ICN Finanse + interpretacje podatkowe dot. BTC

Dyskutant
Posty: 168
Rejestracja: 6 kwietnia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC

ICN Finanse + interpretacje podatkowe dot. BTC

Postautor: portfelbitcoin » wtorek, 18 marca 2014, 10:04

Jest to jedyne znane mi biura finansowe w Polsce, które pomaga w rozliczaniu się z dochodów z Bitcoin. Pomaga firmom wdrożyć w ich biznes wirtualną walutę. Ja np. uzyskałem od nich konkretną specyfikacje prawną związaną z moim przyszłym biznesem i prawem jakie stoi za obrotem BTC w Polsce. Ponadto otrzymałem zapewnienie, wynikające z trudnej interpretacji przepisów oraz faktu, że większość przypadków trzeba rozstrzygać jak odrębne casy, że mogę zwracać się do nich z konkretnymi przypadkami które będą na bierząco interpretować i analizować dając konkretne rady. Wszystko z ładnym interfejsem, dostępem online to wszystkich najpotrzebniejszych informacji dot. mojej firmy oraz wzorów dokumentów niezbędnych do prowadzenia działalności.
Jednym słowem księgowy online na miarę XXI wieku + możliwość uzyskania porad podatkowych związanych z BTC + można im płacić w BTC... Ideał?
http://www.icnfinanse.pl , wydaje się, że podmiot odpowiedzialny to http://www.icn.pl

scs
Dyskutant
Posty: 285
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ICN Finanse + interpretacje podatkowe dot. BTC

Postautor: scs » wtorek, 18 marca 2014, 12:57

Bardzo dobra informacja, a czy jest możliwość uzyskania u nich porady takiej o jakiej napisałeś bez zakładania konta i obsługi przez ich biuro rachunkowe? Chodzi o same kwestie prawne i porady w zakresie wdrażania BTC do DG. Czy tylko np w ramach założenia u nich konta księgowego on-line i opłacania abonamentu udzielają porad prawnych ?

Dyskutant
Posty: 168
Rejestracja: 6 kwietnia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ICN Finanse + interpretacje podatkowe dot. BTC

Postautor: portfelbitcoin » wtorek, 18 marca 2014, 14:01

Myślę, że musisz się z nimi bezpośrednio kontaktować z takimi pytaniami. :) Np. pod biuro@icnfinanse.pl

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 38
Rejestracja: 4 marca 2014
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ICN Finanse + interpretacje podatkowe dot. BTC

Postautor: MorXpe » poniedziałek, 14 kwietnia 2014, 11:23

Świetna sprawa, oby jak najwięcej takich firm.

Jaki jest przybliżony koszt obsługi?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ICN Finanse + interpretacje podatkowe dot. BTC

Postautor: elmo » piątek, 25 kwietnia 2014, 23:41

świetny pomysł na dodatkowe dochody dla biura :)

Wróć do „Tutaj zapłacisz bitcoinami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości