie będzie potem zobaczyć Wasze miny jak już wszystko pierdolnie (Z resztą już pierdolnęło, ale sądzę że jeszcze większe pierdolnięcie jest nieuniknione).

Wszystko pierdolnęło dlatego, że pierdolnęło też BTC. A praktycznie cały rynek jest podpięty parami walutowymi pod BTC, co czyni z tego jeden wielki BTC-pierdolnik.

Dopóki BTC nie padnie, takie bezsensowne rynkowe spierdolenie będzie trwało w najlepsze. No ale myślę, że to już długo nie potrwa.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 21:54

@ShadowOfHarbringer,
Facet szuka bramki btc > fiat a ty tutaj wylewasz swoje farmazony .... znasz stronę która przyjmuje bch i w zamian wysyła przelew to ją podaj jako alternatywę i TYLE.

A nie głosisz kazania jak "Natanek" z ambony jak nawiedzony...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 3 grudnia 2018, 21:59 przez bl4ck, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 21:54

@ShadowOfHarbringer BTG ma taki sam cel jak BCH. Pierdolnęło i powiem ci szczerze że nawet wymieniłem swoje 9 BTG na 1 BCH (dotychczas to było 1:25, po spadkach może i 1:20)ale za 580 zł sztuka BCH, to się zdecydowałem. Po prawdzie, jak zmaterializuje się twoja wizja (bądz co bądz nie jest złe to odlepienie od BTC, też bym tak wolał), to każda crypto pójdzie swoją drogą i każda będzie miała szanse na sukces. A tak faktycznie rzepy przyczepione do ogona.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 22:08

@Frezu,

https://kantorbitcoin.pl/bitcoin-oplata-rachunki/
https://inpay.pl/sell/bank

Przeczytaj regulamin tych stron i warunki korzystania.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: kabar » wtorek, 4 grudnia 2018, 11:06

bl4ck pisze: @Frezu,

https://kantorbitcoin.pl/bitcoin-oplata-rachunki/
https://inpay.pl/sell/bank

Przeczytaj regulamin tych stron i warunki korzystania.
Tak informacyjnie - W kantorbitcoin.pl ludzie korzystają z w/w funkcji opłać rachunki do płatności na AliExpress. W tytule przelewu, który wychodzi z kantoru do pośrednika płatności jest dodawany dopisek z informacją o numerze transakcji kantoru, ale jest on na końcu i najwyraźniej nie przeszkadza Ali'emu w rozpoznaniu przelewu. Nie mieliśmy informacji, aby jakakolwiek taka transakcja się nie powiodła.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 4 grudnia 2018, 11:16

socjolog2008 pisze:@ShadowOfHarbringer BTG ma taki sam cel jak BCH.
Celem BTG od początku było zrobienie scamowej (premine) monety. BTG było też od początku promowane przez zwolenników i trolli Core, co jest znamienne i mówi wszystko.

Natomiast to, że uważasz że BTG ma taki cel jak BCH, mówi tylko wszystko co trzeba wiedzieć o Twojej osobie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: Frezu » wtorek, 4 grudnia 2018, 13:34

ShadowOfHarbringer pisze:
Bitcoiniak pisze:
Frezu pisze: Przepraszam ale naprawdę nie rozumiem skąd nagle BTC cash
To jest nasz fanatyk BCH, więc się już nie dziw. :D
Przecież napisałem jak byk dlaczego.

Bitcoin Cash jest odgałęzieniem BTC powstałym właśnie po to, aby wypełnić lukę, którą pozostawił BTC bo nie chce (jego społeczność ani jego developerzy) żeby nadawał się do płatności.

Jaką inną alternatywę chciałeś, żebym podał. Ethereum ?

Bitcoin Cash jest obecnie jedyną krtyptowalutą w TOP20 rynku zaprojektowaną specyficznie do taniego i wygodnego kupowania w internecie. Każda inna kryptowaluta z TOP20 ma jakiś inny cel.

Do tego, jest odgałęzieniem BTC czyli posiada dziedzictwo BTC włącznie z monetami i wszystkimi krytycznymi cechami, które czynią go BTC przed 2015.

Bitcoin Cash to taki BTC, tylko że działający.

------------------
EDIT:
Z resztą, pieprzyć to. Po co to cały mój wysiłek ?

I tak lud nigdy nie posłucha, będzie robił co będzie chciał i pędził dalej za stadem.

A róbcie sobie tutaj na tym forum co chcecie, jestem tutaj zbędny z moim pierdoleniem o tym, który Bitcoin jest prawdziwym Bitcoinem a który jest ścierwem. Fajnie będzie potem zobaczyć Wasze miny jak już wszystko pierdolnie (Z resztą już pierdolnęło, ale sądzę że jeszcze większe pierdolnięcie jest nieuniknione).

Wszystko pierdolnęło dlatego, że pierdolnęło też BTC. A praktycznie cały rynek jest podpięty parami walutowymi pod BTC, co czyni z tego jeden wielki BTC-pierdolnik.

Dopóki BTC nie padnie, takie bezsensowne rynkowe spierdolenie będzie trwało w najlepsze. No ale myślę, że to już długo nie potrwa.
ok wszystko fajnie ale jaki ma to związek z tym tematem oraz z moim pytaniem ? Nieźle musisz być sfrustrowany

@kabar

a jak nie przejdzie to co ? jakoś niekoniecznie wyglądacie na zaufanych
Ostatnio zmieniony wtorek, 4 grudnia 2018, 13:36 przez Frezu, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 4 grudnia 2018, 14:37

ShadowOfHarbringer pisze:
socjolog2008 pisze:@ShadowOfHarbringer BTG ma taki sam cel jak BCH.
Celem BTG od początku było zrobienie scamowej (premine) monety. BTG było też od początku promowane przez zwolenników i trolli Core, co jest znamienne i mówi wszystko.

Natomiast to, że uważasz że BTG ma taki cel jak BCH, mówi tylko wszystko co trzeba wiedzieć o Twojej osobie.
Cel każdej tej waluty, poza szczytnymi wizjami to spekulacja. Sam zresztą chyba zauważyłeś co się wydarzyło po forku z BCH. No wygrał i stał się BCH, przy okazji spadła cena o 75% (to gdzie tu ta wizja że jak BTC zacznie lecieć BCH przejmie stery - nie tylko nie przejął a raczej jego zwolennicy się odwrócili - co widać po cenie..).
Dla mnie w BTG najważniejsze jest jedno - najważniejsze - brak miningu sha256, który sprowadza się w tej chwili do gigantycznej manipulacji, tworzenia forków forków. Powiedz jak ty to zniesiesz jak BSV faktycznie przegoni w cenie BCH, zaakceptujesz przegraną czy nadal będzie trwał ?
Co do mojej osoby. Stary ty się zastanów jak wytłumaczysz pewnie nie jednemu inwestorowi naganianie na BCH, jako jedyny cud świata - prawdziwy Bitcoin. Bo potracili pewnie grubą kasę, wierząc w te banialuki. To alt taki sam jak BTG, i ma taki sam cel. Manipulacja ceną. Spekulacja, a przy okazji płatności, i cała reszta otoczki, która jest przy każdej kryptowalucie.
Co do premine to co zrobił Bitmain z algo BCH i ile tego uryli to nawet Premine nie można nazwać, bo byśmy obrazili Premine na BTG (stworzenie specjalnego funduszu na rozwój, z którego po szantażu Bittrex nie wyciągneli ani jednego BTG - a marketingowo byłoby to rozsądne), ale każdy ma swojego ulubionego alta i ja to rozumiem. Trochę też pospekuluje tym Twoim BCH, fajnie się shortuje ;)

Dodano po 1 godzinie 2 minutach 13 sekundach:
A i jeszcze ciekawostka, bo może nie znacie : https://www.sunsky-online.com
A co do płatności, Chińskie rynki będą zawsze mieć spore problemy z akceptacją płatności jakimiś tam crypto, wolą i tworzą własne systemy płatności : https://www.sunsky-online.com/base/doc! ... mentMethod

Myślę że ta stronka jest lepsza niż Ali, i spoko wielokrotnie testowana i sprawdzona. Dobrej zabawy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 4 grudnia 2018, 18:03

socjolog2008 pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:
socjolog2008 pisze:@ShadowOfHarbringer BTG ma taki sam cel jak BCH.
Celem BTG od początku było zrobienie scamowej (premine) monety. BTG było też od początku promowane przez zwolenników i trolli Core, co jest znamienne i mówi wszystko.

Natomiast to, że uważasz że BTG ma taki cel jak BCH, mówi tylko wszystko co trzeba wiedzieć o Twojej osobie.
Cel każdej tej waluty, poza szczytnymi wizjami to spekulacja.
Oczywiście, że tak.

Tak samo jak celem każdego socjologa jest bezsensowne pieprzenie.

Przepraszam za niski poziom wypowiedzi, ale musiałem obniżyć żeby dostosować się do farmazonów, którymi strzelasz z dupy.

Dobra, starczy mi tego, wychodzę z tego forum i wracam za tydzień. Ileż można słuchać tych bzdur.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 22 marca 2021, 22:13

Wrzucę tu. Kupno tzw gift card za krypto.
działa to. Spotify doładowanie. Bez podawania danych osobowych, nr karty bankowej czy kredytowej. O 10% drożej niż w kiosku, ale natychmiast bez wychodzenia z chaty. Szybko i sprawnie. Bez tworzenia konta
Polecam!
https://www.bitrefill.com/buy/?hl=en

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 grudnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Binance Smart Chain

Płatność na alieexpress bitcoinami

Postautor: MTB Coin » piątek, 15 kwietnia 2022, 15:35

Czy ktoś z Was robił większe zakupy, korzystając z kart zakupionych na Bitrefill? Niektóre sklepy pozwalają użyć jednocześnie nawet 10 kart. Tylko czy to jest bezpieczne, czy trzeba się będzie potem spowiadać?

Wróć do „Tutaj zapłacisz bitcoinami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości