Troche sztuki za BTC

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 lutego 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Troche sztuki za BTC

Postautor: maciekazazel14 » czwartek, 11 lutego 2016, 20:46

witam , trochę się chciałem tu pochwalić.

Od dawana śledzę artykuły na stronie bitcoin.pl i zarażony nieco ideą postanowiłem spróbować z czym to się je .

Oczywiście rozpocząłem od kupienia kilku mBTC i eksperymentowania, co pozwoliło mi otrzaskać się nieco z technologią .

Ostatnio też po długich debatach z moją księgową wprowadziłem płatność BTC w swoim skromnym sklepie , galerii sztuki http://box4art.pl/
idea BTC fajnie komponowała się z pomysłem jaki przyświecał mi kiedy tworzyłem box4art. Miejsce gdzie młodzi artyści tworzący sztukę cyfrową mogą prezentować i sprzedawać swoje dzieła w formie fizycznej , realnej . BTC pasował jak ulał wirtualna waluta zdolna nabyć realną fizyczną rzecz .

Mój pomysł dopiero raczkuje i zapewne jeszcze długo nie uda mi się sprzedać czegoś za pośrednictwem BTC . Jednak chciał bym podziękować twórcom całego serwisu bitcoin.pl za ciekawe i zróżnicowane informacje które pozwoliły mi wprowadzić ta fascynującą technologie pod strzechy swojego "biznesu".

Pochwale się tu też że nie korzystam z żadnych protez , procesorów płatności. Jestem zwolennikiem koncepcji w której zarobione BTC warto wydać w tej samej formie na hosting , gry .itd... ale to już inna bajka ;)

Nie będę zachęcał do zakupów ale będzie fajnie jak wyrazicie swoją opinię na temat strony i samego pomysłu .

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Troche sztuki za BTC

Postautor: Chancellor » czwartek, 11 lutego 2016, 20:54

maciekazazel14 pisze:Ostatnio też po długich debatach z moją księgową wprowadziłem płatność BTC w swoim skromnym sklepie , galerii sztuki http://box4art.pl/
A gdzie to widać na stronie?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Troche sztuki za BTC

Postautor: Bit-els » czwartek, 11 lutego 2016, 21:14

stoi jak byk, na dole strony :-)

Brawo! Daj cynk, gdy coś zejdzie.

poszedł twit w świat

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 lutego 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Troche sztuki za BTC

Postautor: maciekazazel14 » czwartek, 11 lutego 2016, 21:18

słuszna uwaga ... w stopce już błyszczy znane logo BTC , nasunął mi się pomysł aby dodać podstronę która będzie mogła wytłumaczyć i promować zarazem idę BTC . Dziękuje za zwrócenie uwagi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Re: Troche sztuki za BTC

Postautor: powered » piątek, 12 lutego 2016, 02:28

maciekazazel14 pisze:Pochwale się tu też że nie korzystam z żadnych protez , procesorów płatności. Jestem zwolennikiem koncepcji w której zarobione BTC warto wydać w tej samej formie na hosting , gry .itd... ale to już inna bajka
I to mi się podoba. I księgowa nawet ogarnęła taki sposób rozliczania :)

Wróć do „Tutaj zapłacisz bitcoinami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość