ALTCOIN PUMP - ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUPIE[update 26.08.br.]

Dyskutant
Posty: 267
Rejestracja: 14 marca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALTCOIN PUMP - ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUPIE[update 26.08.br.]

Postautor: Zywiec » czwartek, 1 maja 2014, 19:41

Witam serdecznie,


jestem prowadzącym grupę zajmującą się tworzeniem i promowaniem kryptowalut.

Poniżej przedstawiam programowe założenia.


#1 CELE i ZAŁOŻENIA

a) Celem Grupy jest support uprzednio wyselekcjonowanego altcoin'a przez wszystkich uczestników projektu. Support należy rozumieć jako zespół ukierunkowanych przedwsięzieć, które mają służyć realizacji nadrzędnego zadania jakim jest osiąganie i partycypacja w zyskach powstałych w wyniku zawiązania i funkcjonowania grupy.
b) Celujemy w zyski kilkukrotnie wyższe niż nominalna wartość waluty w momencie wejścia.
c) Członkostwo w grupie wiąże się z dużym ryzykiem, nie ma gwarancji na zrealizowanie zysków, a udział w akcji jest całkowicie dobrowolny.
d) Mechanizm supportowania w założeniu jest przewidywany na swoją powtarzalność. Kończymy jedną akcję, chwila na szampana i selekcjonujemy nową walutę. Naszym zadaniem jest pomóc w wypłynięciu na szersze wody danej walucie.

#2 METODY DZIAŁANIA

a) W celu zrealizowania postawionych zadań grupa będzie wykorzystywać całą swoją wiedzę o specyfice altów, w tym przede wszystkim:
b) niezbędną infrastrukturę (zamknięte forum do komunikacji, IRC, inne przydatne aplikacje);
c) niezbędne narzędzia (wszelkie przydatne i pożyteczne narzędzia takie jak wzory podań do giełd, wyszukiwarek, etc);
d) niezbędną aktywność uczestników projektu w social mediach(forum, bitcointalk, twitter etc.);
e) wydawanie zebranego funduszu stanowiącego wkład uczestników na bieżące potrzeby związane z supportem waluty;
f) współpraca z Devem na preferencyjnych warunkach;
f) przede wszystkim bazowanie na know-how i doświadczeniu. Trzon grupy stanowią osoby, które wypromowały 365coin na MintPal.

#3 WARUNKI UCZESTNICTWA

a) Warunkiem członkostwa jest wniesienie opłaty 0.25 BTC, która zasili konto grupowe przeznaczone na promocję waluty.
b) Konkretny zakres zadań dostępny na zamkniętym forum[/b].
c) Jeśli dana osoba chciałaby uczestniczyć w akcji, lecz przewiduje model biernego członkostwa z niewielką aktywnością + nastawieniem na udział w finalnym rezultacie - opłata wpisowa będzie wynosić 0.3 BTC
d) W przypadku braku aktywności - grupa zastrzega możliwość usunięcia danej osoby ze swoich szeregów. Innymi słowy stawiamy na osoby, które tak jak My chcą zrealizować postawione cele.
e) Wskazane posiadanie koparki, co wpisuje się w wizję supportu danej waluty. Jednakże dopuszczane są sytuacje odbiegające od tej zasady. (zewnętrzny najem sprzętu, gra na giełdzie).
f) Dla osób szczególnie zaangażowanych w daną akcję przewidywana jest adekwatna gratyfikacja. (może to być np. zwolnienie ze składki)


#4 PRZYWILEJE


a) dostęp do zamkniętej grupy, możliwość poznania z pierwszej ręki ruchów kursu z wyprzedzeniem.
b) możliwość kopania, nabywania środków po niskiej cenie/mocy sieci.
c) możliwośc sprzedawania uzyskacnych środków po cenach kilkakrotnie wyższych niż w momencie ich nabywania
d) poprzez uczestnictwo w zorganizowanej grupie szanse na powodzenie są zdecydowanie większe niż działając solo
e) "w kupie siła" - razem możemy więcej.


#5 KIM JESTEŚMY

Jesteśmy entuzjastami kryptowalut zrzeszonymi na forumbitcoin.pl.

Trzon grupy stanowią osoby zaprawione w boju, a Naszymi referencjami niechaj będzie wprowadzenie małoznanego 365coin na MintPal i wypracowanie 200BTC/24h wolumenu. Wywindowanie z 150. miejsca na 25. miejsce (za danymi z http://www.coinmarketcap.com) oraz w dniu kulminacyjnym wypracowanie obrotów dające 10. dzienny rezultat( ustępując tylko min.: BTC, LTC, DOGE, BC, WC). Zdecydowana większość uczestników była zadowolona z uzyskacnych rezultatów (wzrost wartości o około 600-700% w ciągu miesiąca).


Dla tych, którzy są zainteresowani współpracą proszę o kontakt. Zaczynamy we wrześniu

Po pozytywnym zweryfikowaniu kompetencji dana osoba zostanie dołączona do zespołu.

POSZUKUJEMY:

1. programistów, developerów (C++, Java, technologie webowe)
2. Marketingowców, PR hunterów
3. Copywriterów
4. Osób które czują się jak ryba w wodzie w Social Media.
5. Entuzjastów kryptowalut z zapałem. Mile widziana znajomość języka angielskiego

Możliwość ustalenia indywidualnych warunków współpracy. Zapraszamy!

Pozdrawiam,

Żywiec
Ostatnio zmieniony środa, 27 sierpnia 2014, 03:04 przez Zywiec, łącznie zmieniany 10 razy.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 27 marca 2014
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: Q_R_V » czwartek, 1 maja 2014, 20:52

Potencjalnie bardzo zyskowna idea. Ciekawi mnie ile osób jest obecnie w grupie. Chwalicie się 365 i faktycznie jest czym. Przeglądając kurs z ostatnich 3 tygodni odnoszę wrażenie, że Wasza grupa albo jest dość spora albo jest w niej parę 'wielorybów'. Mylę się?

Dyskutant
Posty: 267
Rejestracja: 14 marca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: Zywiec » czwartek, 1 maja 2014, 21:26

Mogę zdradzić, że grupa podczas akcji 365coin liczyła około 30 osób z mocą ponad 200MH.

Możecie Nas podejrzeć na liście forumowych grup,

grupa "Pump"

Wygadany
Posty: 510
Rejestracja: 13 lipca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: jata » czwartek, 1 maja 2014, 22:54

dołączę na zasadach mniej aktywnego członka..
mam nadzieję, że po majówce będę mógł odzyskać chociaż część nieudanej inwestycji w WC i wtedy wpłacę....
a na 365 na razie jestem na zero...

Rozmowny
Posty: 84
Rejestracja: 11 lutego 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: jakubbanan » piątek, 2 maja 2014, 13:57

Jaka walute będziecie chcieli wypromować/wprowadzić na giełdę ?

Interesuje mnie ta kwestia ;)

Czekam na odpowiedź i jeśli będzie mnie to interesować chciałbym wstąpić do grupy :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: majkel_94 » piątek, 2 maja 2014, 14:16

Tak, piszemy jaką walutę żeby całe forum wiedziało, bez składki się obkupiło i nakopało, a my czarną robotę odwalimy za Was :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: GetBitCoin_pl » piątek, 2 maja 2014, 14:22

No właśnie, może niech się wypowie trochę osób z grupy. Jak się wam współpracuje, jakieś argumenty za i przeciw ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: majkel_94 » piątek, 2 maja 2014, 14:29

Przeciw to tylko problem jest z wyborem waluty, bo każdy ma inne propozycje i inne spojrzenie, więc jest draka. Dupokracja wiele nie pomaga ;)

A tak to ogólnie jest ok, w rundzie drugiej trzeba tylko porozdzielać pracę, bo aktywnie lobbowało mało osób, reszta nie miała czasu albo z boku patrzała :P

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 18 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: megaraiden » piątek, 2 maja 2014, 16:53

jakubbanan pisze:Jaka walute będziecie chcieli wypromować/wprowadzić na giełdę ?

Interesuje mnie ta kwestia ;)

Czekam na odpowiedź i jeśli będzie mnie to interesować chciałbym wstąpić do grupy :)
u made my day :mrgreen:

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: SkyValley » piątek, 2 maja 2014, 19:55

Powodzenia :)

Ciekawe na ile "sukces" 365 czyli wejście na minta, to Wasza zasługa, na ile nie. Ciężko to zweryfikować.
By wiedzieć - także dla Waszej wiadomości, jakie skutki ma Wasza promocja, powinniście próbować wypromować jakiegoś zupełnie marginalnego, malutkiego coina. Bo łatwo się podczepić do promowania czegoś znanego i popularnego i przypisać sobie zasługi.

Tymczasem efektywność promocji byłaby możliwa do oceny w przypadku coinów, których nikt prócz Was praktycznie nie promuje moim zdaniem.

Gaduła
Posty: 356
Rejestracja: 8 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: gsmstudio » piątek, 2 maja 2014, 19:58

@SkyValley - wystarczy zostać członkiem w "alcoin's pump" i zweryfikować na własnej skórze jak działa grupa ;)

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: SkyValley » piątek, 2 maja 2014, 21:48

Dzięki:)

Jestem ZA organizowaniem się w crypto (poza oszukańczymi grupami z twt pompującymi coiny o vol dziennym znikomym), ale sam siebie nie widzę w takiej grupie:)

Jestem strasznie jednak ciekawy, co będziecie promować - ale właściwie nie będzie to trudne do zgadnięcia, jeśli na forum będzie to widać:)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: devega » piątek, 2 maja 2014, 22:11

365 na moment rozpoczęcia promocji był marginalnie rozpoznawalny. Myślę, że min 80-90% głosów na MP (w tym 95-98% płatnych) to zasługa Grupy...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: powered » piątek, 2 maja 2014, 22:37

Nie uważacie że 365 za wcześnie znalazł się na mintpal ?

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 18 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: megaraiden » piątek, 2 maja 2014, 22:44

Na mintpalu każdy shitcoin może się znaleźć bardzo łatwo. Wystarczy zwyczajnie kupić głosy.

Dyskutant
Posty: 267
Rejestracja: 14 marca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: Zywiec » piątek, 2 maja 2014, 23:00

devega pisze:365 na moment rozpoczęcia promocji był marginalnie rozpoznawalny. Myślę, że min 80-90% głosów na MP (w tym 95-98% płatnych) to zasługa Grupy...

Pełna zgoda z naciskiem na 80%. Mogę potwierdzić, że te szacunki są zgodne ze stanem faktycznym. Pierwsze przymiarki były jeszcze w marcu, gdzie liczba głosów na MintPal oscylowała w przedziale 5000-7000.
Dla przypomnienia - w momencie wejścia to liczba przekroczyła 100000.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: devega » piątek, 2 maja 2014, 23:21

megaraiden pisze:Na mintpalu każdy shitcoin może się znaleźć bardzo łatwo. Wystarczy zwyczajnie kupić głosy.

Tak, o ile masz na zbyciu min 20 BTC.

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 19 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: zonkul » sobota, 3 maja 2014, 10:52

365 był jak najbardziej zasługą grupy - widziałem co się działo, jakie ruchy były podejmowane i jakie były efekty.
Wprowadzenie coina na MP kosztem 3 BTC to IMO duży sukces.

Rozmowny
Posty: 62
Rejestracja: 17 stycznia 2014
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: ArcadiusK » sobota, 3 maja 2014, 11:37

Jak to jest z tą koparką, wymagacie tak jak to było przy 365 czy może teraz nie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: ALTCOIN's PUMP - ZAPROSZENIE + ZASADY CZŁONKOSTWA W GRUP

Postautor: majkel_94 » sobota, 3 maja 2014, 11:38

Jak nie masz koparki to możesz wynajmować riga ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 23 gości