Asicminer.pl - pierwsza polska giełda udziałów

Weteran
Posty: 1801
Rejestracja: 20 maja 2013
Reputacja: 251
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: topnetdeal » środa, 6 listopada 2013, 11:09

AdamM pisze:
topnetdeal pisze:Nie uwzględniłeś w swoim rozważaniu "szczęścia" w znajdowaniu bloków przez kopalnię...
W ASICminer.pl szczęście nie ma znaczenia. Wypłaty są według kalkulatora.
W opisie widzę wypłaty po przekroczeniu salda 0,1 BTC więc chyba jednak szczęście będzie miało znaczenie, bo raz uzbierasz 0,1 BTC w jedną dobę, a innym razem 2-3 dni może nie zapewnić niezbędnego minimalnego salda do wypłaty...

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: pietrek1986 » środa, 6 listopada 2013, 11:26

no własnie posiadam konto na asicminer.pl wiec jezeli szczescie nie ma znaczenia to dlaczego po dwóch dniach kopania ilość BTC można podzielić na 2 i daje nam to rezultat taki jak przy kopaniu z poziomem trudności z drugiego dnia a moim zdaniem powinno byc to tak:
np.
dzień 1 trudność 5000000 ilosc BTC 0.00011111
dzien 2 trudność 5000500 ilosc BRC 0.00011000

czy nie tak powinno być to obliczane na asicminer.pl bo jesli nie to rozumiem że trudność jest coraz wieksza w zwiazku z tym jesli kopie 30 dni to moje udziały są wyliczane z trudności z 30 dnia a nie z kazdego dnia oddzielnie?

Pozdrawiam

Weteran
Posty: 1801
Rejestracja: 20 maja 2013
Reputacja: 251
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: topnetdeal » środa, 6 listopada 2013, 11:52

@pietrek1986, wczoraj ok. godziny 21:00 zmieniła się trudność (obecnie zmiana następuje mniej więcej co 10 dni). Znaleziony blok potrzebuje 120 potwierdzeń by nagroda za niego trafiła na konto górnika - zajmuje to kilka godzin. Może rozważając wczorajszy i dzisiejszy przychód, tak naprawdę masz do czynienia z nagrodą wykopaną przy tej samej trudności...

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: AdamM » środa, 6 listopada 2013, 11:54

topnetdeal pisze:W opisie widzę wypłaty po przekroczeniu salda 0,1 BTC więc chyba jednak szczęście będzie miało znaczenie, bo raz uzbierasz 0,1 BTC w jedną dobę, a innym razem 2-3 dni może nie zapewnić niezbędnego minimalnego salda do wypłaty...
Tutaj chodzi o to że jak na swoim koncie uzbierasz 0.1 BTC, to zostanie Ci ono wypłacone. Jednak nawet jak nie uzbierasz to cały czas wykopane BTC są doliczane do Twojego konta.

pietrek1986, jak klikniesz w szczegóły swoich udziałów to powinieneś mieć ładną tabelkę, w której masz wszystkie dane.

Weteran
Posty: 1801
Rejestracja: 20 maja 2013
Reputacja: 251
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: topnetdeal » środa, 6 listopada 2013, 12:05

AdamM pisze:Tutaj chodzi o to że jak na swoim koncie uzbierasz 0.1 BTC, to zostanie Ci ono wypłacone. Jednak nawet jak nie uzbierasz to cały czas wykopane BTC są doliczane do Twojego konta.
Nie zmienia to faktu, że częstotliwość doliczania do konta BTC zależna jest od częstotliwości znajdowania bloków, a więc zależy od szczęścia... Musisz być niezmiernie bogatym człowiekiem, skoro jesteś w posiadaniu kalkulatora, który dzieląc "0" przez ilość udziałów daje wartość większą od zera :D Zgodnie z przysłowiem "z pustego nie nalejesz", jeśli kopalnia nie znajdzie bloku w jakimś przedziale czasu, to Twoje konto nie wzbogaci się o BTC...

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: AdamM » środa, 6 listopada 2013, 12:15

topnetdeal pisze:
AdamM pisze:Tutaj chodzi o to że jak na swoim koncie uzbierasz 0.1 BTC, to zostanie Ci ono wypłacone. Jednak nawet jak nie uzbierasz to cały czas wykopane BTC są doliczane do Twojego konta.
Nie zmienia to faktu, że częstotliwość doliczania do konta BTC zależna jest od częstotliwości znajdowania bloków, a więc zależy od szczęścia...
Ale dlaczego twierdzisz że tak jest?
Regulamin ASICminer.pl pisze: IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
[...]
3. Nowa Trudność obowiązuje od dnia, w którym została zwiększona przez sieć Bitcoin.
4. Zbierane punkty Bitcoin liczone są za pomocą Kalkulatora.
5. Wielkość uzyskanych punktów Bitcoin jest zależna jedynie od trudności obliczeń i ilości wykupionych udziałów.
Nie ma tu mowy o żadnym szczęściu, wykopane bitcoiny są doliczane do konta codziennie. W załączniku masz przykład jak to u nich wygląda, bo widzę że mi nie dowierzasz. ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: lenny » środa, 6 listopada 2013, 12:49

topnetdeal pisze:
AdamM pisze:Tutaj chodzi o to że jak na swoim koncie uzbierasz 0.1 BTC, to zostanie Ci ono wypłacone. Jednak nawet jak nie uzbierasz to cały czas wykopane BTC są doliczane do Twojego konta.
Nie zmienia to faktu, że częstotliwość doliczania do konta BTC zależna jest od częstotliwości znajdowania bloków, a więc zależy od szczęścia... Musisz być niezmiernie bogatym człowiekiem, skoro jesteś w posiadaniu kalkulatora, który dzieląc "0" przez ilość udziałów daje wartość większą od zera :D Zgodnie z przysłowiem "z pustego nie nalejesz", jeśli kopalnia nie znajdzie bloku w jakimś przedziale czasu, to Twoje konto nie wzbogaci się o BTC...
Tu akurat się mylisz :)
Płacimy 100% PPS rate, niezależnie od ilości znalezionych bloków. Płacimy z własnej kieszeni, nawet jak nie znajdziemy bloku, to udziałowcy mają gwarantowaną wypłatę o określonej wysokości 100% PPS, my bierzemy ryzyko na siebie. Bitcoiny są rozliczane raz na dobę, codziennie na twoje konto wpływa wyliczona kwota, niezależnie od trudności i ilości wykopanych bloków.

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: szymon1051 » środa, 6 listopada 2013, 16:22

Może jakoś inaczej ustawić ilość udziałów jaką się chce kupić niż przez ten suwak? Żeby np ręcznie można było podać liczbę udziałów jaką chce się kupić np u mnie pomiędzy 2 a 6 udziałów to niby nie ma żadnych wartości w tym sensie że nie mogę na nie trafić :).

Weteran
Posty: 1801
Rejestracja: 20 maja 2013
Reputacja: 251
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: topnetdeal » środa, 6 listopada 2013, 17:25

lenny pisze:Tu akurat się mylisz :)
Płacimy 100% PPS rate...
@AdamM - przepraszam za zamieszanie, pierwszy raz usłyszałem o systemie płatności "Pay Per Share" w tym projekcie, byłem przekonany, że stosowany jest któryś z proporcjonalnych systemów rozliczeniowych. Tak jak napisał Lenny - szczęście nie ma żadnego wpływu na zarobki udziałowców, dodać tylko należy, że ma ogromne znaczenie dla sprzedawcy i właśnie przy braku szczęścia mogłoby dojść do "dokładania z własnej kieszeni" o czym też wspomniał Lenny...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 595
Rejestracja: 20 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: PL

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: Sztef89 » niedziela, 10 listopada 2013, 01:11

szymon1051 pisze:Może jakoś inaczej ustawić ilość udziałów jaką się chce kupić niż przez ten suwak? Żeby np ręcznie można było podać liczbę udziałów jaką chce się kupić np u mnie pomiędzy 2 a 6 udziałów to niby nie ma żadnych wartości w tym sensie że nie mogę na nie trafić :).
Niebawem zmienimy jednostkę rozliczeniową z 145MH na 1GH, poprawie też suwak oraz dodam opcje ręcznego wpisania liczmy udziałów.

--
Pozdrawiam
Sztef89
Komentarze | Dotacje: 1SztefKqaQG9nBjvMnjGtLsi3JwPqj3Kh

Bitcoin Polska - dołącz do grupy na facebooku
Bitcoin - kompendium wiedzy

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 17 października 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: asco » poniedziałek, 11 listopada 2013, 17:54

szymon1051 pisze:Może jakoś inaczej ustawić ilość udziałów jaką się chce kupić niż przez ten suwak? Żeby np ręcznie można było podać liczbę udziałów jaką chce się kupić np u mnie pomiędzy 2 a 6 udziałów to niby nie ma żadnych wartości w tym sensie że nie mogę na nie trafić :).
Strzalkami z klawiatury mozesz sobie przeskakiwac o 1 :)
Obrazek

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: szymon1051 » wtorek, 12 listopada 2013, 13:46

Jak ja próbowałem wcześniej strzałami to mi nie działo bo nie kliknąłem najpierw na ten suwak :).

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: matwieczorek » wtorek, 12 listopada 2013, 15:44

Sprzedam konto na asicminer.pl: 7 udziałów (1015MH/s) + 0.02BTC ukopane.

Cena 0.15BTC

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 17 października 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: asco » wtorek, 12 listopada 2013, 16:57

matwieczorek pisze:Sprzedam konto na asicminer.pl: 7 udziałów (1015MH/s) + 0.02BTC ukopane.

Cena 0.15BTC
Moge odkupic Twoje udzialy za 0,07 btc. Jak jestes zainteresowany to pisz na PW.
Obrazek

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: szymon1051 » piątek, 15 listopada 2013, 17:13

Można jakość zmienić e-mail przypisany do konta, bo jak na razie transfer udziałów nie działa?
Bo każda zmiana odbywa się przez e-mail, zmiana hasła na e-mail zmiana adresu wypłaty e-mail.
matwieczorek pisze:Sprzedam konto na asicminer.pl: 7 udziałów (1015MH/s) + 0.02BTC ukopane.

Cena 0.15BTC
Jak np ktoś by chciał od kogoś odkupić jak np wyżej.

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: AdamM » piątek, 15 listopada 2013, 17:44

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem starych udziałów (tych z gwarantem) to zapraszam na PW.

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: lenny » piątek, 15 listopada 2013, 22:02

Witam, mam przyjemność ogłosić aktualizację ceny naszych 3-letnich udziałów Asicminer.pl, a także ogłosić wprowadzone zmiany na stronie.

Nowa cena udziałów:
0.11 BTC = 1 GH/s


Obecnie, nasza kopalnia zapewnia 189 GH/s mocy obliczeniowej w sieci Bitcoin.

Przy okazji, lista wprowadzonych zmian, na które Sztef pracował bardzo ciężko przez ostatnie tygodnie!
  • Płatność za saldo konta
  • Płatności potwierdzane automatycznie przy współpracy z BIPS
  • Zmiana wielkości nowych udziałów na 1 GH/s (trudność cały czas rośnie, nowa jednostka rozliczeń 1 GH/s będzie się lepiej skalowała)
  • Przeprojektowany proces kupna udziałów
  • Tłumaczenie strony na język angielski (narazie więcej od strony silnika, potem zajmiemy się literówkami i jakością tłumaczenia)
Prosimy o przetestowanie wszystkich nowych funkcjonalności, mamy nadzieję, że się Wam spodobają. I zapraszamy do kupna udziałów po nowej, obniżonej cenie.
Przy okazji - link do Eligiusa, gdzie tymczasowo kopie nasz KNC Jupiter: http://eligius.st/~wizkid057/newstats/u ... JahFjVTGvc

Pozdrawiamy
Lenny & Sztef89

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 595
Rejestracja: 20 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: PL

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: Sztef89 » piątek, 15 listopada 2013, 22:35

Moduł transferu udziału jest teraz pierwszy na liście do zrobienia. Zajmie mi to kilka dni, dodałem sporo udogodnień do serwisu, obliczenia zarobków są dokładniejsze (do 1 Satoshiego :) ). Muszę też odpoczywać :)

@szymon1051 jak będziesz chciał sprzedać udział to nie ma problemu - znajdź kupca, a na dniach dodam możliwość transferu.
Nie zalecam podawania e-mail i hasła innemu użytkownikowi w celu odsprzedania udziałów !!
Komentarze | Dotacje: 1SztefKqaQG9nBjvMnjGtLsi3JwPqj3Kh

Bitcoin Polska - dołącz do grupy na facebooku
Bitcoin - kompendium wiedzy

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: szymon1051 » piątek, 15 listopada 2013, 22:49

W regulaminie czytamy:
1. Minimalna wielkość wypłaty punktów Bitcoin to 0.1 BTC.
A gdy próbuje wypłacić:
To pisze:
1. Minimalna wypłata to 0.05 BTC.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 595
Rejestracja: 20 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: PL

Re: ASICminer.pl - sprzedaż mocy obliczeniowej

Postautor: Sztef89 » piątek, 15 listopada 2013, 23:44

szymon1051 pisze:W regulaminie czytamy:
1. Minimalna wielkość wypłaty punktów Bitcoin to 0.1 BTC.
A gdy próbuje wypłacić:
To pisze:
1. Minimalna wypłata to 0.05 BTC.
Tak dziś wprowadziłem opcje wypłaty od 0.05 BTC. Myślę aby zmienić regulamin bez rozsyłania zgody na jego akceptację co wy na to ? W sumie zmiana na korzyść użytkownika... po prostu nie mam sił na to aby rozsyłać wszystkim.

EIDT: poprawione w regulaminie. Jak dla kogoś to problem że tak bez informacji to proszę pisac do mnie :P
Komentarze | Dotacje: 1SztefKqaQG9nBjvMnjGtLsi3JwPqj3Kh

Bitcoin Polska - dołącz do grupy na facebooku
Bitcoin - kompendium wiedzy

Wróć do „Udziały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości