OpenBazaar nareszcie jest użyteczny i praktyczny w biznesie i handlu

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

OpenBazaar nareszcie jest użyteczny i praktyczny w biznesie i handlu

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 31 stycznia 2018, 10:58

Do niedawna użytkowanie zdecentralizowanego rynku OpenBazaar mogło być dość kłopotliwe ze względu na obsługę tylko Bitcoina-SegWit/Legacy, który ma bardzo wysokie opłaty co czyniło go bezużytecznym dla potrzeb detalicznego handlu.

OpenBazaar właśnie dodał jednak obsługę Bitcoin Cash, monety kontynuującej wizję Bitcoina Satoshiego Nakamoto jako pieniądza użytkowego do większych i mniejszych zakupów, co uczyniło go użytecznym w realnym biznesie detalicznym.

Zachęcam do użytkowania i testowania, sam zainstaluję i pobawię się:

https://www.openbazaar.org/
https://www.openbazaar.org/download/

Dodano także obsługę ZCash dla zwiększenia anonimowości zakupów.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

OpenBazaar nareszcie jest użyteczny i praktyczny w biznesie i handlu

Postautor: tonyxxl » środa, 31 stycznia 2018, 12:21

ShadowOfHarbringer pisze: OpenBazaar właśnie dodał jednak obsługę Bitcoin Cash, monety kontynuującej wizję Bitcoina Satoshiego Nakamoto jako pieniądza użytkowego do większych i mniejszych zakupów, co uczyniło go użytecznym w realnym biznesie detalicznym.
Płacą ci za tę propagandę? czy to jakaś twoja prywatna obsesja (choroba?) ? KAŻDY twój post to albo krytyka core albo wychwalanie bcash . Rozumiem że wprowadzili bcash na openbazaar (Ver ma jeszcze pewnie sporo btc to go stać na promocję swojego coina) i samo takie info jest ok, ale nie rozumiem po co znowu ta reklamowa historyjka o "świetności" BCH? jakiś dodatkowy profit wtedy jest? nie ma ch... musisz coś od nich dostawać :evil: :roll:

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

OpenBazaar nareszcie jest użyteczny i praktyczny w biznesie i handlu

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 31 stycznia 2018, 13:03

tonyxxl pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: OpenBazaar właśnie dodał jednak obsługę Bitcoin Cash, monety kontynuującej wizję Bitcoina Satoshiego Nakamoto jako pieniądza użytkowego do większych i mniejszych zakupów, co uczyniło go użytecznym w realnym biznesie detalicznym.
Płacą ci za tę propagandę? czy to jakaś twoja prywatna obsesja (choroba?) ? KAŻDY twój post to albo krytyka core albo wychwalanie bcash.
Tak, Satoshi Nakamoto mi płaci.

Jestem oficjalnym trollem i astroturferem Satoshiego. jak masz z tym jakiś problem to skargi możesz do niego składać.

----
A tak na serio, to po prostu robię to w co wierzę. A na kryptowalutach zarabiam tyle, że nikt nie musi mi płacić. Bo po co ?

Szczerze mówiąc to sama koncepcja otrzymywania wynagrodzenia w zamian za określone poglądy czy ich promowanie wzbudza we mnie obrzydzenie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OpenBazaar nareszcie jest użyteczny i praktyczny w biznesie i handlu

Postautor: Wymazywanie » środa, 31 stycznia 2018, 13:26

Akurat OpenB. faktycznie miał być czymś wielkim a... ... z 80-90% w crypto ludzi zapyta, że co to w ogóle jest? :)
I chyba tak już zostanie.

@tonyxxl, No akurat tu ma sporo racji.
ShadowOfHarbringer pisze: Szczerze mówiąc to sama koncepcja otrzymywania wynagrodzenia w zamian za określone poglądy czy ich promowanie wzbudza we mnie obrzydzenie.
+1
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Tutaj zapłacisz bitcoinami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości