E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: Rekin Biznesu » piątek, 26 stycznia 2018, 14:43

Dokładnie monitor zamówiony hehe :D będzie stanowisko hoho za krypto

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: kbo » piątek, 26 stycznia 2018, 15:04

Rekin Biznesu pisze: Dokładnie monitor zamówiony hehe :D będzie stanowisko hoho za krypto
No, to teraz tylko trzeba poczekać na kuriera i sprawdzić przy nim stan pudła. Jak zmienię status na zrealizowane, przyjdzie email, w którym są wskazówki dot. odbioru. Jakby się okazało że coś jest nie teges, jakieś uszkodzenia, dziury itp. można odmówić odbioru, podać powód "uszkodzenie w transporcie", potem najlepiej tel. do mnie, zarezerwuję i wyślę kolejną sztukę jak tylko się da najszybciej.

A tak ogólnie, rozumiem, że problemu nie było, ale za pierwszym razem wyświetlił się komunikat, że kurs krypto jest w tym momencie niestabilny? :)

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: Rekin Biznesu » piątek, 26 stycznia 2018, 15:12

tak

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: sciborsson » piątek, 26 stycznia 2018, 15:14

@kbo, Będziesz miał w najbliższym czasie w ofercie jakieś flagowe smartfony- chodzi mi tutaj głównie o Samsung Galaxy S7 edge, podobnie interesowałaby mnie konsola PS4. BTW jestem z krakowa jak masz jakaś siedzibę tutaj na miejscu to moglibyśmy zrobić deal face2face :)

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: kbo » piątek, 26 stycznia 2018, 22:12

sciborsson pisze: Będziesz miał w najbliższym czasie w ofercie jakieś flagowe smartfony
Musiałbym poszukać, generalnie z telefonów raczej wychodze, bo więcej z tym kłopotu niż korzyści, ale sprowadzić zawsze można - pod konkretne wymagania. Napisz dokładnie jaki to miałby byc model lub modele, sprawdze co tam mają w distri.

Dodano po 6 godzinach 10 minutach 30 sekundach:
Na laurach nie spoczywam, więc myślę że warto przekazać dość istotną informację, w każdym razie dla mnie na pewno :)
Ale i dla was, od dzisiaj nie będę już pisał per "mój system kryptopłatności" czy jakoś tak- tylko używał jego nazwy / znaku towarowego.

26 stycznia świętujemy narodziny....... sprawdźcie tutaj:

https://www.facebook.com/kombo.sklep/po ... 1357166280

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: kbo » niedziela, 28 stycznia 2018, 20:54

Najpierw ochrzciłem mój projekt a teraz wystarałem się o coś w rodzaju witryny, która informuje i pokazuje jak to wszystko wygląda, jak to działa i dlaczego jest takie fajne :)

Zatem, ladies i gentlemen: premiera witryny systemu płatności elektronicznych ElektroKasa:

https://www.elektrokasa.pl


Obejrzyjcie, pokrytykujcie albo pochwalcie :)
Będzie jeszcze trochę poprawek, ale generalnie jakichś wielkich zmian nie przewiduję- przynajmniej na tym etapie.

Mnie się tam podoba, miała być prosta strona informacyjna - i tak chyba jest.

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: kbo » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 21:28

Coście tak ucichli... Jest tak dobrze, czy aż tak źle? :D

Nawet szkodnicy i zawistnicy tacy jak @adam1226, który życzył mi abym poległ- siedzą cicho.
A ja nie wiem dlaczego; albo pękają ze śmiechu albo zatkało kakao :P

Dodano po 6 godzinach 16 minutach 36 sekundach:
Aaaa, zapomniałem się pochwalić :)

Nadejszla wiekopomna chwila, że w ciągu jednego dnia miałem dwa transfery kryptowalut, oba ETH, jeden spory (musiałem podnieść górny limit wartości zamówienia, std. jest 3000zł), drugi solidny, ale limitu podnosić nie musiałem.

Moja cudowna ElektroKasa oczywiście zdała egzamin, pomimo tego że jeden przyszedł po ok. 35 minutach - co teoretycznie mogłoby oznaczac np. spadek kursu, ale widac sztuczna inteligencja czyli algorytm, który popełniłem - potrafi przewidzieć przyszłość i puszcza transfery tylko wtedy kiedy wykmini, że kurs raczej nie spadnie :)

Żeby było zabawniej - ten duży transfer przyszedł z opłatą/fee = 8 groszy, tak osiem groszy :mrgreen:
Takie fee klientowi ustawił portfel (wybrał w nim opcję wyslij szybko). Wychodzi na to, że mogę spokojnie obniżyć w regulaminie sugerowane fee , bo jego wysokość nie ma jakiegoś wielkiego przełożenia na czas transferu. Ale to jeszcze musze sprawdzić na kolejnych transferach.

Ogólnie wygląda to coraz lepiej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: tonyxxl » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 22:00

Jakieś pozycje w dziale karty graficzne amd się pojawią? jakoś od tygodnia sprawdzam i ciągle pusto :?
no i chciałem zamówić 1060 parę dni temu, dodałem do koszyka, klikam zapłać krypto a tam zonk, bo za krypto się nie da, bo niby tylko te co masz na stanie...
Trochę to denerwujące i dezorientujące, niby jest opcja pokaż cenę w krypto, klikasz do koszyka, chcesz płacić krypto i lipa.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: Rekin Biznesu » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 22:11

monitor super polecam sklep :D!

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: kbo » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 22:31

tonyxxl pisze:Jakieś pozycje w dziale karty graficzne amd się pojawią? jakoś od tygodnia sprawdzam i ciągle pusto
A kto dziś ma karty? Oczywiście w jakichś jeszcze w miare rozsądnych cenach a nie kosmicznych. Nie wiesz co się dzieje na rynku? Że karty 6-kami, 8-kami czy nawet 12-kami sa wykupywane na pniu? Jakbym np. teraz miał 500 sztuk RX 570 albo 580 to sprzedałbym je w ciągu jednego dnia.

Dziś sprzedałem ostatnie GTX-y 1070, NIE MAM NIC, ani jednej karty od GTX 1050Ti wzwyż i RX 560 wzwyż, pojutrze przyjdą mi Asusy GTX 1050Ti w cenie ok 900zł :shock: No ale co mam zrobić, takie sa ceny w zakupie. Po prostu wszystko sprzedałem, bo miałem je w cenach bardziej rozsądnych niż np. GTX 1060 3GB za 1600zł albo wersja 6GB za 1900-2100zł jak jest u innych. A zdaje się że widziałem wczoraj w jednym znanym sklepie RX-y 570 4GB po 2050zł :D :D :D

Chętnych na jakiekolwiek karty GTX 10x0 albo RX 5x0 jest tylu, że jakbym sprzedał wszystkim którzy u mnie coś zamówili albo się co pare dni przypominają (to przeważnie stali odbiorcy, dla których 10 sztuk to taki sobie deal), to mógłbym zamknąć firmę do końca roku i jechać się opalac na Bali albo inne Seszele :D

Ale co z tego skoro ŻADNYCH KART NIE MA, do dystrybutorów przychodza dostawy (o ile w ogóle) po 10 sztuk jednego modelu, o które się bije cała Polska. Tak wygląda obecna rzeczywistość, a ty masz do mnie pretensje ze kart nie mam :D

Ale jak zrobiłem promocję, GTX-a 1070 Asus Dual za 2600 (znajdź mi teraz taka karte za tę cenę) i StriXa OC za 2900zł (to samo wyzwanie) i obniżyłem cenę obu kart o 100zł (ale jedyną opcją płatnosci była kryptowaluta) - to jakoś się o nie nie zabijaliście :)

Dodano po 1 minucie 25 sekundach:
Rekin Biznesu pisze: monitor super polecam sklep !
Ale ja tego monitora nie wyprodukowałem :) Tylko przyjąłem zapłatę w krypto i wysłałem go tam gdzie sobie zażyczyłeś :)

Cały splendor spada na Ciebie, bo to ty go sobie wybrałeś. Niech służy długo i umrze jako starzec :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: tonyxxl » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 22:44

kbo pisze: Tak wygląda obecna rzeczywistość, a ty masz do mnie pretensje ze kart nie mam
spytałem grzecznie czy jest szansa na jakieś radeony...wystarczyło powiedzieć nie...po co ten żal i wywody?
Wiem że jest bieda z dostępnością ale coś tam jednak gdzieniegdzie się pojawia. Nie masz nic a twoje ceny sprzed tygodnia czy dwóch to już historia. Wtedy można było jeszcze upolować te karty w podobnej cenie więc nie ma co się dziwić że szału nie było. Dzisiaj również można coś trafić, także spokojnie, rynek jest dynamiczny, nie wiadomo co będzie za tydzień-dwa.

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: kbo » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 22:53

tonyxxl pisze: spytałem grzecznie czy jest szansa na jakieś radeony...wystarczyło powiedzieć nie...po co ten żal i wywody?
Po to, żebyś zrozumiał jaka cię obecnie otacza rzeczywistosć. Twoje pytanie nie było grzeczne - wyglądało bardziej na zarzut, że nie mam kart a ty od tygodnia wchodzisz i nic nie możesz kupić.

Np.
Trochę to denerwujące i dezorientujące, niby jest opcja pokaż cenę w krypto, klikasz do koszyka, chcesz płacić krypto i lipa.
- to niby jet ta twoja grzecznoiść? Na czerwono ci się pali stan magazynowy jak latarnia morska- a wg ciebie skoro mozesz cenę przeliczyć na krypto to znaczy że powinieneś móc kupić coś czego nie ma? :D

Sorry, moze jestem ostatnio zmordowany, ale jak widzę takie średnio przemyślane teksty to nie bardzo mogę i nie potrafię traktować je normalnie i poważnie. Co do licha ma wspólnego przeliczenie ceny w PLN na krypto z dostępnością towaru? Jak wejdziesz w inny sklep i przeliczysz sobie cenę niedostepnej karty na euro albo dolary to też będzie znaczyć że mozesz ją kupić za euro albo dolary? :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: tonyxxl » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 23:30

Dobra, powodzenia w handlu z takim podejściem :roll:
Widać, że masz zero doświadczenia w kontaktach z klientami; najpierw się pytasz o sugestie a potem niepotrzebnie dyskutujesz i próbujesz udowadniać że to klient jest głupi, bo przecież wg ciebie wszystko jest idealnie. Ty chyba nie wiesz po co sklep prowadzisz.

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: kbo » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 23:42

Codziennie przeprowadzam kilkadziesiat rozmów z klientami, moze nawet przebijam setkę, telefon mi isę 3 razy ładyuje, odpisuję na dziesiatki maili, odpisuje na czata - ALE NIKT NIE WPADŁ NA TAK NIEDORZECZNY POMYSŁ, że jak może przeliczyć cenę na krypto to znaczy że powinien móc kupić, bez względu na to czy stan magazynowy wali czerwienią po oczach czy nie.

Nie wiem co ci sie wydawało, ale nie zwykłem płaszczyć się przed kimś kto wypisuje takie dzikie farmazony, może i jestem sprzedawcą, ale to nie oznacza, ze cokolwiek ktoś powie niedorzecznego to ja mam to uznawac za prawde objawioną i przytakiwać.
Na szczęście takich jak ty nie ma zbyt wielu (na razie jesteś tylko ty :D), normalni klienci dzwonią, pisza, pytaja o dostepność, ja im tłumaczę jak wygląda sytuacja - a nie wyskakuja z pretensjami że od tygodnia chca kupić i nie moga bo nie ma. Trzeba się trochę ogarniać a nie liczyć ze jak się ma pare zł w kieszeni to kazdy sprzedawca będzie ci bił pokłony, cokolwiek zrobisz, powiesz albo napiszesz.

Raz nawet opieprzyłem jednego, który kazał mi dzwonić (i użył sformułowania "o każdej porze") jak będe miał to co zamówił, bo mu zależy, a jak zadzwoniłem (ok. południa, nie o 3 nad ranem) to pretensje że dzwonię a on jest teraz zajęty, gdzieś jedzie samochodem. Wg ciebie powinienem się przed nim płaszczyć i jeszcze przpraszać, że ośmieliłem się zadzwonić, prawda? Gość usłyszał parę słów prawdy a potem mu anulowałem zamówienie i karty sprzedałem komu innemu. I tyle.
Jesli wymagasz szacunku, okazuj go w takim samym stopniu, w jakim go oczekujesz.

PS niczego nie muszę udowadniać, sam to zrobiłeś.

Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: 5 lipca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: Tokio » wtorek, 30 stycznia 2018, 14:49

Nie no, kozak jesteś. Tak trzymaj.
Tak mnie naszło :D

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: kbo » wtorek, 30 stycznia 2018, 15:41

Zawsze taki byłem. I już się nie zmienię. W 2008 roku trafiłem na cymbała, któremu się wydawało, że jak zrobi zwykły przelew po południu to po godzinie jest na koncie odbiorcy w innym banku. I jak zadzwoniłem i chciałem mu wytłumaczyć jak działa Elixir, że 1 sesja w moim banku zaczyna isę o 12:45- to ten mnie zaczął opieprzac, że on wie jak jest bo robi przelewy. I też sie na kontre nadział. Po prostu nie pozwalam żadnym pajacom na głupie pojazdy w moją strone, jakiś szacunek do siebie trzeba mieć. A to że nie kupi... Trudno, może to i lepiej, sprzęt pójdzie do kogoś normalnego :)

Na opineo.pl znajdziesz jedynego negatywa od tamtego pajaca :) Jak widzis,z czy to rok 2008 czy 2018 - u mnie jets constans.
A jest jeszcze neutral od Pana Darka - to jakieś deja vu z tego wątku, tez chodziło o karty i tez nie było tanich więc Pan Darek się sfrustrował - identycznie jak ten tam ciut powyżej :D

Niektórzy nie rozumieją, że jak ktos ma taniej niz konkurenckja to szybciej towar sprzedaje. Co miałbym robic, wywalić ceny w kosmos i jak komputronik robić z siebie pośmiewisko?

PS. Mam wolne 2 sztuki GTX 1060 Expedition OC od Asusa :P Cena znowu zapewne jedna z najniższych lub najniższa w Polsce, choc ja sam bym tych kart za 1788zł nie kupił :D

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: kbo » środa, 31 stycznia 2018, 17:32

Niby oficjalnie od jutra, ale tak naprawdę już dziś można płacić za pomocą Litecoina (LTC) :)

A kolejny transfer w drodze :)

Dodano po 3 godzinach 49 minutach 46 sekundach:
Kolejny, jubileuszowy, czyli 10 transfer (nie liczę jednej dopłaty, kiedy klient wysłał za małą kwotę BTC) został zaakceptowany, jutro klient powinien odebrać zamówiony towar, nawet mu się gratis trafił (jedna z zamówionych rzeczy była na jakiejś promocji producenta).

10 sztuk od 11 stycznia (data pierwszego transferu) to wynik, którego nie przewidywałem kombinując ElektroKasę.

Jestem zadowolony z tego, że działa, jak działa i już mam dość ciekawe plany na przyszłość, może już za 2-3 tygodnie a może za miesiąc dowiecie się czegoś nowego :)

Póki co, system jest na tyle dopracowany, że aktualnie nie zauważam żadnych wad, LTC już można płacić- zatem na razie wstrzymuję się z jakimiś tam drobnymi poprawkami (ale wymagającymi długotrwałych testów) i całe moce przerobowe oddaję na kolejny pomysł :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: zdch » środa, 11 kwietnia 2018, 09:45

@kbo,
jak tam sklep i elektrokasa? Możesz podzielić się jakimiś najnowszymi statystykami? która waluta najpopularniejsza czy coś?

btw, czy myslales o dopisaniu sie do listy sklepow obslugujacych krypto (np. Bitcoin Cash):
https://play.google.com/store/apps/deta ... marcocoino
https://acceptbitcoin.cash/
https://www.localbitcoincash.org/index.asp

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: Bitcoiniak » środa, 11 kwietnia 2018, 11:29

Zamilkł coś. Zbankrutował czy co? :lol: :D
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

E-sklep z elektroniką (głównie komputery, podzespoły, notebooki) - płatności: BTC, BCC, BTG, ETH, DASH

Postautor: kbo » środa, 11 kwietnia 2018, 18:49

Nie zbankrutował tylko zarobiony jestem :P

System oczywiście działa, aczkolwiek ostatnio zakupów za krypto jest mniej, biorąc pod uwagę obecne kursy krypto to pewnie nic dziwnego. Ci co tylko spekulują- nie myslą o zakupach a ci co lokowali kasę w krypto w nadziei na zysk - mają obecnie straty. Pamiętam jak w styczniu ktoś kupował za BCC i wtedy kurs wynosił ponad 9 tysięcy a dziś- szkoda gadać.

Nie robiłem żadnych statystyk ale najwięcej chyba było zakupów za ETH, potem BTC, BCC/BCH i LTC. chyba nie było żadnego zakupu za DASH ani BTG, w każdym razie nie przypominam sobie.

Wróć do „Tutaj zapłacisz bitcoinami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości